Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, ul. Poděbradova, Kladno (mezi 3214 a 3215)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35726:726TTC Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Novák Petr
 
 
Kortus Filip
Bakalář Daniel
 
 
837  3010
2.Havlíček Tomáš
Strejc Filip
 
 
Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 
1186  3020
3.Havlíček TomášKortus Pavel ml.-68513 3130
4.Novák PetrJanda Jan-515-5-8 1331
5.Pavlíček OndřejBakalář Daniel10-543 3141
6.Strejc FilipKortus Filip-26-99-82342
7.Novák PetrKortus Pavel ml.-15-77-9 1343
8.Pavlíček OndřejJanda Jan-19101 3153
9.Strejc FilipBakalář Daniel7-1111-993263
10.Havlíček TomášKortus Filip89-910 3173
11.Pavlíček OndřejKortus Pavel ml.-87-9-0 1374
12.Strejc FilipJanda Jan88-8-8-92375
13.Havlíček TomášBakalář Daniel10-88-753285
14.Novák PetrKortus Filip411-79 3195
15.Strejc FilipKortus Pavel ml.-55-610-72396
16.Havlíček TomášJanda Jan10-512-6-32397
17.Novák PetrBakalář Daniel8-4-7-7 1398
18.Pavlíček OndřejKortus Filip8-79-9432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlíček Tomáš31Kortus Pavel ml.31
Novák Petr13Janda Jan31
Pavlíček Ondřej31Bakalář Daniel13
Strejc Filip13Kortus Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršovo nám. 480, RoztokyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33681:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
57-10-8-112301
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Hach Martin
Svoboda David
 
 
85-10-4-102302
3.Levenec PetrDavid Jakub-71011-9-102303
4.Zika OndřejBorovka Tomáš-58-12-7 1304
5.Špaček MichalHach Martin10-310-6-62305
6.Smrček MichalSvoboda David5-678 3115
7.Zika OndřejDavid Jakub-78-3-2 1316
8.Špaček MichalBorovka Tomáš3-3124 3126
9.Smrček MichalHach Martin-781110 3136
10.Levenec PetrSvoboda David-10-684-92337
11.Špaček MichalDavid Jakub469  3047
12.Smrček MichalBorovka Tomáš625  3057
13.Levenec PetrHach Martin-5-9-1  0358
14.Zika OndřejSvoboda David-64-5923268
15.Smrček MichalDavid Jakub-111078 3178
16.Levenec PetrBorovka Tomáš-67-9-6 1379
17.Zika OndřejHach Martin527  3089
18.Špaček MichalSvoboda David647  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levenec Petr04David Jakub22
Zika Ondřej22Borovka Tomáš22
Špaček Michal31Hach Martin22
Smrček Michal40Svoboda David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův DvůrVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Avia ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Plzeňská 153, Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33539:573TJ Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rujder David
Kala Petr
 
 
Vaňásek Jiří
Hüttl Michal
 
 
-11-6108-112301
2.Vorlíček Luboš
Tůma Pavel
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-9-638-82302
3.Tůma PavelPetřík Aleš-8-587-42303
4.Kala PetrVaňásek Jiří-76-78-82304
5.Rujder DavidHüttl Michal-9-111211-72305
6.Vorlíček LubošŠulc Martin1177  3015
7.Kala PetrPetřík Aleš-8-611-7 1316
8.Rujder DavidVaňásek Jiří-8-10-7  0317
9.Vorlíček LubošHüttl Michal986  3027
10.Tůma PavelŠulc Martin-6-1471393237
11.Rujder DavidPetřík Aleš-88-11-5 1338
12.Vorlíček LubošVaňásek Jiří-9713 3148
13.Tůma PavelHüttl Michal-6-98-8 1349
14.Kopřiva Tomᚊulc Martin-2-2-7  03410
15.Vorlíček LubošPetřík Aleš         
16.Tůma PavelVaňásek Jiří         
17.Kopřiva TomášHüttl Michal         
18.Rujder DavidŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Pavel12Petřík Aleš30
Kala Petr02Vaňásek Jiří21
Rujder David03Hüttl Michal21
Vorlíček Luboš30Šulc Martin12
Kopřiva Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, ul. Plzeňská, Bor (u zámku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25608:531Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Copák František
 
 
Juklík Tomáš
Havazík Ondřej
 
 
966  3010
2.Klier Jakub
Chvátal Martin
 
 
Paleček David
Černota Filip
 
 
75-85 3120
3.Pour Pavel ml.Černota Filip-129-69-72321
4.Klier JakubPaleček David-8-93-8 1322
5.Chvátal MartinJuklík Tomáš611-11-6-72323
6.Copák FrantišekHavazík Ondřej3-1048 3133
7.Klier JakubČernota Filip59-116 3143
8.Chvátal MartinPaleček David-108-52-82344
9.Copák FrantišekJuklík Tomáš987  3054
10.Pour Pavel ml.Havazík Ondřej486  3064
11.Chvátal MartinČernota Filip-9-11-1  0365
12.Copák FrantišekPaleček David8-10-4493275
13.Pour Pavel ml.Juklík Tomáš118-9-753285
14.Klier JakubHavazík Ondřej344  3095
15.Copák FrantišekČernota Filip-8-4-7  0396
16.Pour Pavel ml.Paleček David1096  30106
17.Klier JakubJuklík Tomáš         
18.Chvátal MartinHavazík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Pavel ml.31Černota Filip31
Klier Jakub21Paleček David22
Chvátal Martin03Juklík Tomáš12
Copák František31Havazík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BlatnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Pod Stárkou 4, Praha 4-MichleRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18492:440Sokol Michle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Šimeček Jan
 
 
Špeta Michal
Peterka Ondřej
 
 
4-6106 3110
2.Bucifal Aleš
Martinec Tomáš
 
 
Vavřinec Matěj
Černý Jiří
 
 
-8-814-5 1311
3.Bucifal AlešČerný Jiří-610-9793221
4.Martinec TomášVavřinec Matěj-6-7-6  0322
5.Kuba JosefPeterka Ondřej6-9-8-6 1323
6.Šimeček JanŠpeta Michal917  3033
7.Martinec TomášČerný Jiří-2-1091243243
8.Kuba JosefVavřinec Matěj7-6610 3153
9.Šimeček JanPeterka Ondřej5-987 3163
10.Bucifal AlešŠpeta Michal777  3073
11.Kuba JosefČerný Jiří6-6-81273283
12.Šimeček JanVavřinec Matěj1088  3093
13.Bucifal AlešPeterka Ondřej747  30103
14.Martinec Tomᚊpeta Michal         
15.Šimeček JanČerný Jiří         
16.Bucifal AlešVavřinec Matěj         
17.Martinec TomášPeterka Ondřej         
18.Kuba JosefŠpeta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucifal Aleš30Černý Jiří03
Martinec Tomáš11Vavřinec Matěj12
Kuba Josef21Peterka Ondřej12
Šimeček Jan30Špeta Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu, Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19495:422Lokomotiva Vršovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Vondra Miroslav
 
 
Javorský Daniel
Kovářík Matěj
 
 
96-87 3110
2.Pospíšil Milan
Šimůnek Ondřej
 
 
Sladký Antonín
Makoň Zdeněk ml.
 
 
-3956 3120
3.Pospíšil MilanJavorský Daniel-4-845-72321
4.Kaucký RomanKovářík Matěj511-97 3131
5.Šimůnek OndřejMakoň Zdeněk ml.10-8-4-12 1332
6.Vondra MiroslavSladký Antonín267  3042
7.Kaucký RomanJavorský Daniel-5343 3152
8.Šimůnek OndřejKovářík Matěj-11-4-1  0353
9.Vondra MiroslavMakoň Zdeněk ml.5-966 3163
10.Pospíšil MilanSladký Antonín98-88 3173
11.Šimůnek OndřejJavorský Daniel-6-6-7  0374
12.Vondra MiroslavKovářík Matěj1086  3084
13.Pospíšil MilanMakoň Zdeněk ml.6-874 3194
14.Kaucký RomanSladký Antonín556  30104
15.Vondra MiroslavJavorský Daniel         
16.Pospíšil MilanKovářík Matěj         
17.Kaucký RomanMakoň Zdeněk ml.         
18.Šimůnek OndřejSladký Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Milan21Javorský Daniel21
Kaucký Roman30Kovářík Matěj12
Šimůnek Ondřej03Makoň Zdeněk ml.12
Vondra Miroslav30Sladký Antonín03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS