Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Josef
Luňák Radek
 
 
Rovner Antonín
Šťovíček Petr
 
 
     3210
2.Nováková Martina
Smíšková Martina
 
 
Klouček Luboš ml.
Bartes Petr
 
 
     2311
3.Smíšková MartinaKlouček Luboš ml.     0312
4.Nováková MartinaRovner Antonín     2313
5.Zedník JosefBartes Petr     3223
6.Luňák RadekŠťovíček Petr     3233
7.Nováková MartinaKlouček Luboš ml.     0334
8.Zedník JosefRovner Antonín     2335
9.Luňák RadekBartes Petr     3145
10.Smíšková MartinaŠťovíček Petr     3255
11.Zedník JosefKlouček Luboš ml.     1356
12.Luňák RadekRovner Antonín     2357
13.Smíšková MartinaBartes Petr     2358
14.Nováková MartinaŠťovíček Petr     1359
15.Luňák RadekKlouček Luboš ml.     3269
16.Smíšková MartinaRovner Antonín     3079
17.Nováková MartinaBartes Petr     3289
18.Zedník JosefŠťovíček Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšková Martina22Klouček Luboš ml.31
Nováková Martina13Rovner Antonín31
Zedník Josef22Bartes Petr13
Luňák Radek31Šťovíček Petr13
Na utkání přítomen komisař KSST ÚK Vladimír Zajíček.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov AVrchní
rozhodčí:
Mrázek Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ARozhodčí:Skala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28 TJ Sokol Filipov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
     2301
2.Franěk Tomáš
Neumann Jan
 
 
Koželuh Jindřich
Fencl Pavel
 
 
     3011
3.Rambousek Jiří ml.Fencl Pavel     3021
4.Matušek PetrZlatohlávek Jaroslav     2322
5.Neumann JanLedvina Vilém     0323
6.Franěk TomášKoželuh Jindřich     3133
7.Matušek PetrFencl Pavel     1334
8.Neumann JanZlatohlávek Jaroslav     3244
9.Franěk TomášLedvina Vilém     3054
10.Rambousek Jiří ml.Koželuh Jindřich     0355
11.Neumann JanFencl Pavel     1356
12.Franěk TomášZlatohlávek Jaroslav     3266
13.Rambousek Jiří ml.Ledvina Vilém     3076
14.Matušek PetrKoželuh Jindřich     1377
15.Franěk TomášFencl Pavel     3187
16.Rambousek Jiří ml.Zlatohlávek Jaroslav     3197
17.Matušek PetrLedvina Vilém     30107
18.Neumann JanKoželuh Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Jiří ml.31Fencl Pavel22
Matušek Petr13Zlatohlávek Jaroslav13
Neumann Jan12Ledvina Vilém13
Franěk Tomáš40Koželuh Jindřich21
------------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice CRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:23565:406SKST Baník Most C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejč Antonín st.
Skružný Vratislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Holovčák Jiří
Žielinský Tomáš
 
 
Pospíšil Václav
Chrvala Radovan
 
 
-9-8-10  0311
3.Holovčák JiříPospíšil Václav3-8-2393221
4.Žielinský TomášChrvala Radovan-7108-5-32322
5.Skružný VratislavKrupka Martin545  3032
6.Hejč Antonín st.WO    3042
7.Žielinský TomášPospíšil Václav-8-106-6 1343
8.Skružný VratislavChrvala Radovan7-88-7-62344
9.Hejč Antonín st.Krupka Martin547  3054
10.Holovčák JiříWO    3064
11.Skružný VratislavPospíšil Václav-3-9-7  0365
12.Hejč Antonín st.Chrvala Radovan4410  3075
13.Holovčák JiříKrupka Martin242  3085
14.Žielinský TomášWO    3095
15.Hejč Antonín st.Pospíšil Václav107-8-8-112396
16.Holovčák JiříChrvala Radovan-6-3-3  0397
17.Žielinský TomášKrupka Martin787  30107
18.Skružný Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holovčák Jiří21Pospíšil Václav31
Žielinský Tomáš12Chrvala Radovan31
Skružný Vratislav12Krupka Martin04
Hejč Antonín st.21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Držálek Jan
Görner Darin
 
 
Soukup Karel
Hrivňák Petr
 
 
     3110
2.Gono Milan
Vukliševič Zdeněk ml.
 
 
Růžička Jiří
Stehlík Petr
 
 
     3020
3.Gono MilanRůžička Jiří     1321
4.Görner DarinStehlík Petr     3031
5.Vukliševič Zdeněk ml.Hrivňák Petr     1332
6.Držálek JanSoukup Karel     3042
7.Görner DarinRůžička Jiří     3152
8.Vukliševič Zdeněk ml.Stehlík Petr     2353
9.Držálek JanHrivňák Petr     3063
10.Gono MilanSoukup Karel     1364
11.Vukliševič Zdeněk ml.Růžička Jiří     0365
12.Držálek JanStehlík Petr     3075
13.Gono MilanHrivňák Petr     3285
14.Görner DarinSoukup Karel     1386
15.Držálek JanRůžička Jiří     3296
16.Gono MilanStehlík Petr     2397
17.Görner DarinHrivňák Petr     30107
18.Vukliševič Zdeněk ml.Soukup Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gono Milan13Růžička Jiří22
Görner Darin31Stehlík Petr22
Vukliševič Zdeněk ml.03Hrivňák Petr13
Držálek Jan40Soukup Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov AVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec ARozhodčí:Kohutka Josef st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29618:600TTC Litvínov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bencs Ladislav
Fencl Jakub
 
 
Vízner Jiří
Štěpnička Michal
 
 
8127  3010
2.Beránek Miroslav
Fencl Lukáš
 
 
Průša Dominik
Kadlec Matěj
 
 
-86-89-102311
3.Fencl LukášKadlec Matěj7-46-7-22312
4.Bencs LadislavPrůša Dominik7-106-7-22313
5.Fencl JakubVízner Jiří87-8-1-42314
6.Beránek MiroslavŠtěpnička Michal9106  3024
7.Bencs LadislavKadlec Matěj-8-4-3  0325
8.Fencl JakubPrůša Dominik9-6-8373235
9.Beránek MiroslavVízner Jiří5-843 3145
10.Fencl Lukᚊtěpnička Michal-9-58-6 1346
11.Fencl JakubKadlec Matěj9211  3056
12.Beránek MiroslavPrůša Dominik-86710 3166
13.Kadlec MichalVízner Jiří-7-6-8  0367
14.Bencs LadislavŠtěpnička Michal66-88 3177
15.Beránek MiroslavKadlec Matěj1087  3087
16.Kadlec MichalPrůša Dominik7-76-773297
17.Bencs LadislavVízner Jiří-2778 31107
18.Fencl JakubŠtěpnička Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fencl Lukáš02Kadlec Matěj22
Bencs Ladislav22Průša Dominik13
Fencl Jakub21Vízner Jiří22
Beránek Miroslav40Štěpnička Michal12
Kadlec Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov A TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35533:581KST Jirkov A TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Krejčí Ladislav
Malý Michal
 
 
-6137-1063210
2.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Šmucr Jiří
Hrnčál Miroslav
 
 
-10-10-9  0311
3.Brožek MiroslavŠmucr Jiří-5-712-3 1312
4.Ajdini TerezaHrnčál Miroslav-8-4-5  0313
5.Pivoňka JaromírMalý Michal-89-8-9 1314
6.Vaniš MarekKrejčí Ladislav-10887 3124
7.Ajdini TerezaŠmucr Jiří-6-5-9  0325
8.Pivoňka JaromírHrnčál Miroslav853  3035
9.Vaniš MarekMalý Michal8-88-863245
10.Brožek MiroslavKrejčí Ladislav-8-577-72346
11.Pivoňka JaromírŠmucr Jiří-98-8-4 1347
12.Vaniš MarekHrnčál Miroslav1085  3057
13.Brožek MiroslavMalý Michal-9910-10-102358
14.Ajdini TerezaKrejčí Ladislav-410-58-92359
15.Vaniš MarekŠmucr Jiří-6-8-9  03510
16.Brožek MiroslavHrnčál Miroslav7-53  21  
17.Ajdini TerezaMalý Michal         
18.Pivoňka JaromírKrejčí Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brožek Miroslav03Šmucr Jiří40
Ajdini Tereza03Hrnčál Miroslav12
Pivoňka Jaromír12Malý Michal21
Vaniš Marek31Krejčí Ladislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy