Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Neštěmice, Studentská 10, Ústí n. L.-NeštěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:200SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Smíšková Martina
 
 
Štricová Niamh
Ovčaříková Eva
 
 
9124  3010
2.Smíšková MartinaOvčaříková Eva-5-897113220
3.Allertová Sára ml.Kulichová Lenka664  3030
4.Hauznerová MichaelaKulichová Jana374  3040
5.Allertová Sára ml.Ovčaříková Eva-767-1013250
6.Smíšková MartinaKulichová Jana814  3060
7.Hauznerová MichaelaKulichová Lenka176  3070
8.Allertová Sára ml.Kulichová Jana365  3080
9.Hauznerová MichaelaOvčaříková EvaWO    3090
10.Smíšková MartinaKulichová Lenka756  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina30Ovčaříková Eva02
Allertová Sára ml.30Kulichová Lenka03
Hauznerová Michaela20Kulichová Jana03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál, ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14393:323SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanská Jana
Hojková Eva
 
 
Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
-10766 3110
2.Schneiderová PavlaKoutská Marie7-599 3120
3.Schneiderová JanaPazderníková Veronika7-83-7-102321
4.Polanská JanaFaiglová Kamila893  3031
5.Schneiderová JanaKoutská Marie1084  3041
6.Schneiderová PavlaFaiglová Kamila-10-9-3  0342
7.Polanská JanaPazderníková Veronika358  3052
8.Schneiderová JanaFaiglová Kamila4-91010 3162
9.Polanská JanaKoutská Marie7-93-8-52363
10.Schneiderová PavlaPazderníková Veronika-10-127273273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schneiderová Pavla21Koutská Marie12
Schneiderová Jana21Pazderníková Veronika12
Polanská Jana21Faiglová Kamila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, Dobré č.p. 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17286:308SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Šitinová Petra
 
 
Zemková Barbora
Částková Eliška
 
 
-6-72463210
2.Zemanová MichaelaZemková Barbora-79-7-11 1311
3.Šitinová PetraCyranyová Lucie45-92 3121
4.Bačinová PavlaČástková EliškaWO    0322
5.Šitinová PetraZemková Barbora9-899 3132
6.Zemanová MichaelaČástková Eliška8210  3042
7.Bačinová PavlaCyranyová LucieWO    0343
8.Šitinová PetraČástková Eliška757  3053
9.Bačinová PavlaZemková Barbora-5-2-8  0354
10.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie6-696 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Zemková Barbora21
Šitinová Petra30Cyranyová Lucie02
Bačinová Pavla01Částková Eliška02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu, Lužická 556, Jaroměř (vedle zim. stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:18408:377TJ Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
Sedláčková Martina
Sedláčková Tereza
 
 
-1168-963210
2.Čápová LenkaLaubová Žaneta736  3020
3.Kučerová VeronikaSedláčková Tereza6-7-10-5 1321
4.Šilhanová MartinaSedláčková Martina11-6-510-42322
5.Kučerová VeronikaLaubová Žaneta758  3032
6.Čápová LenkaSedláčková Martina13-98-683242
7.Šilhanová MartinaSedláčková Tereza-9912-7-92343
8.Kučerová VeronikaSedláčková Martina-8810-773253
9.Šilhanová MartinaLaubová Žaneta344  3063
10.Čápová LenkaSedláčková Tereza-9-57-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čápová Lenka21Laubová Žaneta03
Kučerová Veronika21Sedláčková Tereza30
Šilhanová Martina12Sedláčková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20356:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošinová Veronika
Pytlíková Tereza
 
 
Macurová Andrea
Hlávková Hana
 
 
-9-97-5 1301
2.Bošinová AnetaHlávková Hana97-11-573211
3.Pytlíková TerezaMacurová Andrea-9-4-7  0312
4.Bošinová VeronikaHejzlarová Lucie668  3022
5.Pytlíková TerezaHlávková Hana-7-11-5  0323
6.Bošinová AnetaHejzlarová Lucie355  3033
7.Bošinová VeronikaMacurová Andrea-61010-833243
8.Pytlíková TerezaHejzlarová Lucie5-839 3153
9.Bošinová VeronikaHlávková Hana-10-14-8  0354
10.Bošinová AnetaMacurová Andrea89-5-10-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Aneta21Hlávková Hana21
Pytlíková Tereza12Macurová Andrea21
Bošinová Veronika21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:10312:240SKST Vlašim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská Anna
Lajdová Karolína
 
 
Sedloňová Aneta
Bečvářová Michaela
 
 
957  3010
2.Pěnkavová KristýnaBečvářová Michaela843  3020
3.Matějovská AnnaGrimmerová Diana433  3030
4.Lajdová KarolínaSedloňová Aneta-3-68-9 1331
5.Matějovská AnnaBečvářová Michaela989  3041
6.Pěnkavová KristýnaSedloňová Aneta-4-6-8  0342
7.Lajdová KarolínaGrimmerová Diana345  3052
8.Matějovská AnnaSedloňová Aneta-9956 3162
9.Lajdová KarolínaBečvářová Michaela8-9-3-2 1363
10.Pěnkavová KristýnaGrimmerová Diana343  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna21Bečvářová Michaela12
Matějovská Anna30Grimmerová Diana03
Lajdová Karolína12Sedloňová Aneta21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS