Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33618:630TJ Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Zdeněk
Rychlý Tomáš
 
 
Kučala Viktor
Schmidtmayer František
 
 
-7-6-6  0301
2.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Bozděch Jan
Červenka Jan
 
 
-8-9-9  0302
3.Rychlý TomášKučala Viktor-6-7-6  0303
4.Balcar ZdeněkSchmidtmayer František-968-783213
5.Klouček OndřejBozděch Jan-9-119763223
6.Radouš JaromírČervenka Jan-5997 3133
7.Balcar ZdeněkKučala Viktor10-3-6-7 1334
8.Klouček OndřejSchmidtmayer František-5795 3144
9.Radouš JaromírBozděch Jan3109  3054
10.Rychlý TomášČervenka Jan12-7-712-122355
11.Klouček OndřejKučala Viktor-9-97-8 1356
12.Radouš JaromírSchmidtmayer František596  3066
13.Rychlý TomášBozděch Jan-3-7-1  0367
14.Balcar ZdeněkČervenka Jan7-77-983277
15.Radouš JaromírKučala Viktor9-12-7983287
16.Rychlý TomášSchmidtmayer František5-766 3197
17.Balcar ZdeněkBozděch Jan-44107 31107
18.Klouček OndřejČervenka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rychlý Tomáš13Kučala Viktor31
Balcar Zdeněk31Schmidtmayer František04
Klouček Ondřej21Bozděch Jan13
Radouš Jaromír40Červenka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, pozor new herna od 5.1.2015: Brandlova 1386/21, 14900 Praha 11 - Jižní Město, metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského, parkování možné u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34487:550TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truc Petr
Vitaljič Ivo
 
 
Zámyslický Jaroslav
Martinec Tomáš
 
 
96-43 3110
2.Truc Petr ml.
Daníček Adam
 
 
Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
5-8-7-3 1311
3.Daníček AdamZámyslický Jaroslav-8-5-1  0312
4.Vitaljič IvoMartinec Tomáš-6-7-3  0313
5.Truc Petr ml.Ambrož Jiří8-108-7-92314
6.Truc PetrČernoch Jan6-983 3124
7.Vitaljič IvoZámyslický Jaroslav-8-9-9  0325
8.Truc Petr ml.Martinec Tomáš-55-7-4 1326
9.Truc PetrAmbrož Jiří1578  3036
10.Daníček AdamČernoch Jan5-57-963246
11.Truc Petr ml.Zámyslický Jaroslav-2-10106-102347
12.Truc PetrMartinec Tomáš9-4-55-122348
13.Daníček AdamAmbrož Jiří-9-5-10  0349
14.Vitaljič IvoČernoch Jan30-8-4-6 13410
15.Truc PetrZámyslický Jaroslav459  30  
16.Daníček AdamMartinec Tomáš         
17.Vitaljič IvoAmbrož Jiří         
18.Truc Petr ml.Černoch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Adam12Zámyslický Jaroslav30
Vitaljič Ivo03Martinec Tomáš30
Truc Petr ml.03Ambrož Jiří21
Truc Petr21Černoch Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, POZOR! Vrata jsou zamčená nutno zavolat na mobil vedoucímu domácího družstva - děkujeme za pochopení. Obchodní akademie, Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Hašek Milan
 
 
Krameš Jan ml.
Zunt Zdeněk
 
 
     3010
2.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Pešina Jiří
Rotari Vjačeslav
 
 
     3220
3.Hron JiříKrameš Jan ml.     3030
4.Hašek MilanPešina Jiří     3240
5.Němeček JiříZunt Zdeněk     3250
6.Rys VilémRotari Vjačeslav     3060
7.Hašek MilanKrameš Jan ml.     3070
8.Němeček JiříPešina Jiří     1371
9.Rys VilémZunt Zdeněk     2372
10.Hron JiříRotari Vjačeslav     3082
11.Němeček JiříKrameš Jan ml.     3092
12.Rys VilémPešina Jiří     1393
13.Hron JiříZunt Zdeněk     30103
14.Hašek MilanRotari Vjačeslav         
15.Rys VilémKrameš Jan ml.         
16.Hron JiříPešina Jiří         
17.Hašek MilanZunt Zdeněk         
18.Němeček JiříRotari Vjačeslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hron Jiří30Krameš Jan ml.03
Hašek Milan20Pešina Jiří21
Němeček Jiří21Zunt Zdeněk12
Rys Vilém12Rotari Vjačeslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30 Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:34 TJ Střížkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přáda Jaroslav
Dvořák Jakub
 
 
Blažek Pavel
Rulec Jakub
 
 
     0301
2.Zázvorka Jan
Petřík Filip
 
 
Kočvara Martin
Urban Oto
 
 
     0302
3.Zázvorka JanKočvara Martin     0303
4.Petřík FilipUrban Oto     0304
5.Přáda JaroslavRulec Jakub     0305
6.Dvořák JakubBlažek Pavel     3215
7.Petřík FilipKočvara Martin     1316
8.Přáda JaroslavUrban Oto     2317
9.Dvořák JakubRulec Jakub     1318
10.Zázvorka JanBlažek Pavel     3228
11.Přáda JaroslavKočvara Martin     0329
12.Dvořák JakubUrban Oto     03210
13.Zázvorka JanRulec Jakub         
14.Petřík FilipBlažek Pavel         
15.Dvořák JakubKočvara Martin         
16.Zázvorka JanUrban Oto         
17.Petřík FilipRulec Jakub         
18.Přáda JaroslavBlažek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zázvorka Jan11Kočvara Martin30
Petřík Filip02Urban Oto30
Přáda Jaroslav03Rulec Jakub20
Dvořák Jakub12Blažek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:30 Sokolovna TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10. Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2015 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25578:499TJ Sokol Petrovice I. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vladimír
Černý Zdeněk
 
 
Betuštiak Petr
Hondlík Josef
 
 
4-969 3110
2.Hozman Bohumil
Matoušek Jan
 
 
Sedlář Jan
Moravec Roman
 
 
-77-5-8 1311
3.Sedláček VladimírBetuštiak Petr3-1200 3121
4.Hozman BohumilMoravec Roman8-7-8-4 1322
5.Matoušek JanHondlík Josef-6-7-6  0323
6.Černý ZdeněkSedlář Jan-10593 3133
7.Hozman BohumilBetuštiak Petr7-69-5-82334
8.Matoušek JanMoravec Roman-9-9-6  0335
9.Černý ZdeněkHondlík Josef757  3045
10.Sedláček VladimírSedlář Jan-9546 3155
11.Matoušek JanBetuštiak Petr-97-9-8 1356
12.Černý ZdeněkMoravec Roman589  3066
13.Sedláček VladimírHondlík Josef583  3076
14.Hozman BohumilSedlář Jan5-47-473286
15.Černý ZdeněkBetuštiak Petr811-158 3196
16.Sedláček VladimírMoravec Roman4510  30106
17.Hozman BohumilHondlík Josef         
18.Matoušek JanSedlář Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Vladimír40Betuštiak Petr22
Hozman Bohumil12Moravec Roman22
Matoušek Jan03Hondlík Josef12
Černý Zdeněk40Sedlář Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro C-Pražského povstání, pak bus 193 nebo tramvaj 18, výstup zastávka Palouček..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:32 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jan
Schmelz Richard
 
 
Duchoslav Petr
Flekač Tomáš
 
 
WO    3010
2.Dlouhý Jiří
Srnka Jan
 
 
Kutil Jan
Černý Martin
 
 
     2311
3.Schmelz RichardKutil Jan     2312
4.Srnka JanČerný Martin     0313
5.Hruška JanFlekač Tomáš     1314
6.Dlouhý JiříDuchoslav Petr     3024
7.Srnka JanKutil Jan     2325
8.Hruška JanČerný Martin     0326
9.Dlouhý JiříFlekač Tomáš     1327
10.Schmelz RichardDuchoslav Petr     2328
11.Hruška JanKutil Jan     3238
12.Dlouhý JiříČerný Martin     3048
13.Schmelz RichardFlekač Tomáš     2349
14.Srnka JanDuchoslav Petr     3059
15.Dlouhý JiříKutil Jan     23510
16.Schmelz RichardČerný Martin         
17.Srnka JanFlekač Tomáš         
18.Hruška JanDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schmelz Richard03Kutil Jan31
Srnka Jan12Černý Martin21
Hruška Jan12Flekač Tomáš30
Dlouhý Jiří22Duchoslav Petr12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS