Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16517:439SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Král Martin
Liška Jan
 
 
888  3010
2.Kačinetz Alan
Gruber Josef
 
 
Ševčík Ivan
Čuda Jan
 
 
9-611-543220
3.Kubera FrantišekLiška Jan88-811 3130
4.Řepík JaroslavŠevčík Ivan4-1187 3140
5.Kačinetz AlanKrál Martin987  3050
6.Gruber JosefČuda Jan418  3060
7.Řepík JaroslavLiška Jan-568-8-102361
8.Kačinetz AlanŠevčík Ivan-758-6-92362
9.Gruber JosefKrál Martin151210  3072
10.Kubera FrantišekČuda Jan-78812 3182
11.Kačinetz AlanLiška Jan-10-9-8  0383
12.Gruber JosefŠevčík Ivan-8236 3193
13.Kubera FrantišekKrál Martin-87108 31103
14.Řepík JaroslavČuda Jan         
15.Gruber JosefLiška Jan         
16.Kubera FrantišekŠevčík Ivan         
17.Řepík JaroslavKrál Martin         
18.Kačinetz AlanČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubera František30Liška Jan21
Řepík Jaroslav11Ševčík Ivan12
Kačinetz Alan12Král Martin03
Gruber Josef30Čuda Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38596:665TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satrapa Jan
Manko Viktor
 
 
Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
-6-9-4  0301
2.Matoušek Jan
Marek Vladimír
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
6104  3011
3.Marek VladimírHrabě Václav-11-4-5  0312
4.Manko ViktorKocábek Pavel-5-810973222
5.Satrapa JanEberl Milan1111-79 3132
6.Matoušek JanPlch Jiří st.-8-969-52333
7.Manko ViktorHrabě Václav-66-610-102334
8.Satrapa JanKocábek Pavel-9-9-4  0335
9.Matoušek JanEberl Milan877  3045
10.Marek VladimírPlch Jiří st.-11-5-0  0346
11.Satrapa JanHrabě Václav-7-5-8  0347
12.Matoušek JanKocábek Pavel11-9811 3157
13.Marek VladimírEberl Milan8-978 3167
14.Manko ViktorPlch Jiří st.-5-5-1  0368
15.Matoušek JanHrabě Václav68-98 3178
16.Marek VladimírKocábek Pavel-99-9-6 1379
17.Manko ViktorEberl Milan-876-883289
18.Satrapa JanPlch Jiří st.-57-8-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Vladimír13Hrabě Václav31
Manko Viktor22Kocábek Pavel22
Satrapa Jan13Eberl Milan04
Matoušek Jan31Plch Jiří st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20495:435TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Šobáň Radek
 
 
Kucharčík Jan
Kubeš Václav
 
 
-36-5-8 1301
2.Blažek Jan
Hamáček Jan
 
 
Reuter Christoph
Valeš Zbyněk
 
 
92-88 3111
3.Blažek JanKubeš Václav-8-8-4  0312
4.Šobáň RadekKucharčík Jan7-89-973222
5.Baier MiroslavReuter Christoph88-75 3132
6.Hamáček JanValeš Zbyněk-11-114-4 1333
7.Šobáň RadekKubeš Václav67-69 3143
8.Baier MiroslavKucharčík Jan666  3053
9.Hamáček JanReuter Christoph-1-6-7  0354
10.Blažek JanValeš Zbyněk7-8-10863264
11.Baier MiroslavKubeš Václav667  3074
12.Hamáček JanKucharčík Jan-11575 3184
13.Blažek JanReuter Christoph763  3094
14.Šobáň RadekValeš Zbyněk886  30104
15.Hamáček JanKubeš Václav6-785 31  
16.Blažek JanKucharčík Jan         
17.Šobáň RadekReuter Christoph         
18.Baier MiroslavValeš Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan21Kubeš Václav12
Šobáň Radek30Kucharčík Jan03
Baier Miroslav30Reuter Christoph12
Hamáček Jan12Valeš Zbyněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR A PENTA TRADINGVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30668:540SK HAMR A PENTA TRADING

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhl Jiří
Krajč Rudolf
 
 

 
 
WO    3010
2.Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
Navrátil Jiří
Satorie Michal
 
 
8-6-7-5 1311
3.Uhl JiříSatorie Michal666  3021
4.Krajč RudolfNavrátil Jiří-6-7-6  0322
5.Maršíková MartinaMoravec Roman86-3-6-92323
6.Marek MichalWO    3033
7.Krajč RudolfSatorie Michal-89-78153243
8.Maršíková MartinaNavrátil Jiří-136-2-9 1344
9.Marek MichalMoravec Roman6-8-8973254
10.Uhl JiříWO    3064
11.Maršíková MartinaSatorie Michal13-685 3174
12.Marek MichalNavrátil Jiří10-1111-12-72375
13.Uhl JiříMoravec Roman-987-9-82376
14.Krajč RudolfWO    3086
15.Marek MichalSatorie Michal-101079 3196
16.Uhl JiříNavrátil Jiří-9-710-11 1397
17.Krajč RudolfMoravec Roman-3-7-5  0398
18.Maršíková MartinaWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uhl Jiří12Satorie Michal04
Krajč Rudolf12Navrátil Jiří40
Maršíková Martina12Moravec Roman31
Marek Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22558:489SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Gajda Jonáš
 
 
Houška Jaroslav
Novosad Rostislav
 
 
11-532 3110
2.Kopecký Michael
Filípek Martin
 
 
Pinkas Jan
Matuna Václav
 
 
79-11-4-72311
3.Prokopenko OlegHouška Jaroslav8-441 3121
4.Gajda JonášMatuna Václav-1110-10-9 1322
5.Filípek MartinNovosad Rostislav79-9-9-82323
6.Kopecký MichaelPinkas Jan99-107 3133
7.Gajda JonášHouška Jaroslav596  3043
8.Filípek MartinMatuna Václav-11-810983253
9.Kopecký MichaelNovosad Rostislav9-347 3163
10.Prokopenko OlegPinkas Jan657  3073
11.Filípek MartinHouška Jaroslav-7-9-3  0374
12.Kopecký MichaelMatuna Václav-997-7103284
13.Prokopenko OlegNovosad Rostislav74-510 3194
14.Gajda JonášPinkas Jan4-825 31104
15.Kopecký MichaelHouška Jaroslav-11-8-6  03  
16.Prokopenko OlegMatuna Václav         
17.Gajda JonášNovosad Rostislav         
18.Filípek MartinPinkas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokopenko Oleg30Houška Jaroslav12
Gajda Jonáš21Matuna Václav12
Filípek Martin12Novosad Rostislav12
Kopecký Michael30Pinkas Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice CVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17486:404TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Martin
Verner Pavel
 
 
Toula Vladimír
Žydel Jan
 
 
31010  3010
2.Kratochvíl Karel
Červeňák Miroslav
 
 
Taraňko Mikhail
Zázvorka Jan
 
 
8-462 3120
3.Červeňák MiroslavTaraňko Mikhail872  3030
4.Jiroš MartinŽydel Jan121010  3040
5.Verner PavelToula Vladimír-8548 3150
6.Kratochvíl KarelZázvorka Jan476  3060
7.Jiroš MartinTaraňko Mikhail-4-6-5  0361
8.Verner PavelŽydel Jan556  3071
9.Kratochvíl KarelToula Vladimír9-9-64-102372
10.Červeňák MiroslavZázvorka Jan5-6-9543282
11.Verner PavelTaraňko Mikhail-7-6-10  0383
12.Kratochvíl KarelŽydel Jan8-8-7373293
13.Červeňák MiroslavToula Vladimír-7-98121232103
14.Jiroš MartinZázvorka Jan99   20  
15.Kratochvíl KarelTaraňko Mikhail         
16.Červeňák MiroslavŽydel Jan         
17.Jiroš MartinToula Vladimír         
18.Verner PavelZázvorka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červeňák Miroslav30Taraňko Mikhail21
Jiroš Martin11Žydel Jan03
Verner Pavel21Toula Vladimír12
Kratochvíl Karel21Zázvorka Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy