Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31277:396PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Budiš Ondřej
Pocz Štefan
 
 
-56-9-8 1301
2.Hojovec Ondřej
Studničný Jaromír
 
 
Tůma Michal
Havel Jaroslav
 
 
-5-6-4  0302
3.Růžička VáclavTůma Michal-2-7-10  0303
4.Studničný JaromírHavel Jaroslav-8-6-4  0304
5.Hojovec OndřejBudiš Ondřej-8-5-6  0305
6.Zúbrik MárioPocz Štefan-5-8910-102306
7.Studničný JaromírTůma Michal-10-7-6  0307
8.Hojovec OndřejHavel Jaroslav-8-9-6  0308
9.Zúbrik MárioBudiš Ondřej-116712 3118
10.Růžička VáclavPocz Štefan-4-5-7  0319
11.Hojovec OndřejTůma Michal-4-7-7  03110
12.Zúbrik MárioHavel Jaroslav         
13.Růžička VáclavBudiš Ondřej         
14.Studničný JaromírPocz Štefan         
15.Zúbrik MárioTůma Michal         
16.Růžička VáclavHavel Jaroslav         
17.Studničný JaromírBudiš Ondřej         
18.Hojovec OndřejPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Václav02Tůma Michal30
Studničný Jaromír02Havel Jaroslav20
Hojovec Ondřej03Budiš Ondřej11
Zúbrik Mário11Pocz Štefan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19526:459SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Michálek David
Hájek Luděk st.
 
 
-77-16-82301
2.Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
Hrdlic Roman
Horčák Martin
 
 
-688-883211
3.Dlouhý KarelHorčák Martin-3122-783221
4.Berný LukášMichálek David-96-8-10 1322
5.Koubek ArnoštHrdlic Roman687  3032
6.Čapek KarelHájek Luděk st.5-911-873242
7.Berný LukášHorčák Martin955  3052
8.Koubek ArnoštMichálek David108-85 3162
9.Čapek KarelHrdlic Roman7-9-13-9 1363
10.Dlouhý KarelHájek Luděk st.-47611 3173
11.Koubek ArnoštHorčák Martin788  3083
12.Čapek KarelMichálek David4106  3093
13.Dlouhý KarelHrdlic Roman9-64-10632103
14.Berný LukášHájek Luděk st.         
15.Čapek KarelHorčák Martin         
16.Dlouhý KarelMichálek David         
17.Berný LukášHrdlic Roman         
18.Koubek ArnoštHájek Luděk st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel30Horčák Martin03
Berný Lukáš11Michálek David12
Koubek Arnošt30Hrdlic Roman12
Čapek Karel21Hájek Luděk st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34322:483TJ Sokol Břevnov Hradčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
Dunder Jiří
Holub Roman
 
 
9-8-9-8 1301
2.
 
 
Červenka Boris
Popelka Antonín
 
 
WO    0302
3.Novák LubošDunder Jiří-5-88-9 1303
4.Runštuk TomášPopelka Antonín-3-7-6  0304
5.Červenka BorisWO    0305
6.Hejný JakubHolub Roman594  3015
7.Runštuk TomášDunder Jiří-9-6-8  0316
8.Popelka AntonínWO    0317
9.Hejný JakubČervenka Boris-3584 3127
10.Novák LubošHolub Roman7-4-8873237
11.Dunder JiříWO    0338
12.Hejný JakubPopelka Antonín-5-969-132339
13.Novák LubošČervenka Boris33-510 3149
14.Runštuk TomášHolub Roman-3-4-5  03410
15.Hejný JakubDunder Jiří         
16.Novák LubošPopelka Antonín         
17.Runštuk TomášČervenka Boris         
18.Holub Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novák Luboš21Dunder Jiří20
Runštuk Tomáš03Popelka Antonín20
Hejný Jakub21Červenka Boris02
   Holub Roman12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:159SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Čadil Petr
 
 
Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
754  3010
2.Vojta Martin
Kohout Pavel
 
 
Beneš Karel
 
 
WO    3020
3.Mára KarelBeneš Karel912-58 3130
4.Kohout PavelPour Lukáš453  3040
5.Čadil PetrProkeš Jan7-964 3150
6.Vojta MartinWO    3060
7.Kohout PavelBeneš Karel7-495 3170
8.Čadil PetrPour Lukáš647  3080
9.Vojta MartinProkeš Jan527  3090
10.Mára KarelWO    30100
11.Čadil PetrBeneš Karel         
12.Vojta MartinPour Lukáš         
13.Mára KarelProkeš Jan         
14.Kohout Pavel         
15.Vojta MartinBeneš Karel         
16.Mára KarelPour Lukáš         
17.Kohout PavelProkeš Jan         
18.Čadil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mára Karel10Beneš Karel02
Kohout Pavel20Pour Lukáš02
Čadil Petr20Prokeš Jan02
Vojta Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12448:286SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Lanžhotský Vojtěch
 
 

 
 
WO    3010
2.Pastorek Lukáš
Vícha Matěj
 
 
Němický Jiří
Říha Karel
 
 
-5-811-11 1311
3.Kořének FrantišekHájek Alexandr866  3021
4.Lanžhotský VojtěchNěmický Jiří582  3031
5.Vícha MatějWO    3041
6.Pastorek LukášŘíha Karel998  3051
7.Lanžhotský VojtěchHájek Alexandr814-8-953261
8.Vícha MatějNěmický Jiří-7-9-8  0362
9.Pastorek LukášWO    3072
10.Kořének FrantišekŘíha Karel1-964 3182
11.Vícha MatějHájek Alexandr2-895 3192
12.Pastorek LukášNěmický Jiří7-77-81232102
13.Kořének František         
14.Lanžhotský VojtěchŘíha Karel         
15.Pastorek LukášHájek Alexandr         
16.Kořének FrantišekNěmický Jiří         
17.Lanžhotský Vojtěch         
18.Vícha MatějŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kořének František20Hájek Alexandr03
Lanžhotský Vojtěch20Němický Jiří12
Vícha Matěj11Říha Karel02
Pastorek Lukáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Nosál Martin
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8397:270TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoumal Adam
Zimmel Václav
 
 
Adamová Božena
Doan Manh Hung
 
 
3510  3010
2.Nosál Martin
Plucar Ondřej
 
 
Středa Martin
Jursa David
 
 
93-106 3120
3.Skoumal AdamStředa Martin78-10-823230
4.Plucar OndřejJursa David-1195-583240
5.Zimmel VáclavAdamová Božena555  3050
6.Nosál MartinDoan Manh Hung4105  3060
7.Plucar OndřejStředa Martin7-210-1073270
8.Zimmel VáclavJursa David-62113 3180
9.Nosál MartinAdamová Božena519  3090
10.Skoumal AdamDoan Manh Hung553  30100
11.Zimmel VáclavStředa Martin         
12.Nosál MartinJursa David         
13.Skoumal AdamAdamová Božena         
14.Plucar OndřejDoan Manh Hung         
15.Nosál MartinStředa Martin         
16.Skoumal AdamJursa David         
17.Plucar OndřejAdamová Božena         
18.Zimmel VáclavDoan Manh Hung         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoumal Adam20Středa Martin02
Plucar Ondřej20Jursa David02
Zimmel Václav20Adamová Božena02
Nosál Martin20Doan Manh Hung02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy