Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
areál sokolovny, Krmelínská 347, BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32458:512T.J. Sokol Olomouc Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 
Pospíšil Jaroslav
Kovačik Jakub
 
 
-6-9-7  0301
2.Velebil Lukáš
Kotek Dominik
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
8-10-7-7 1302
3.Uhlář RadimChalupa Jakub-7-11-11  0303
4.Kotek DominikPospíšil Jaroslav-10-10-6  0304
5.Krupník JanDočkal Tomáš578  3014
6.Velebil LukášKovačik Jakub-8-1194-112315
7.Kotek DominikChalupa Jakub-7-6-3  0316
8.Krupník JanPospíšil Jaroslav-5-7-10  0317
9.Velebil LukášDočkal Tomáš6117  3027
10.Uhlář RadimKovačik Jakub-3-312-11 1328
11.Krupník JanChalupa Jakub13-93-6-52329
12.Velebil LukášPospíšil Jaroslav-996-9123239
13.Uhlář RadimDočkal Tomáš7109  3049
14.Kotek DominikKovačik Jakub-8-8-7  03410
15.Velebil LukášChalupa Jakub6    10  
16.Uhlář RadimPospíšil Jaroslav         
17.Kotek DominikDočkal Tomáš         
18.Krupník JanKovačik Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uhlář Radim12Chalupa Jakub30
Kotek Dominik03Pospíšil Jaroslav21
Krupník Jan12Dočkal Tomáš03
Velebil Lukáš21Kovačik Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, U Hřiště 1424, Frýdlant n. O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31640:614TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Hrabec Michal
 
 
Kvapil Oldřich
Šťastný Jaroslav
 
 
-6-8-8  0301
2.Pěnkava Pavel
Maršálek Vladimír
 
 
Stužka Oldřich ml.
Šťastný Zdeněk
 
 
837  3011
3.Maršálek VladimírKvapil Oldřich6-1153 3121
4.Pěnkava PavelŠťastný Zdeněk-5-77-9 1322
5.Tobola PetrŠťastný Jaroslav96-8-5-52323
6.Hrabec MichalStužka Oldřich ml.5-7712 3133
7.Pěnkava PavelKvapil Oldřich-1-7-2  0334
8.Tobola PetrŠťastný Zdeněk-8-8-6  0335
9.Hrabec MichalŠťastný Jaroslav9-3-63-62336
10.Maršálek VladimírStužka Oldřich ml.578  3046
11.Tobola PetrKvapil Oldřich-8-131111-62347
12.Hrabec MichalŠťastný Zdeněk-9987 3157
13.Maršálek VladimírŠťastný Jaroslav51010  3067
14.Pěnkava PavelStužka Oldřich ml.-7595 3177
15.Hrabec MichalKvapil Oldřich75-109 3187
16.Maršálek VladimírŠťastný Zdeněk95-106 3197
17.Pěnkava PavelŠťastný Jaroslav7-8-3-8 1398
18.Tobola PetrStužka Oldřich ml.8-545 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír40Kvapil Oldřich22
Pěnkava Pavel13Šťastný Zdeněk22
Tobola Petr13Šťastný Jaroslav31
Hrabec Michal31Stužka Oldřich ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, ul. 5. května, Rožnov pod Radhoštěm (sídl. Písečná)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28595:577TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Gembala Jan
Sargánek David
 
 
-676-693210
2.Škrla Jaroslav
Ondryáš Daniel
 
 
Gráf Jiří
Heuman Ivan
 
 
-109-7563220
3.Pustějovský StanislavGráf Jiří85-52 3130
4.Škrla JaroslavHeuman Ivan-57-11943240
5.Konečný JiříSargánek David-188-6-72341
6.Ondryáš DanielGembala Jan883  3051
7.Škrla JaroslavGráf Jiří-3-7-5  0352
8.Konečný JiříHeuman Ivan-2-876-62353
9.Ondryáš DanielSargánek David-49-910-32354
10.Pustějovský StanislavGembala Jan969  3064
11.Konečný JiříGráf Jiří-1-8-9  0365
12.Ondryáš DanielHeuman Ivan-7638 3175
13.Pustějovský StanislavSargánek David697  3085
14.Škrla JaroslavGembala Jan810-7-573295
15.Ondryáš DanielGráf Jiří4-74-9-92396
16.Pustějovský StanislavHeuman Ivan9611  30106
17.Škrla JaroslavSargánek David         
18.Konečný JiříGembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pustějovský Stanislav40Gráf Jiří31
Škrla Jaroslav21Heuman Ivan13
Konečný Jiří03Sargánek David21
Ondryáš Daniel22Gembala Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Svaté Zdislavy (naproti Lidlu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20484:437ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Schwarz Ota
 
 
Vojtek Lukáš
Martinko Tomáš
 
 
-7-5-5  0301
2.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Mikeska Jakub
Vilč Martin
 
 
829  3011
3.Polášek RadovanMartinko Tomáš8-788 3121
4.Masnica MichalMikeska Jakub5-9710 3131
5.Záškodný MarekVojtek Lukáš-8-88-10 1332
6.Schwarz OtaVilč Martin4-108-383242
7.Masnica MichalMartinko Tomáš676  3052
8.Záškodný MarekMikeska Jakub-5-48-7 1353
9.Schwarz OtaVojtek Lukáš-8969 3163
10.Polášek RadovanVilč Martin-9266 3173
11.Záškodný MarekMartinko Tomáš766  3083
12.Schwarz OtaMikeska Jakub-7-3-1  0384
13.Polášek RadovanVojtek Lukáš355  3094
14.Masnica MichalVilč Martin-67-810832104
15.Schwarz OtaMartinko Tomáš-89-9-8 13  
16.Polášek RadovanMikeska Jakub-7    01  
17.Masnica MichalVojtek Lukáš         
18.Záškodný MarekVilč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan30Martinko Tomáš03
Masnica Michal30Mikeska Jakub21
Záškodný Marek12Vojtek Lukáš12
Schwarz Ota21Vilč Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
areál Tyršova stad., Boženy Němcové 20, OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34538:559KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudela Petr
Schwan Jaroslav
 
 
Čajka Filip
Lapčík Ondřej
 
 
-4-58-9 1301
2.Wallik Lukáš
Onderka František
 
 
Koldas Tomáš
Šenkeřík Marek
 
 
-55-7443211
3.Onderka FrantišekČajka Filip-4-9-9  0312
4.Schwan JaroslavLapčík Ondřej5-6-85-142313
5.Wallik LukášKoldas Tomáš-105-5483223
6.Kudela PetrŠenkeřík Marek894  3033
7.Schwan JaroslavČajka Filip-96-6-10 1334
8.Wallik LukášLapčík Ondřej3-814-8-32335
9.Kudela PetrKoldas Tomáš784  3045
10.Onderka FrantišekŠenkeřík Marek835  3055
11.Wallik LukášČajka Filip-7-89-8 1356
12.Kudela PetrLapčík Ondřej117-7-9-42357
13.Onderka FrantišekKoldas Tomáš-16-58-5 1358
14.Schwan JaroslavŠenkeřík Marek-8-1035-82359
15.Kudela PetrČajka FilipWO    03510
16.Onderka FrantišekLapčík Ondřej-8    01  
17.Schwan JaroslavKoldas Tomáš         
18.Wallik Lukᚊenkeřík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Onderka František12Čajka Filip30
Schwan Jaroslav03Lapčík Ondřej30
Wallik Lukáš12Koldas Tomáš12
Kudela Petr21Šenkeřík Marek12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST Jeseník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu, Dukelská 203/11, JeseníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2015 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32338:456KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurčák Milan
Hrabica Marián
 
 
Sagáčik Štefan
Vaculík Vladimír
 
 
129-5-793210
2.Schopf Karel
Karatidis Petros
 
 
Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
-128-8-8 1311
3.Schopf KarelSagáčik Štefan-8-7-9  0312
4.Hrabica MariánSlováček Libor-8-9-4  0313
5.Jurčák MilanVlk Radek10-7-89-52314
6.Karatidis PetrosVaculík Vladimír-3-4-7  0315
7.Hrabica MariánSagáčik Štefan7-129-6-92316
8.Jurčák MilanSlováček Libor-8-6-4  0317
9.Karatidis PetrosVlk Radek-5-6911-72318
10.Schopf KarelVaculík Vladimír-8-65-9 1319
11.Jurčák MilanSagáčik Štefan-6WO   03110
12.Karatidis PetrosSlováček Libor         
13.Schopf KarelVlk Radek         
14.Hrabica MariánVaculík Vladimír         
15.Karatidis PetrosSagáčik Štefan         
16.Schopf KarelSlováček Libor         
17.Hrabica MariánVlk Radek         
18.Jurčák MilanVaculík Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schopf Karel02Sagáčik Štefan30
Hrabica Marián02Slováček Libor20
Jurčák Milan03Vlk Radek20
Karatidis Petros02Vaculík Vladimír20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS