Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál TJ Ostrava, Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11440:347TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Jiří
Vedral David
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
5-869 3110
2.Dzida Jan
Tomica Daniel
 
 
Matějíček Miloš st.
Matějíček Martin
 
 
69-87 3120
3.Martinko JiříRybár Petr666  3030
4.Tomica DanielMatějíček Miloš644  3040
5.Vedral DavidMatějíček Martin388  3050
6.Dzida JanMatějíček Miloš st.5-788 3160
7.Tomica DanielRybár Petr-10998 3170
8.Vedral DavidMatějíček Miloš4-2-117-82371
9.Dzida JanMatějíček Martin109-8-263281
10.Martinko JiříMatějíček Miloš st.4-9137 3191
11.Vedral DavidRybár Petr58-910 31101
12.Dzida JanMatějíček Miloš         
13.Martinko JiříMatějíček Martin         
14.Tomica DanielMatějíček Miloš st.         
15.Dzida JanRybár Petr         
16.Martinko JiříMatějíček Miloš         
17.Tomica DanielMatějíček Martin         
18.Vedral DavidMatějíček Miloš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Jiří20Rybár Petr03
Tomica Daniel20Matějíček Miloš11
Vedral David21Matějíček Martin02
Dzida Jan20Matějíček Miloš st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, U Kapličky 959, Orlová Lutyně (vedle DDM)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34473:541TJ Sokol Borová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Rostislav
Novotný Jiří
 
 
Cholínský Jan
Merta Jakub
 
 
7-9710 3110
2.Javůrek Jiří
Skácelík František
 
 
Marek David
Vrba Jan
 
 
-7-7-3  0311
3.Novotný JiříCholínský Jan-8-12-1  0312
4.Javůrek JiříMarek David3-1-2-7 1313
5.Skácelík FrantišekMerta Jakub-868-3-82314
6.Číž RostislavVrba Jan939  3024
7.Javůrek JiříLangr Lukáš11-9-12563234
8.Skácelík FrantišekMarek David-59-3-4 1335
9.Číž RostislavMerta Jakub96-46 3145
10.Novotný JiříVrba Jan-82-5-9 1346
11.Skácelík FrantišekLangr Lukáš755  3056
12.Číž RostislavMarek David-6-7-4  0357
13.Novotný JiříMerta Jakub-6-9-8  0358
14.Javůrek JiříVrba Jan-48-9-5 1359
15.Číž RostislavLangr Lukáš677  3069
16.Novotný JiříMarek David-6-5-2  03610
17.Javůrek JiříMerta Jakub         
18.Skácelík FrantišekVrba Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Jiří04Cholínský Jan10
Javůrek Jiří12Marek David40
Skácelík František12Merta Jakub21
Číž Rostislav31Vrba Jan21
   Langr Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TTC MS, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24578:520TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fábo Ján
Šenkapoul Petr
 
 
Jelínek Michal
Táborský Jiří
 
 
47-10-1073210
2.Lučko Martin
Toufar Jan
 
 
Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
5-9-9-13 1311
3.Toufar JanJelínek Michal-687-483221
4.Lučko MartinBezdíček Martin755  3031
5.Fábo JánBělohlávek Dominik5129  3041
6.Šenkapoul PetrTáborský Jiří8-134-773251
7.Lučko MartinJelínek Michal-10810-893261
8.Fábo JánBezdíček Martin996  3071
9.Šenkapoul PetrBělohlávek Dominik-74-47-42372
10.Toufar JanTáborský Jiří-47-6-5 1373
11.Fábo JánJelínek Michal655  3083
12.Šenkapoul PetrBezdíček Martin64-12-1373293
13.Toufar JanBělohlávek Dominik-8-610-5 1394
14.Lučko MartinTáborský Jiří3-76-8932104
15.Šenkapoul PetrJelínek Michal6107  30  
16.Toufar JanBezdíček Martin         
17.Lučko MartinBělohlávek Dominik         
18.Fábo JánTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toufar Jan12Jelínek Michal03
Lučko Martin30Bezdíček Martin03
Fábo Ján30Bělohlávek Dominik21
Šenkapoul Petr21Táborský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TTC MS, Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34446:524Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíza Martin
Kozubík Pavel
 
 
Belopotočan Roman
Novotný Petr
 
 
-47-11-2 1301
2.Sigmund Ivo
Šmerda Marek
 
 
Šváb Richard
Voňka Jakub
 
 
-21-696-82302
3.Sigmund IvoŠváb Richard8-5-10-10 1303
4.Kozubík PavelVoňka Jakub-2-99983213
5.Bíza MartinNovotný Petr-6-9-6  0314
6.Šmerda MarekBelopotočan Roman3-2-8583224
7.Kozubík PavelŠváb Richard-7-7-10  0325
8.Bíza MartinVoňka Jakub-529-7-102326
9.Šmerda MarekNovotný Petr8-5-9-10 1327
10.Sigmund IvoBelopotočan Roman-3911-6-92328
11.Bíza MartinŠváb Richard-4-8-4  0329
12.Šmerda MarekVoňka Jakub4106  3039
13.Sigmund IvoNovotný Petr-8-9-5  03310
14.Kozubík PavelBelopotočan Roman         
15.Šmerda MarekŠváb Richard         
16.Sigmund IvoVoňka Jakub         
17.Kozubík PavelNovotný Petr         
18.Bíza MartinBelopotočan Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo03Šváb Richard30
Kozubík Pavel11Voňka Jakub12
Bíza Martin03Novotný Petr30
Šmerda Marek21Belopotočan Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu, Školní 1, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11442:350SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Rozínek Vojtěch
 
 
Kouřil Přemysl
Vašíček Pavel
 
 
79-612 3110
2.Siwiec Matěj
Škopec Oliver
 
 
Kouřil Vít
Studnička Ondřej
 
 
-9463 3120
3.Škopec OliverVašíček Pavel897  3030
4.Volný KarelKouřil Vít9-793 3140
5.Rozínek VojtěchKouřil Přemysl-510-21093250
6.Siwiec MatějStudnička Ondřej478  3060
7.Volný KarelVašíček Pavel-104-103-82361
8.Rozínek VojtěchKouřil Vít24-78 3171
9.Siwiec MatějKouřil Přemysl1212-76 3181
10.Škopec OliverStudnička Ondřej646  3091
11.Rozínek VojtěchVašíček Pavel99-88 31101
12.Siwiec MatějKouřil Vít         
13.Škopec OliverKouřil Přemysl         
14.Volný KarelStudnička Ondřej         
15.Siwiec MatějVašíček Pavel         
16.Škopec OliverKouřil Vít         
17.Volný KarelKouřil Přemysl         
18.Rozínek VojtěchStudnička Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škopec Oliver20Vašíček Pavel12
Volný Karel11Kouřil Vít02
Rozínek Vojtěch30Kouřil Přemysl02
Siwiec Matěj20Studnička Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Loučka, ul. Za Korunou, Nový JičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11455:347TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Valošek Jan
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
88-8-983210
2.Kratochvíl Tomáš
Černocký Dominik
 
 
Kvíčala David
Procházka Ondřej
 
 
872  3020
3.Kratochvíl TomášDudík Luboš3912  3030
4.Valošek JanPřikryl Aleš575  3040
5.Černocký DominikKvíčala David4-77-683250
6.Knybel KamilProcházka Ondřej822  3060
7.Valošek JanDudík Luboš7-6-7-5 1361
8.Černocký DominikPřikryl Aleš1086  3071
9.Knybel KamilKvíčala David106-134 3181
10.Kratochvíl TomášProcházka Ondřej656  3091
11.Černocký DominikDudík Luboš-778-7-102392
12.Knybel KamilPřikryl Aleš7117  30102
13.Kratochvíl TomášKvíčala David         
14.Valošek JanProcházka Ondřej         
15.Knybel KamilDudík Luboš         
16.Kratochvíl TomášPřikryl Aleš         
17.Valošek JanKvíčala David         
18.Černocký DominikProcházka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Tomáš20Dudík Luboš21
Valošek Jan11Přikryl Aleš03
Černocký Dominik21Kvíčala David02
Knybel Kamil30Procházka Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS