Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice ARozhodčí:Štěpánek Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:19718:585SKST Teplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrivňák Petr
Sander Miroslav
 
 
Turek Jaroslav
Šulc Milan
 
 
-97-8-9 1301
2.Mládek Petr
Čáp Stanislav
 
 
Obr Ivan
Lahovský Vladimír
 
 
41015  3011
3.Mládek PetrTurek Jaroslav11-8-25-102312
4.Čáp StanislavŠulc Milan-677-773222
5.Sander MiroslavObr Ivan6-59-8113232
6.Hrivňák PetrLahovský Vladimír355  3042
7.Čáp StanislavTurek Jaroslav-77108 3152
8.Sander MiroslavŠulc Milan5-1096 3162
9.Hrivňák PetrObr Ivan542  3072
10.Mládek PetrLahovský Vladimír-77-8653282
11.Sander MiroslavTurek Jaroslav559  3092
12.Hrivňák PetrŠulc Milan9104  30102
13.Mládek PetrObr Ivan889  30112
14.Čáp StanislavLahovský Vladimír91010  30122
15.Hrivňák PetrTurek Jaroslav1011-4-101032132
16.Mládek PetrŠulc Milan9-576 31142
17.Čáp StanislavObr Ivan-9749 31152
18.Sander MiroslavLahovský Vladimír-6765 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Petr31Turek Jaroslav13
Čáp Stanislav40Šulc Milan04
Sander Miroslav40Obr Ivan04
Hrivňák Petr40Lahovský Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem CRozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Futera Vratislav
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46610:681SKP Sever Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Nováková Martina
Kmoníček Martin st.
 
 
-81-76-92301
2.Futera Vratislav
Hájková Jana
 
 
Starý Jiří ml.
Pavlík Petr
 
 
-7-89-9 1302
3.Futera VratislavStarý Jiří ml.-9-755-92303
4.Slavík PetrNováková Martina-9-83-8 1304
5.Hájková JanaPavlík Petr-75-6-4 1305
6.Skrbek ZdeněkKmoníček Martin st.5-5910 3115
7.Slavík PetrStarý Jiří ml.-6-5-6  0316
8.Hájková JanaNováková Martina-8-5-8  0317
9.Skrbek ZdeněkPavlík Petr714-810 3127
10.Futera VratislavKmoníček Martin st.5-77-6-52328
11.Hájková JanaStarý Jiří ml.-10-5-5  0329
12.Skrbek ZdeněkNováková Martina9-1011-3-723210
13.Futera VratislavPavlík Petr-69-99-623211
14.Slavík PetrKmoníček Martin st.-9-7-6  03212
15.Skrbek ZdeněkStarý Jiří ml.9-6-7-2 13213
16.Futera VratislavNováková MartinaWO    30313
17.Slavík PetrPavlík Petr-7-879932413
18.Hájková JanaKmoníček Martin st.-8-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Futera Vratislav03Starý Jiří ml.40
Slavík Petr13Nováková Martina30
Hájková Jana04Pavlík Petr22
Skrbek Zdeněk22Kmoníček Martin st.31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice ARozhodčí:Dvořák,
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\\\\\"Pod Milešovkou\\\\\\\"Rozhodčí:Knížek
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30549:563nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kročák Milan
Beneš Martin
 
 
Petrlík Josef
Šuma Jaroslav
 
 
487  3010
2.Krejčí Petr
Kadlček Lubomír
 
 
Martinovský Vít
Pidrman Petr
 
 
-4-6-9  0311
3.Beneš MartinPetrlík Josef-76-5-6 1312
4.Kadlček LubomírPidrman Petr-7-366-92313
5.Krejčí PetrŠuma Jaroslav101112  3023
6.Kročák MilanMartinovský Vít697  3033
7.Kadlček LubomírPetrlík Josef8-678 3143
8.Krejčí PetrPidrman Petr-7-7-4  0344
9.Kročák MilanŠuma Jaroslav365  3054
10.Beneš MartinMartinovský Vít-9-14-5  0355
11.Krejčí PetrPetrlík Josef9-4-3-5 1356
12.Kročák MilanPidrman Petr86-56 3166
13.Beneš MartinŠuma Jaroslav583  3076
14.Kadlček LubomírMartinovský Vít-8-8-7  0377
15.Kročák MilanPetrlík Josef738  3087
16.Beneš MartinPidrman Petr-6-78-3 1388
17.Kadlček LubomírŠuma Jaroslav12-7115 3198
18.Krejčí PetrMartinovský Vít-4-4-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Martin13Petrlík Josef22
Kadlček Lubomír22Pidrman Petr31
Krejčí Petr13Šuma Jaroslav04
Kročák Milan40Martinovský Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28 TTC Ústí nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Daniel
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
     3010
2.Běhounek Michal
Kmoníček Martin
 
 
Kalivoda Petr
Maxa Zdeněk
 
 
     1311
3.Kmoníček MartinKalivoda Petr     2312
4.Běhounek MichalMaxa Lukáš     1313
5.Šulc DanielMaxa Zdeněk     3023
6.Nechyba Zdeněk ml.Koutský Jaroslav     3033
7.Běhounek MichalKalivoda Petr     1334
8.Šulc DanielMaxa Lukáš     3144
9.Nechyba Zdeněk ml.Maxa Zdeněk     3054
10.Kmoníček MartinKoutský Jaroslav     0355
11.Šulc DanielKalivoda Petr     3065
12.Nechyba Zdeněk ml.Maxa Lukáš     3075
13.Kmoníček MartinMaxa Zdeněk     3185
14.Běhounek MichalKoutský Jaroslav     0386
15.Nechyba Zdeněk ml.Kalivoda Petr     3196
16.Kmoníček MartinMaxa Lukáš     0397
17.Běhounek MichalMaxa Zdeněk     1398
18.Šulc DanielKoutský Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoníček Martin13Kalivoda Petr22
Běhounek Michal04Maxa Lukáš22
Šulc Daniel40Maxa Zdeněk13
Nechyba Zdeněk ml.40Koutský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:Vích Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Jonáš Josef
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8 TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vích Luděk
Štika Jiří
 
 
Švarc Vojtěch
Mach Dalibor
 
 
     3110
2.Hanousek Josef
Kövér Lubomír
 
 
Demeter Jan
Kaplan Richard
 
 
     3120
3.Vích LuděkMach Dalibor     3030
4.Kövér LubomírDemeter Jan     1331
5.Štika JiříŠvarc Vojtěch     3041
6.Hanousek JosefKaplan Richard     3051
7.Kövér LubomírMach Dalibor     3061
8.Štika JiříDemeter Jan     3171
9.Hanousek JosefŠvarc Vojtěch     3081
10.Vích LuděkKaplan Richard     3091
11.Štika JiříMach Dalibor     30101
12.Hanousek JosefDemeter Jan     31111
13.Vích LuděkŠvarc Vojtěch     30121
14.Kövér LubomírKaplan Richard     30131
15.Hanousek JosefMach Dalibor     30141
16.Vích LuděkDemeter Jan     30151
17.Kövér LubomírŠvarc Vojtěch     31161
18.Štika JiříKaplan Richard     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vích Luděk40Mach Dalibor04
Kövér Lubomír31Demeter Jan13
Štika Jiří40Švarc Vojtěch04
Hanousek Josef40Kaplan Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
B. Němcové 314, 439 23 Lenešice, přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33673:642TJ Sokol Lenešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Fiala Dušan
 
 
Spurný Antonín ml.
Kotrba Petr
 
 
11-8-13553210
2.Obr Jaroslav
Cibulka Vladimír
 
 
Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
-7-78-10 1311
3.Fiala DušanSpurný Antonín ml.-886-553221
4.Cibulka VladimírKotrba Petr266  3031
5.Zlatohlávek JaroslavBláha Vlastimil61012  3041
6.Obr JaroslavKysilka Miroslav9-4-5-6 1342
7.Cibulka VladimírSpurný Antonín ml.-9-89-6 1343
8.Zlatohlávek JaroslavKotrba Petr448  3053
9.Obr JaroslavBláha Vlastimil-710-8883263
10.Fiala DušanKysilka Miroslav76-85 3173
11.Zlatohlávek JaroslavSpurný Antonín ml.10-736 3183
12.Obr JaroslavKotrba Petr2-8-610-32384
13.Fiala DušanBláha Vlastimil-6-55663294
14.Cibulka VladimírKysilka Miroslav-6-7-9  0395
15.Obr JaroslavSpurný Antonín ml.698  30105
16.Fiala DušanKotrba Petr11-6-27732115
17.Cibulka VladimírBláha Vlastimil5-6-95-723116
18.Uldrich MilanKysilka Miroslav-5-7-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Dušan40Spurný Antonín ml.13
Cibulka Vladimír13Kotrba Petr13
Zlatohlávek Jaroslav30Bláha Vlastimil13
Obr Jaroslav22Kysilka Miroslav31
Uldrich Milan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline