Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11425:336TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Šimáček Milan
 
 
Provazník Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
4115  3010
2.Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
Stehlík Martin
Doležal Karel
 
 
666  3020
3.Svoboda RobertProvazník Petr998  3030
4.Šimáček MilanKočvara Vlastimil3-439 3140
5.Nejedlý PavelStehlík Martin43-5-1173250
6.Balák PavelDoležal Karel786  3060
7.Šimáček MilanProvazník Petr-4-4-4  0361
8.Nejedlý PavelKočvara Vlastimil7-87-8-52362
9.Balák PavelStehlík Martin695  3072
10.Svoboda RobertDoležal Karel-5981 3182
11.Nejedlý PavelProvazník Petr107-128 3192
12.Balák PavelKočvara Vlastimil676  30102
13.Svoboda RobertStehlík Martin         
14.Šimáček MilanDoležal Karel         
15.Balák PavelProvazník Petr         
16.Svoboda RobertKočvara Vlastimil         
17.Šimáček MilanStehlík Martin         
18.Nejedlý PavelDoležal Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert20Provazník Petr12
Šimáček Milan11Kočvara Vlastimil12
Nejedlý Pavel21Stehlík Martin02
Balák Pavel30Doležal Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:Krenk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kremla Tomáš
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35482:567TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krenk Tomáš
Čihák Josef st.
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-911-812-72301
2.Kremla Tomáš
Jiroušek Pavel
 
 
Branžovský Milan
Kratochvíl Karel
 
 
9-899 3111
3.Kohout RadekKárník Tomáš-9-5-6  0312
4.Čihák Josef st.Branžovský Milan-3-7-6  0313
5.Jiroušek PavelHudek Tomáš-18-7-7 1314
6.Kremla TomášKratochvíl Karel9105  3024
7.Čihák Josef st.Kárník Tomáš-7-8-9  0325
8.Jiroušek PavelBranžovský Milan9-688 3135
9.Kremla TomášHudek Tomáš-87-8-8 1336
10.Kohout RadekKratochvíl Karel87-39 3146
11.Jiroušek PavelKárník Tomáš-6-7-4  0347
12.Kremla TomášBranžovský Milan-8-87873257
13.Kohout RadekHudek Tomáš-7-8-2  0358
14.Krenk TomášKratochvíl Karel-78-8-8 1359
15.Kremla TomášKárník Tomáš7-77-7-723510
16.Kohout RadekBranžovský Milan-69-86-323  
17.Krenk TomášHudek Tomáš         
18.Jiroušek PavelKratochvíl Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohout Radek12Kárník Tomáš40
Čihák Josef st.02Branžovský Milan12
Jiroušek Pavel12Hudek Tomáš30
Kremla Tomáš22Kratochvíl Karel12
Krenk Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18537:446PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Němeček Jiří
 
 
Zámyslický Jaroslav
Veselý Vojtěch
 
 
656  3010
2.Krošlak Pavol
Tůma Michal
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
585  3020
3.Tůma MichalZámyslický Jaroslav6-867 3130
4.Krošlak PavolVeselý Vojtěch109-7-7-102331
5.Němeček JiříČernoch Jan-66-99-72332
6.Rys VilémAmbrož Jiří6912  3042
7.Krošlak PavolZámyslický Jaroslav1178  3052
8.Němeček JiříVeselý Vojtěch4-876 3162
9.Rys VilémČernoch Jan-10-9-10  0363
10.Tůma MichalAmbrož Jiří746  3073
11.Němeček JiříZámyslický Jaroslav6-6-8-9 1374
12.Rys VilémVeselý Vojtěch944  3084
13.Tůma MichalČernoch Jan-684-8103294
14.Ploc MarekAmbrož Jiří-7611-2832104
15.Rys VilémZámyslický Jaroslav         
16.Tůma MichalVeselý Vojtěch         
17.Ploc MarekČernoch Jan         
18.Němeček JiříAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal30Zámyslický Jaroslav12
Krošlak Pavol11Veselý Vojtěch12
Němeček Jiří12Černoch Jan21
Rys Vilém21Ambrož Jiří03
Ploc Marek10   
Střídání Krošlak-Ploc



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25600:541AC Sparta Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Jan
Klouček Pavel
 
 
Juhasz Martin
Kučala Viktor
 
 
564  3010
2.Martiška Jan
Abdullin Denis
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Bialas Filip
 
 
911-8-10-62311
3.Červenka JanRemunda Alexandros Matheos-11109-1013221
4.Klouček PavelJuhasz Martin10-10-9-6 1322
5.Martiška JanKučala Viktor699  3032
6.Abdullin DenisBialas Filip14-1025 3142
7.Klouček PavelRemunda Alexandros Matheos-5-8-7  0343
8.Martiška JanJuhasz Martin76-87 3153
9.Abdullin DenisKučala Viktor88-79 3163
10.Červenka JanBialas Filip-73121 3173
11.Martiška JanRemunda Alexandros Matheos788  3083
12.Abdullin DenisJuhasz Martin10-9-10-9 1384
13.Červenka JanKučala Viktor4-8-71183294
14.Klouček PavelBialas Filip-2-67-10 1395
15.Abdullin DenisRemunda Alexandros Matheos9-88-9732105
16.Červenka JanJuhasz Martin-10139  21  
17.Klouček PavelKučala Viktor         
18.Martiška JanBialas Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan30Remunda Alexandros Matheos13
Klouček Pavel03Juhasz Martin21
Martiška Jan30Kučala Viktor03
Abdullin Denis31Bialas Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:43644:725TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Zunt Zdeněk
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
75-6-893210
2.Blažek Jan
Vu Duy Tiep
 
 
Flekač Tomáš
Duchoslav Petr
 
 
-98-813103220
3.Vu Duy TiepFlekač Tomáš-10-754-92321
4.Zunt ZdeněkKutil Jan-6-815-4 1322
5.Blažek JanDuchoslav Petr-8-5-8  0323
6.Knobloch MiroslavČerný Martin-9964 3133
7.Zunt ZdeněkFlekač Tomáš-4-75-10 1334
8.Blažek JanKutil Jan-5-12-6  0335
9.Knobloch MiroslavDuchoslav Petr7-38-343245
10.Vu Duy TiepČerný Martin9-46-7133255
11.Blažek JanFlekač Tomáš-4-2-8  0356
12.Knobloch MiroslavKutil Jan10-7114 3166
13.Vu Duy TiepDuchoslav Petr-48-56-92367
14.Zunt ZdeněkČerný Martin-5-4-3  0368
15.Knobloch MiroslavFlekač Tomáš8-55-7-52369
16.Vu Duy TiepKutil Jan9-8-9793279
17.Zunt ZdeněkDuchoslav Petr86-79 3189
18.Blažek JanČerný Martin-4-4-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vu Duy Tiep22Flekač Tomáš40
Zunt Zdeněk13Kutil Jan22
Blažek Jan04Duchoslav Petr22
Knobloch Miroslav31Černý Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38589:625TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Kára Petr
 
 
Šilhánek Luděk
Rucký Přemysl
 
 
-9-7-7  0301
2.Tichý Dominik
Tichý Květoslav
 
 
Šmatlák Jiří
Hyršl Ondřej
 
 
-2-5-6  0302
3.Tichý DominikRucký Přemysl9-1061 3112
4.Přáda JaroslavŠilhánek Luděk78-95 3122
5.Kára PetrHyršl Ondřej-8-58-5 1323
6.Tichý KvětoslavŠmatlák Jiří6-6-4-10 1324
7.Přáda JaroslavRucký Přemysl-6-9-4  0325
8.Kára PetrŠilhánek Luděk-5-97993235
9.Tichý KvětoslavHyršl Ondřej85-10-6-72336
10.Tichý DominikŠmatlák Jiří811-8-8-82337
11.Kára PetrRucký Přemysl-6-10-7  0338
12.Tichý KvětoslavŠilhánek Luděk68-106 3148
13.Tichý DominikHyršl Ondřej-8-87963258
14.Přáda JaroslavŠmatlák Jiří15-78-4-92359
15.Tichý KvětoslavRucký Přemysl710-96 3169
16.Tichý DominikŠilhánek Luděk3-9-74-523610
17.Přáda JaroslavHyršl Ondřej8    10  
18.Kára PetrŠmatlák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Dominik22Rucký Přemysl22
Přáda Jaroslav12Šilhánek Luděk13
Kára Petr12Hyršl Ondřej21
Tichý Květoslav22Šmatlák Jiří30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy