Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:00. Sportovní areál Hamr Záběhlice, Záběhlická, 106 00 Praha 10, autobusy číslo 101, 188, 196, zastávky V Korytech nebo Pod Vinicí, tramvaj č. 6 a 11 konečná zastávka Spořilov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34449:514SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Krajč Rudolf
 
 
Kubera František
Dlouhý Karel
 
 
-8-881093210
2.Courton Ivan
Hořejší Jiří
 
 
Pavlovský Tomáš
Mazánek Jiří
 
 
-5-712-8 1311
3.Hořejší JiříKubera František-8-6-6  0312
4.Courton IvanMazánek Jiří-6-12-9  0313
5.Krajč RudolfPavlovský Tomáš-66-7-8 1314
6.Hamáček JanDlouhý Karel58-95 3124
7.Courton IvanKubera František-3-5-6  0325
8.Krajč RudolfMazánek Jiří-411-3-9 1326
9.Hamáček JanPavlovský Tomáš4108  3036
10.Hořejší JiříDlouhý Karel-83-77-42337
11.Krajč RudolfKubera František-89-9-7 1338
12.Hamáček JanMazánek Jiří-10159 3148
13.Hořejší JiříPavlovský Tomáš5-5-6-3 1349
14.Courton IvanDlouhý Karel-5-10-8  03410
15.Hamáček JanKubera František         
16.Hořejší JiříMazánek Jiří         
17.Courton IvanPavlovský Tomáš         
18.Krajč RudolfDlouhý Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Jiří03Kubera František30
Courton Ivan03Mazánek Jiří21
Krajč Rudolf03Pavlovský Tomáš21
Hamáček Jan30Dlouhý Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Žydel Jan
Rucký Přemysl
 
 
     3110
2.Chadima Pavel
Štencek Jiří
 
 
Taraňko Mikhail
Mach Jakub
 
 
     1311
3.Forgáč AndrejŽydel Jan     1312
4.Chadima PavelRucký Přemysl     3222
5.Štencek JiříMach Jakub     1323
6.Flekač TomášTaraňko Mikhail     3133
7.Chadima PavelŽydel Jan     1334
8.Štencek JiříRucký Přemysl     3144
9.Flekač TomášMach Jakub     3154
10.Forgáč AndrejTaraňko Mikhail     1355
11.Štencek JiříŽydel Jan     0356
12.Flekač TomášRucký Přemysl     3166
13.Forgáč AndrejMach Jakub     3176
14.Chadima PavelTaraňko Mikhail     2377
15.Flekač Tomᚎydel Jan     1378
16.Forgáč AndrejRucký Přemysl     3288
17.Chadima PavelMach Jakub     3298
18.Štencek JiříTaraňko Mikhail     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forgáč Andrej22Žydel Jan40
Chadima Pavel22Rucký Přemysl04
Štencek Jiří22Mach Jakub13
Flekač Tomáš31Taraňko Mikhail22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21 TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
Tichý Jiří
Hrdlička Jakub
 
 
     1301
2.Lipták Milan
Král Lukáš
 
 
Valeš Zbyněk
Gecko Jiří
 
 
     3111
3.Kočvara TomášTichý Jiří     1312
4.Lipták MilanHrdlička Jakub     3222
5.Král LukášValeš Zbyněk     3032
6.Satorie MichalGecko Jiří     3042
7.Lipták MilanTichý Jiří     0343
8.Král LukášHrdlička Jakub     3253
9.Satorie MichalValeš Zbyněk     3163
10.Kočvara TomášGecko Jiří     3073
11.Král LukášTichý Jiří     0374
12.Satorie MichalHrdlička Jakub     3184
13.Kočvara TomášValeš Zbyněk     3294
14.Pacák MiroslavGecko Jiří     30104
15.Satorie MichalTichý Jiří         
16.Kočvara TomášHrdlička Jakub         
17.Pacák MiroslavValeš Zbyněk         
18.Král LukášGecko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Tomáš21Tichý Jiří30
Lipták Milan11Hrdlička Jakub03
Král Lukáš21Valeš Zbyněk03
Satorie Michal30Gecko Jiří03
Pacák Miroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:198TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
Červeňák Miroslav
Raiser Dan
 
 
87-98 3110
2.Boš Petr
Vidlák Miloš
 
 

 
 
WO    3020
3.Boš PetrRaiser Dan8-76-943230
4.Jírovec MartinČerveňák Miroslav987  3040
5.Semrád MartinPospíšil Jan8-796 3150
6.Vidlák MilošWO    3060
7.Jírovec MartinRaiser Dan788  3070
8.Semrád MartinČerveňák Miroslav6119  3080
9.Vidlák MilošPospíšil Jan584  3090
10.Boš PetrWO    30100
11.Semrád MartinRaiser Dan         
12.Vidlák MilošČerveňák Miroslav         
13.Boš PetrPospíšil Jan         
14.Jírovec Martin         
15.Vidlák MilošRaiser Dan         
16.Boš PetrČerveňák Miroslav         
17.Jírovec MartinPospíšil Jan         
18.Semrád Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Boš Petr10Raiser Dan02
Jírovec Martin20Červeňák Miroslav02
Semrád Martin20Pospíšil Jan02
Vidlák Miloš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-středa 19:15. Tělocvičny ZŠ Rakovského 3136, Praha 4 - Modřany. Tram 3, 17 z metra B Karlovo náměstí do zastávky u Libušského potoka, bus 253 z metra B Smíchovské nádraží, bus 139, 150 z metra C Kačerov do zastávky Tylova čtvrť, vchod do areálu brankou z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37645:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebl Jáchym
Kulveit Jonáš
 
 
Veselý Luboš
Tůma Michal
 
 
1045  3010
2.Tvrdý Miroslav
Šimůnek Ondřej
 
 
Srb Vladimír
Ploc Marek
 
 
-87-8843220
3.Šebl JáchymSrb Vladimír8-985 3130
4.Tvrdý MiroslavPloc Marek-811-6-6 1331
5.Kulveit JonášTůma Michal4-5-8473241
6.Šimůnek OndřejVeselý Luboš-8-6-5  0342
7.Tvrdý MiroslavSrb Vladimír1096  3052
8.Kulveit JonášPloc Marek6-958 3162
9.Šimůnek OndřejTůma Michal411-7-11-52363
10.Šebl JáchymVeselý Luboš-8-116-7 1364
11.Kulveit JonášSrb Vladimír7-9-9293274
12.Šimůnek OndřejPloc Marek69-87 3184
13.Šebl JáchymTůma Michal-7-79-9 1385
14.Tvrdý MiroslavVeselý Luboš-8-6-0  0386
15.Šimůnek OndřejSrb Vladimír-14-94-9 1387
16.Šebl JáchymPloc Marek9-687 3197
17.Tvrdý MiroslavTůma Michal-3-7-8  0398
18.Kulveit JonášVeselý Luboš-8-7-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebl Jáchym22Srb Vladimír13
Tvrdý Miroslav13Ploc Marek13
Kulveit Jonáš31Tůma Michal31
Šimůnek Ondřej13Veselý Luboš40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34380:486SF SKK EL Nino Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Michal
Bláha Milan
 
 
Plachý Ladislav
Lebl Ondřej
 
 
9-7-7-4 1301
2.Peršl Martin
Dobeš Tomáš st.
 
 
Jež Dominik
Buchar Michael
 
 
-10-610-8 1302
3.Dobeš Tomáš st.Plachý Ladislav-5-1-5  0303
4.Peršl MartinBuchar Michael-8-76-8 1304
5.Filip MichalJež Dominik-107-67103214
6.Bláha MilanLebl Ondřej35-6-8-42315
7.Peršl MartinPlachý Ladislav-1-710-6 1316
8.Filip MichalBuchar Michael-4-15-10  0317
9.Bláha MilanJež Dominik58-8-4103227
10.Dobeš Tomáš st.Lebl Ondřej-8-3-6  0328
11.Filip MichalPlachý Ladislav-6-8-4  0329
12.Bláha MilanBuchar Michael-18-74-8 13210
13.Dobeš Tomáš st.Jež Dominik8-97  21  
14.Peršl MartinLebl Ondřej         
15.Bláha MilanPlachý Ladislav         
16.Dobeš Tomáš st.Buchar Michael         
17.Peršl MartinJež Dominik         
18.Filip MichalLebl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobeš Tomáš st.02Plachý Ladislav30
Peršl Martin02Buchar Michael30
Filip Michal12Jež Dominik02
Bláha Milan12Lebl Ondřej20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS