Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. Koněvova 19, Praha 3, Žižkov. Budova Sokola, 1. patro, divadelní sál. Zastávka bus Rokycanova, Tachovském náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30653:510TJ Sokol Žižkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanzelsberger Martin
Stejskal Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Ako David
Meline Jéróme
 
 
Kolda Petr
Myslivec Jiří
 
 
910-13-7-102311
3.Stejskal TomášKolda Petr4-72-873221
4.Meline JérómeMyslivec Jiří6-7-6-5 1322
5.Kanzelsberger MartinStehlík Martin-7-99863232
6.Ako DavidWO    3042
7.Meline JérómeKolda Petr89-94 3152
8.Kanzelsberger MartinMyslivec Jiří-6-9-7  0353
9.Ako DavidStehlík Martin-75-8-8 1354
10.Stejskal TomášWO    3064
11.Kanzelsberger MartinKolda Petr-66-6-5 1365
12.Ako DavidMyslivec Jiří1166  3075
13.Stejskal TomášStehlík Martin-109-67-32376
14.Meline JérómeWO    3086
15.Ako DavidKolda Petr7-8510 3196
16.Stejskal TomášMyslivec Jiří-9-811-6 1397
17.Meline JérómeStehlík Martin-59-5-8 1398
18.Kanzelsberger MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stejskal Tomáš12Kolda Petr13
Meline Jéróme12Myslivec Jiří31
Kanzelsberger Martin12Stehlík Martin31
Ako David21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Štencek Jiří
 
 
Krenk Tomáš
Čihák Josef ml.
 
 
     1301
2.Dalešický Josef
Hadrava Petr
 
 
Skoumal Adam
Král Ludvík st.
 
 
     3211
3.Hadrava PetrKrenk Tomáš     0312
4.Štencek JiříSkoumal Adam     2313
5.Kotrč PavelČihák Josef ml.     3123
6.Dalešický JosefKrál Ludvík st.     3033
7.Štencek JiříKrenk Tomáš     3043
8.Kotrč PavelSkoumal Adam     3253
9.Dalešický JosefČihák Josef ml.     0354
10.Hadrava PetrKrál Ludvík st.     3164
11.Kotrč PavelKrenk Tomáš     1365
12.Dalešický JosefSkoumal Adam     3275
13.Hadrava PetrČihák Josef ml.     2376
14.Štencek JiříKrál Ludvík st.     3186
15.Dalešický JosefKrenk Tomáš     2387
16.Hadrava PetrSkoumal Adam     3197
17.Štencek JiříČihák Josef ml.     31107
18.Kotrč PavelKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadrava Petr22Krenk Tomáš31
Štencek Jiří31Skoumal Adam13
Kotrč Pavel21Čihák Josef ml.22
Dalešický Josef22Král Ludvík st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Nousek Jiří
 
 
Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
     3110
2.Kartaš Zdeněk
Kruchina Jiří
 
 
Marek Jaroslav
Jiřička Miroslav
 
 
     3220
3.Dyršmíd MilanHájek Bedřich     3230
4.Kartaš ZdeněkSkoupý Libor     2331
5.Kruchina JiříMarek Jaroslav     3141
6.Nousek JiříJiřička Miroslav     3051
7.Kartaš ZdeněkHájek Bedřich     3061
8.Kruchina JiříSkoupý Libor     3271
9.Nousek JiříMarek Jaroslav     3181
10.Dyršmíd MilanJiřička Miroslav     3091
11.Kruchina JiříHájek Bedřich     30101
12.Nousek JiříSkoupý Libor         
13.Dyršmíd MilanMarek Jaroslav         
14.Kartaš ZdeněkJiřička Miroslav         
15.Nousek JiříHájek Bedřich         
16.Dyršmíd MilanSkoupý Libor         
17.Kartaš ZdeněkMarek Jaroslav         
18.Kruchina JiříJiřička Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dyršmíd Milan20Hájek Bedřich03
Kartaš Zdeněk11Skoupý Libor11
Kruchina Jiří30Marek Jaroslav02
Nousek Jiří20Jiřička Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lexa Karel
Mareček Vladislav
 
 
Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
     3110
2.Šobáň Radek
Jaroš Petr
 
 
Chalupa Jaroslav
Růžička Vladimír
 
 
     3120
3.Lexa KarelRůžička Vladimír     2321
4.Jaroš PetrChalupa Jaroslav     1322
5.Šobáň RadekPopelka Antonín st.     3232
6.Mareček VladislavLuxemburk Jaroslav     3042
7.Jaroš PetrRůžička Vladimír     2343
8.Šobáň RadekChalupa Jaroslav     3053
9.Mareček VladislavPopelka Antonín st.     3063
10.Lexa KarelLuxemburk Jaroslav     3073
11.Šobáň RadekRůžička Vladimír     0374
12.Mareček VladislavChalupa Jaroslav     3184
13.Lexa KarelPopelka Antonín st.     2385
14.Jaroš PetrLuxemburk Jaroslav     3295
15.Mareček VladislavRůžička Vladimír     32105
16.Lexa KarelChalupa Jaroslav         
17.Jaroš PetrPopelka Antonín st.         
18.Šobáň RadekLuxemburk Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lexa Karel12Růžička Vladimír31
Jaroš Petr12Chalupa Jaroslav12
Šobáň Radek21Popelka Antonín st.12
Mareček Vladislav40Luxemburk Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15 Sokolovna TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10. Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36582:624TJ Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rod Karel
Schützner Vladimír
 
 
Domnosil Tomáš
Houška Jaroslav
 
 
-8-9127-52301
2.Marek Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Kucharčík Jan
Zerkal Sergey
 
 
98-57 3111
3.Rod KarelHouška Jaroslav8-8-6-5 1312
4.Schützner VladimírDomnosil Tomáš5-878 3122
5.Lukáč MichalKucharčík Jan-3-10-12  0323
6.Marek VladimírZerkal Sergey-8667 3133
7.Schützner VladimírHouška Jaroslav-3-8-5  0334
8.Lukáč MichalDomnosil Tomáš-686-5-42335
9.Marek VladimírKucharčík Jan-96-6-8 1336
10.Rod KarelZerkal Sergey659  3046
11.Lukáč MichalHouška Jaroslav9-64-13123256
12.Marek VladimírDomnosil Tomáš4-64-3-92357
13.Rod KarelKucharčík Jan-6-16-8  0358
14.Schützner VladimírZerkal Sergey-8-7-9  0359
15.Marek VladimírHouška Jaroslav1010-410 3169
16.Rod KarelDomnosil Tomáš7-127-12-523610
17.Schützner VladimírKucharčík Jan         
18.Lukáč MichalZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rod Karel13Houška Jaroslav22
Schützner Vladimír12Domnosil Tomáš31
Lukáč Michal12Kucharčík Jan30
Marek Vladimír22Zerkal Sergey12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, pozor new herna od 5.1.2015: Brandlova 1386/21, 14900 Praha 11 - Jižní Město, metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského, parkování možné u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32387:478TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marat Filip
Akopyan Artur
 
 
Kocábek Pavel
Kára Petr
 
 
-58-76-72301
2.Pícha David
Slobodzian Vladimír
 
 
Budík Bohuslav ml.
Budík Bohuslav st.
 
 
9-9610 3111
3.Marat FilipKocábek Pavel-47-7-3 1312
4.Pícha DavidBudík Bohuslav ml.48-5-7-62313
5.Slobodzian VladimírKára Petr-7-7-6  0314
6.Akopyan ArturPluska Oleh-8-8-9  0315
7.Pícha DavidKocábek Pavel87-69 3125
8.Slobodzian VladimírBudík Bohuslav ml.11-9-911-92326
9.Akopyan ArturKára Petr-6-8-9  0327
10.Marat FilipPluska Oleh6-610-8-92328
11.Slobodzian VladimírKocábek PavelWO    0329
12.Akopyan ArturBudík Bohuslav ml.-56-8-8 13210
13.Marat FilipKára Petr         
14.Pícha DavidPluska Oleh         
15.Akopyan ArturKocábek Pavel         
16.Marat FilipBudík Bohuslav ml.         
17.Pícha DavidKára Petr         
18.Slobodzian VladimírPluska Oleh         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marat Filip02Kocábek Pavel11
Pícha David11Budík Bohuslav ml.30
Slobodzian Vladimír02Kára Petr20
Akopyan Artur03Pluska Oleh20
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS