Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Na Kotlářce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36565:619SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Vaňásek Jiří ml.
 
 
Počta Tomáš
Vyvadilová Jitka
 
 
9-898 3110
2.Vojáček Miloš
Jež Dominik
 
 
Prokopenko Oleg
Němec Filip
 
 
-9-6-2  0311
3.Jež DominikPočta Tomáš-7-10-9  0312
4.Vaňásek JiříVyvadilová Jitka719  3022
5.Vaňásek Jiří ml.Prokopenko Oleg-3-9-8  0323
6.Vojáček MilošNěmec Filip1196  3033
7.Vaňásek JiříPočta Tomáš-599-9103243
8.Vaňásek Jiří ml.Vyvadilová Jitka10-28-9-72344
9.Vojáček MilošProkopenko Oleg8105  3054
10.Jež DominikNěmec Filip-32-6-7 1355
11.Vaňásek Jiří ml.Počta Tomáš-4-9-5  0356
12.Vojáček MilošVyvadilová Jitka-55-3873266
13.Jež DominikProkopenko Oleg-9-6-3  0367
14.Vaňásek JiříNěmec Filip-910812 3177
15.Vojáček MilošPočta Tomáš-6-3-10  0378
16.Jež DominikVyvadilová Jitka-86-10-7 1379
17.Vaňásek JiříProkopenko Oleg510WO  3089
18.Vaňásek Jiří ml.Němec Filip-38-7-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jež Dominik04Počta Tomáš31
Vaňásek Jiří40Vyvadilová Jitka22
Vaňásek Jiří ml.04Prokopenko Oleg22
Vojáček Miloš31Němec Filip22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28608:584Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
Kačaba Vojtěch
Srnka Jan
 
 
-10958 3110
2.Brož Pavel
Cihlář Matěj
 
 
Budík Bohuslav ml.
Hrabě Václav
 
 
-89-8-7 1311
3.Brož PavelKačaba Vojtěch6-7-10-8 1312
4.Kadavý VladimírSrnka Jan557  3022
5.Cihlář MatějHrabě Václav-677-8-52323
6.Maršík RichardBudík Bohuslav ml.12810  3033
7.Kadavý VladimírKačaba Vojtěch-96-3-4 1334
8.Cihlář MatějSrnka Jan589  3044
9.Maršík RichardHrabě Václav7-695 3154
10.Brož PavelBudík Bohuslav ml.-99-7-8 1355
11.Cihlář MatějKačaba Vojtěch105-1111 3165
12.Maršík RichardSrnka Jan-8-7-7  0366
13.Brož PavelHrabě Václav8-4-8983276
14.Kadavý VladimírBudík Bohuslav ml.-10-98793286
15.Maršík RichardKačaba Vojtěch5-898 3196
16.Brož PavelSrnka Jan65-3-7732106
17.Kadavý VladimírHrabě Václav4-11   11  
18.Cihlář MatějBudík Bohuslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Pavel22Kačaba Vojtěch22
Kadavý Vladimír21Srnka Jan13
Cihlář Matěj21Hrabě Václav12
Maršík Richard31Budík Bohuslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:42657:691TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Bauer Jan ml.
 
 
Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
-85-9663210
2.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Šimůnek Ondřej
Zahrádka David
 
 
-9-55-6 1311
3.Bauer Jan ml.Šimůnek Ondřej-9-6-5  0312
4.Rybář MartinKaba Radka-9-9-8  0313
5.Kala PetrZahrádka David-5695 3123
6.Sladovník DanielSklenář Ondřej-10-1083103233
7.Rybář MartinŠimůnek Ondřej-7-8-8  0334
8.Kala PetrKaba Radka-5-8-12  0335
9.Sladovník DanielZahrádka David586  3045
10.Bauer Jan ml.Sklenář Ondřej-69-6693255
11.Kala PetrŠimůnek Ondřej57-7-11-62356
12.Sladovník DanielKaba Radka-66-6973266
13.Bauer Jan ml.Zahrádka David-2-8-9  0367
14.Rybář MartinSklenář Ondřej1-4611 3177
15.Sladovník DanielŠimůnek Ondřej-6-125983287
16.Bauer Jan ml.Kaba Radka6-7-7-6 1388
17.Rybář MartinZahrádka David-699-3-62389
18.Kala PetrSklenář Ondřej11-10-12-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bauer Jan ml.13Šimůnek Ondřej31
Rybář Martin13Kaba Radka31
Kala Petr13Zahrádka David22
Sladovník Daniel40Sklenář Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17518:473TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gomola Jan
Hondlík Josef
 
 
Havazík Ondřej
Kubový Petr
 
 
8-6-7-9 1301
2.Müller Radek
Navrátil Jiří
 
 
Kubový Jan
Bartošek Jan
 
 
-8-910893211
3.Navrátil JiříKubový Jan769  3021
4.Müller RadekHavazík Ondřej97-66 3131
5.Hondlík JosefBartošek Jan1079  3041
6.Gomola JanKubový Petr811-105 3151
7.Müller RadekKubový Jan-5-47-5 1352
8.Hondlík JosefHavazík Ondřej-108-9-30 1353
9.Gomola JanBartošek Jan9118  3063
10.Navrátil JiříKubový Petr-8754 3173
11.Hondlík JosefKubový Jan-7-899103283
12.Gomola JanHavazík Ondřej968  3093
13.Navrátil JiříBartošek Jan6-6108 31103
14.Müller RadekKubový Petr         
15.Gomola JanKubový Jan         
16.Navrátil JiříHavazík Ondřej         
17.Müller RadekBartošek Jan         
18.Hondlík JosefKubový Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jiří30Kubový Jan12
Müller Radek11Havazík Ondřej12
Hondlík Josef21Bartošek Jan03
Gomola Jan30Kubový Petr02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00, Tram 24, 56, bus Kloboučnická 124, 139, 188Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33602:620TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Oldřich
Votípka Emanuel
 
 
Matoušek Jan
Manko Viktor
 
 
810-93 3110
2.Pištora Josef
Haralík Stanislav
 
 
Pecka Milan
Hanzal Petr
 
 
787  3020
3.Motyčka OldřichMatoušek Jan-95-6-4 1321
4.Votípka EmanuelPecka Milan-10-810-6 1322
5.Pištora JosefManko Viktor884  3032
6.Haralík StanislavHanzal Petr-68-107-72333
7.Votípka EmanuelMatoušek Jan-6-7-5  0334
8.Pištora JosefPecka Milan910-16-5123244
9.Haralík StanislavManko Viktor-7-7-8  0345
10.Motyčka OldřichHanzal Petr7-7-1411-72346
11.Pištora JosefMatoušek Jan7810  3056
12.Haralík StanislavPecka Milan-7-79-4 1357
13.Motyčka OldřichManko Viktor1056  3067
14.Votípka EmanuelHanzal Petr7-710-5-122368
15.Haralík StanislavMatoušek Jan-12-87-8 1369
16.Motyčka OldřichPecka Milan6-7-118-923610
17.Votípka EmanuelManko Viktor49-88 31  
18.Pištora JosefHanzal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motyčka Oldřich13Matoušek Jan31
Votípka Emanuel03Pecka Milan31
Pištora Josef30Manko Viktor12
Haralík Stanislav04Hanzal Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37683:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Zacharda Jáchym
 
 
Merhaut Jaroslav
Jírovec Martin
 
 
79-5-10-72301
2.Benák Vít
Benák Libor
 
 
Seliverstkin Mikhail
Hák Zdeněk
 
 
3610  3011
3.Benák VítSeliverstkin Mikhail-10-8-7  0312
4.Benák LiborHák Zdeněk-7675 3122
5.Zacharda JáchymMerhaut Jaroslav368  3032
6.Benák JanJírovec Martin119-10-5-52333
7.Benák LiborSeliverstkin Mikhail747  3043
8.Zacharda JáchymHák Zdeněk94-9-663253
9.Benák JanMerhaut Jaroslav-9-8-5  0354
10.Benák VítJírovec Martin-5-5-10  0355
11.Zacharda JáchymSeliverstkin Mikhail48-9-10-62356
12.Benák JanHák Zdeněk910-5-8-112357
13.Benák VítMerhaut Jaroslav-279-5-102358
14.Benák LiborJírovec Martin-6-89853268
15.Benák JanSeliverstkin Mikhail-8-45-5 1369
16.Benák VítHák Zdeněk-511-9783279
17.Benák LiborMerhaut Jaroslav-68119 3189
18.Zacharda JáchymJírovec Martin810-2-633299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Vít13Seliverstkin Mikhail31
Benák Libor40Hák Zdeněk13
Zacharda Jáchym31Merhaut Jaroslav22
Benák Jan04Jírovec Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy