Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 18:30, Za Sokolovnou 440, Praha 6-Suchdol, metrem A do stanice Dejvická, poté autobusem č. 107. Konečná zastávka autobusu č. 107 - Suchdol, poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu (od běžeckého oválu). Souřadnice GPS 50.13935, 14.37796.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:32 TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří st.
Kuchař Michal
 
 
Vohradský Stanislav
Lev Daniel
 
 
     3010
2.Zúbrik Mário
Hojovec Ondřej
 
 
Daníček Adam
Dvořák Petr
 
 
     1311
3.Hojovec OndřejVohradský Stanislav     3021
4.Jirásek Jiří st.Daníček Adam     1322
5.Zúbrik MárioDvořák Petr     1323
6.Kuchař MichalLev Daniel     2324
7.Jirásek Jiří st.Vohradský Stanislav     3034
8.Zúbrik MárioDaníček Adam     0335
9.Kuchař MichalDvořák Petr     2336
10.Hojovec OndřejLev Daniel     3246
11.Zúbrik MárioVohradský Stanislav     3056
12.Kuchař MichalDaníček Adam     2357
13.Hojovec OndřejDvořák Petr     0358
14.Jirásek Jiří st.Lev Daniel     1359
15.Kuchař MichalVohradský Stanislav     3069
16.Hojovec OndřejDaníček Adam     03610
17.Jirásek Jiří st.Dvořák Petr         
18.Zúbrik MárioLev Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojovec Ondřej22Vohradský Stanislav04
Jirásek Jiří st.12Daníček Adam40
Zúbrik Mário12Dvořák Petr30
Kuchař Michal13Lev Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK RTTI Poplatky.com BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:15. Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Vencálek Jiří
 
 
Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
     3010
2.Krieger Karel
Lhoták Petr
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
     0311
3.Krieger KarelRybář Martin     0312
4.Vencálek JiříHavel Jiří     1313
5.Smrčina ZdeněkNacher Patrik     3123
6.Huňa VladimírBotek Radomír     3233
7.Vencálek JiříRybář Martin     0334
8.Smrčina ZdeněkHavel Jiří     3044
9.Huňa VladimírNacher Patrik     3054
10.Krieger KarelBotek Radomír     3164
11.Smrčina ZdeněkRybář Martin     3074
12.Huňa VladimírHavel Jiří     2375
13.Krieger KarelNacher Patrik     1376
14.Vencálek JiříBotek Radomír     2377
15.Huňa VladimírRybář MartinWO    3087
16.Krieger KarelHavel Jiří     0388
17.Vencálek JiříNacher Patrik     0389
18.Smrčina ZdeněkBotek Radomír     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krieger Karel13Rybář Martin21
Vencálek Jiří04Havel Jiří31
Smrčina Zdeněk40Nacher Patrik22
Huňa Vladimír21Botek Radomír13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39660:660KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeba Vladimír
Handl Erich
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-99-97-92301
2.Dobeš Tomáš st.
Slavata Josef
 
 
Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
-9-2-9  0302
3.Slavata JosefSmrkovský Petr8-8-68-92303
4.Janeba VladimírSemián Richard-5-10-7  0304
5.Handl ErichMarko Jiří-43-7713214
6.Dobeš Tomáš st.Boštíková Věra57-97 3124
7.Janeba VladimírSmrkovský Petr-9114-2-92325
8.Handl ErichSemián Richard9-1-3-9 1326
9.Dobeš Tomáš st.Marko Jiří346  3036
10.Slavata JosefBoštíková Věra-9449 3146
11.Handl ErichSmrkovský Petr-57-57-52347
12.Dobeš Tomáš st.Semián Richard6-66-753257
13.Slavata JosefMarko Jiří1042  3067
14.Janeba VladimírBoštíková Věra8-3-8-9 1368
15.Dobeš Tomáš st.Smrkovský Petr7-8-8-6 1369
16.Slavata JosefSemián Richard57-25 3179
17.Janeba VladimírMarko Jiří106-5-893289
18.Handl ErichBoštíková Věra10-7-7-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavata Josef31Smrkovský Petr40
Janeba Vladimír13Semián Richard22
Handl Erich13Marko Jiří04
Dobeš Tomáš st.31Boštíková Věra22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4359:256AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýs Alan
Merkl Roman
 
 
Suchan Michael
Hrubý Václav
 
 
76-89 3110
2.Látal Jan
Kočí Štěpán
 
 
Dusbaba Miroslav
Kadlec Antonín
 
 
89-75 3120
3.Kočí ŠtěpánSuchan Michael766  3030
4.Sýs AlanHrubý Václav978  3040
5.Merkl RomanDusbaba Miroslav776  3050
6.Látal JanKadlec Antonín687  3060
7.Sýs AlanSuchan Michael7-89-693270
8.Merkl RomanHrubý Václav875  3080
9.Látal JanDusbaba Miroslav657  3090
10.Kočí ŠtěpánKadlec Antonín786  30100
11.Merkl RomanSuchan Michael         
12.Látal JanHrubý Václav         
13.Kočí ŠtěpánDusbaba Miroslav         
14.Sýs AlanKadlec Antonín         
15.Látal JanSuchan Michael         
16.Kočí ŠtěpánHrubý Václav         
17.Sýs AlanDusbaba Miroslav         
18.Merkl RomanKadlec Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočí Štěpán20Suchan Michael02
Sýs Alan20Hrubý Václav02
Merkl Roman20Dusbaba Miroslav02
Látal Jan20Kadlec Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
WO    0301
2.Huleš Jiří
Landa Josef
 
 
Fišer Martin
Pacák Miroslav
 
 
     1302
3.Pospíšil AloisPacák Miroslav     2303
4.Landa JosefTůma Ladislav     3013
5.Bratka ArnoštFišer MartinWO    0314
6.Huleš JiříFišer Petr     2315
7.Landa JosefPacák Miroslav     0316
8.Bratka ArnoštTůma LadislavWO    0317
9.Huleš JiříFišer Martin     2318
10.Pospíšil AloisFišer Petr     0319
11.Bratka ArnoštPacák Miroslav     03110
12.Huleš JiříTůma Ladislav     30  
13.Pospíšil AloisFišer Martin         
14.Landa JosefFišer Petr         
15.Huleš JiříPacák Miroslav         
16.Pospíšil AloisTůma Ladislav         
17.Landa JosefFišer Martin         
18.Bratka ArnoštFišer Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšil Alois02Pacák Miroslav30
Landa Josef11Tůma Ladislav01
Bratka Arnošt01Fišer Martin10
Huleš Jiří02Fišer Petr20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna 1: Sokolovna Kbely, Mladoboleslavská ul., Praha 9 - Kbely, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka. Herna 2: ČT - Kavčí hory, Na Hřebenech II, Praha 4, Metro C – Pražského povstání (8 min. pěšky) anebo 121 BUS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:42 SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neskusil Josef
Poluk Alexandr
 
 
Procházka Radek
Kohout Pavel
 
 
     0301
2.Svoboda Vladimír
Vohák Karel
 
 
Brož Josef
Mára Karel
 
 
     3211
3.Neskusil JosefProcházka Radek     1312
4.Poluk AlexandrKohout Pavel     0313
5.Vohák KarelBrož Josef     3223
6.Svoboda VladimírMára Karel     3133
7.Poluk AlexandrProcházka Radek     2334
8.Vohák KarelKohout Pavel     2335
9.Svoboda VladimírBrož Josef     3245
10.Neskusil JosefMára Karel     3255
11.Vohák KarelProcházka Radek     1356
12.Svoboda VladimírKohout Pavel     1357
13.Neskusil JosefBrož Josef     3267
14.Poluk AlexandrMára Karel     0368
15.Svoboda VladimírProcházka Radek     3078
16.Neskusil JosefKohout Pavel     2379
17.Poluk AlexandrBrož Josef     3189
18.Vohák KarelMára Karel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neskusil Josef22Procházka Radek31
Poluk Alexandr13Kohout Pavel40
Vohák Karel13Brož Josef04
Svoboda Vladimír31Mára Karel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS