Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:31662:605SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Shim Mi Youngi
 
 
Šimberský Jiří
Krauz Samuel
 
 
810-5-643210
2.Navrátil Jiří
Suvorov Maxim
 
 
Gao Yan Ming
Kotrbáček Petr
 
 
-4-49753220
3.Suvorov MaximŠimberský Jiří88-93 3130
4.Kubát PetrKotrbáček Petr-10845 3140
5.Shim Mi YoungiKrauz Samuel-10-8-9  0341
6.Navrátil JiříGao Yan Ming-8873 3151
7.Kubát PetrŠimberský Jiří-11949 3161
8.Shim Mi YoungiKotrbáček Petr6-6-10-8 1362
9.Navrátil JiříKrauz Samuel98-108 3172
10.Suvorov MaximGao Yan Ming184  3082
11.Shim Mi YoungiŠimberský Jiří-5-8-5  0383
12.Navrátil JiříKotrbáček Petr7-99-9-132384
13.Suvorov MaximKrauz Samuel8-11-104-92385
14.Kubát PetrGao Yan Ming-79-78-102386
15.Navrátil JiříŠimberský Jiří8-77-893296
16.Suvorov MaximKotrbáček Petr4-9-99532106
17.Kubát PetrKrauz Samuel76-99 31  
18.Shim Mi YoungiGao Yan Ming         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suvorov Maxim31Šimberský Jiří13
Kubát Petr21Kotrbáček Petr22
Shim Mi Youngi03Krauz Samuel21
Navrátil Jiří31Gao Yan Ming12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19542:472TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Šilhánek Luděk
 
 
Matoušek Jan
Marek Vladimír
 
 
4310  3010
2.Hrubec Vladimír
Matoušek Pavel
 
 
Hozman Bohumil
Rod Karel
 
 
6-513-7-132311
3.Šilhánek LuděkHozman Bohumil-71199 3121
4.Matoušek PavelMatoušek Jan-78-9563231
5.Hrubec VladimírMarek Vladimír-9-34-6 1332
6.Dušek ZdeněkRod Karel47-76 3142
7.Matoušek PavelHozman Bohumil11-989 3152
8.Hrubec VladimírMatoušek Jan10-5-104103262
9.Dušek ZdeněkMarek Vladimír6101  3072
10.Šilhánek LuděkRod Karel69-103 3182
11.Hrubec VladimírHozman Bohumil13-6-7-9 1383
12.Dušek ZdeněkMatoušek Jan812-97 3193
13.Šilhánek LuděkMarek Vladimír-108610 31103
14.Matoušek PavelRod Karel         
15.Dušek ZdeněkHozman Bohumil         
16.Šilhánek LuděkMatoušek Jan         
17.Matoušek PavelMarek Vladimír         
18.Hrubec VladimírRod Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhánek Luděk30Hozman Bohumil12
Matoušek Pavel20Matoušek Jan03
Hrubec Vladimír12Marek Vladimír12
Dušek Zdeněk30Rod Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. TJ Pankrác sportovní hala , Lomnického 1, Praha 4, metro C - Pražského Povstání, od stanice metra dolů do Podolí, po pravé straně.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11 TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Jan
Müller Radek
 
 
Hanzlík Tomáš
Kašpar Ladislav
 
 
     3110
2.Pilina Jan
Vokurka Miloslav
 
 
Šrámek Daniel
Herčík Lubomír
 
 
     3020
3.Vokurka MiloslavHanzlík Tomáš     3230
4.Pilina JanKašpar Ladislav     1331
5.Müller RadekŠrámek Daniel     3041
6.Cacek JanHerčík Lubomír     3051
7.Pilina JanHanzlík Tomáš     3261
8.Müller RadekKašpar Ladislav     3171
9.Cacek JanŠrámek Daniel     3281
10.Vokurka MiloslavHerčík Lubomír     3091
11.Müller RadekHanzlík Tomáš     30101
12.Cacek JanKašpar Ladislav         
13.Vokurka MiloslavŠrámek Daniel         
14.Pilina JanHerčík Lubomír         
15.Cacek JanHanzlík Tomáš         
16.Vokurka MiloslavKašpar Ladislav         
17.Pilina JanŠrámek Daniel         
18.Müller RadekHerčík Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokurka Miloslav20Hanzlík Tomáš03
Pilina Jan11Kašpar Ladislav11
Müller Radek30Šrámek Daniel02
Cacek Jan20Herčík Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Tělocvična SK START Praha, Střelecký ostrov, Praha 1. Vstup na ostrov uprostřed mostu Legií, tram č. 6, 9, 17, 18,22, 24, tramvajová stanice Újezd nebo stanice Národní divadlo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11447:340SK RTTI Poplatky.com A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafuněk David
Rybář Martin
 
 
Kohout Radek
Černá Martina
 
 
10-84-11-42301
2.Sladovník Daniel
Adášek Jan
 
 
Táborský Roman
Petira Martin
 
 
5-379 3111
3.Rybář MartinKohout Radek789  3021
4.Kafuněk DavidČerná Martina-96-9773231
5.Adášek JanTáborský Roman5510  3041
6.Sladovník DanielPetira Martin766  3051
7.Kafuněk DavidKohout Radek775  3061
8.Adášek JanČerná Martina77-4-6-42362
9.Sladovník DanielTáborský Roman334  3072
10.Rybář MartinPetira Martin447  3082
11.Adášek JanKohout Radek9-3-10793292
12.Sladovník DanielČerná Martina465  30102
13.Rybář MartinTáborský Roman353  30  
14.Kafuněk DavidPetira Martin         
15.Sladovník DanielKohout Radek         
16.Rybář MartinČerná Martina         
17.Kafuněk DavidTáborský Roman         
18.Adášek JanPetira Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybář Martin20Kohout Radek03
Kafuněk David20Černá Martina12
Adášek Jan21Táborský Roman02
Sladovník Daniel30Petira Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOL MICHLE, Tělocvična, Pod Starkou 4, 140 00 Praha 4. Sokolovna na náměstíčku s parkovištěm. Tramvaj 11 - stanice Pod Jezerkou. Bus 124, 139, 106 a 188 - stanice Kloboučnická.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38512:609TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Pavel
Máka Jiří
 
 
Obraz Martin
Lüder Jan
 
 
7-77-593210
2.Radil Milan
Motyčka Oldřich
 
 
Milek Petr
Kočvara Vlastimil
 
 
-7-8-9  0311
3.Urban PavelMilek Petr-98-6-6 1312
4.Radil MilanObraz Martin-106-85-102313
5.Máka JiříKočvara Vlastimil6-910-3103223
6.Motyčka OldřichLüder Jan8610  3033
7.Radil MilanMilek Petr-6-5-8  0334
8.Máka JiříObraz MartinWO    0335
9.Motyčka OldřichKočvara Vlastimil-1352-553245
10.Urban PavelLüder Jan58-74 3155
11.Máka JiříMilek PetrWO    0356
12.Motyčka OldřichObraz Martin611-59 3166
13.Urban PavelKočvara Vlastimil-10-8-8  0367
14.Radil MilanLüder Jan109-7-6-72368
15.Motyčka OldřichMilek Petr-6-5-7  0369
16.Urban PavelObraz Martin-88-510-723610
17.Radil MilanKočvara Vlastimil-9-104  12  
18.Máka JiříLüder Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Pavel13Milek Petr30
Radil Milan03Obraz Martin21
Máka Jiří10Kočvara Vlastimil12
Motyčka Oldřich31Lüder Jan12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:00, PinecArena.cz, K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22576:496TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Tomáš
Remunda Štěpán
 
 
Trávníček Michal
Růžička Vladimír
 
 
-10-8-9  0301
2.Ševčík Ivan
Barcal Petr
 
 
Hoffman Pavel
Jamrich Robert
 
 
86-99 3111
3.Barcal PetrJamrich Robert-5310-10-92312
4.Ševčík IvanHoffman Pavel-1034-763222
5.Jelínek TomášRůžička Vladimír97-810 3132
6.Remunda ŠtěpánTrávníček Michal89-9-1083242
7.Ševčík IvanJamrich Robert-64-52-92343
8.Jelínek TomášHoffman Pavel782  3053
9.Remunda ŠtěpánRůžička Vladimír5119  3063
10.Barcal PetrTrávníček Michal72-710 3173
11.Jelínek TomášJamrich Robert-98-4-7 1374
12.Remunda ŠtěpánHoffman Pavel774  3084
13.Barcal PetrRůžička Vladimír-9-871083294
14.Ševčík IvanTrávníček Michal12-12611 31104
15.Remunda ŠtěpánJamrich Robert         
16.Barcal PetrHoffman Pavel         
17.Ševčík IvanRůžička Vladimír         
18.Jelínek TomášTrávníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barcal Petr21Jamrich Robert30
Ševčík Ivan21Hoffman Pavel03
Jelínek Tomáš21Růžička Vladimír03
Remunda Štěpán30Trávníček Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS