Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15, Sokolovna TJ Střížkov, Habartická 200/5, Praha 9, Střížkov, METRO C Střížkov, cca 400 m pěšky: do sídliště (v areálu jsou tenisové kurty).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19518:439TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Hrubý Jan
Klouček Martin
 
 
-8149-853210
2.Doležal Karel
Pour Tomáš
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
-4-57283220
3.Pour TomášHrdý Jiří975  3030
4.Svobodová NikolaTrnka Josef759  3040
5.Provazník LukášHrubý Jan-3-95-5 1341
6.Doležal KarelKlouček Martin689  3051
7.Svobodová NikolaHrdý Jiří-72-106-52352
8.Provazník LukášTrnka Josef2-8-9-9 1353
9.Doležal KarelHrubý Jan59-910 3163
10.Pour TomášKlouček Martin1069  3073
11.Provazník LukášHrdý Jiří-4-8-7  0374
12.Doležal KarelTrnka Josef19-93 3184
13.Pour TomášHrubý Jan648  3094
14.Svobodová NikolaKlouček Martin8-1087 31104
15.Doležal KarelHrdý Jiří12    10  
16.Pour TomášTrnka Josef         
17.Svobodová NikolaHrubý Jan         
18.Provazník LukášKlouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pour Tomáš30Hrdý Jiří21
Svobodová Nikola21Trnka Josef12
Provazník Lukáš03Hrubý Jan12
Doležal Karel30Klouček Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den- středa 19:30. Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Boris
Ptáček Jan
 
 
Třesohlavý Josef
Hruban Vladimír
 
 
     3210
2.Luxemburk Jaroslav
Popelka Antonín st.
 
 
Jágr Martin
Celler Jiří
 
 
     0311
3.Ptáček JanTřesohlavý Josef     2312
4.Luxemburk JaroslavJágr Martin     3022
5.Červenka BorisCeller Jiří     2323
6.Popelka Antonín st.Hruban Vladimír     3033
7.Luxemburk JaroslavTřesohlavý Josef     3243
8.Červenka BorisJágr Martin     0344
9.Popelka Antonín st.Celler Jiří     1345
10.Ptáček JanHruban Vladimír     3255
11.Červenka BorisTřesohlavý Josef     2356
12.Popelka Antonín st.Jágr Martin     3266
13.Ptáček JanCeller Jiří     2367
14.Luxemburk JaroslavHruban Vladimír     3077
15.Popelka Antonín st.Třesohlavý Josef     3087
16.Ptáček JanJágr Martin     2388
17.Luxemburk JaroslavCeller Jiří     1389
18.Červenka BorisHruban Vladimír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Jan13Třesohlavý Josef22
Luxemburk Jaroslav31Jágr Martin22
Červenka Boris04Celler Jiří40
Popelka Antonín st.31Hruban Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro C-Pražského povstání, pak bus 193 nebo tramvaj 18, výstup zastávka Palouček..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlíková Ilona
Jirčík Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
Bratka Arnošt
Hrbek Ivan
 
 
     2311
3.Lamprecht MatyášBratka Arnošt     2312
4.Motlík PavelHrbek Ivan     0313
5.Vodička ŠimonUrban Miloš     3023
6.Jirčík StanislavWO    3033
7.Motlík PavelBratka Arnošt     1334
8.Vodička ŠimonHrbek Ivan     2335
9.Jirčík StanislavUrban Miloš     3245
10.Lamprecht MatyášWO    3055
11.Vodička ŠimonBratka Arnošt     3065
12.Jirčík StanislavHrbek Ivan     2366
13.Lamprecht MatyášUrban Miloš     3076
14.Motlík PavelWO    3086
15.Jirčík StanislavBratka Arnošt     0387
16.Lamprecht MatyášHrbek Ivan     3197
17.Motlík PavelUrban Miloš     31107
18.Vodička Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lamprecht Matyáš21Bratka Arnošt31
Motlík Pavel12Hrbek Ivan31
Vodička Šimon21Urban Miloš04
Jirčík Stanislav12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (do.stanice Družstevní ochoz), pak pěšky do ulice Družstevní ochoz - podél budovy školy k zadnímu vchodu - II. patro.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33392:469SF SKK EL Nino Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Vyvadil Jiří
Přída Kryštof
 
 
2-4-8-6 1301
2.Korec Ladislav
Tvrdík Petr
 
 
Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
-810-9-10 1302
3.Matoušek JiříPřída Kryštof-59-6-6 1303
4.Tvrdík PetrKorchak Oleksandr-7-7-9  0304
5.Černý PavelTkačík Ján-11-8-6  0305
6.Korec LadislavVyvadil Jiří68-85 3115
7.Tvrdík PetrPřída Kryštof-973-2113225
8.Černý PavelKorchak Oleksandr-10-7-8  0326
9.Korec LadislavTkačík Ján1311-9-4-52327
10.Matoušek JiříVyvadil Jiří-7-7-9  0328
11.Černý PavelPřída Kryštof9-8-7-6 1329
12.Korec LadislavKorchak Oleksandr-98-9-6 13210
13.Matoušek JiříTkačík Ján6    10  
14.Tvrdík PetrVyvadil Jiří         
15.Korec LadislavPřída Kryštof         
16.Matoušek JiříKorchak Oleksandr         
17.Tvrdík PetrTkačík Ján         
18.Černý PavelVyvadil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Jiří02Přída Kryštof21
Tvrdík Petr11Korchak Oleksandr30
Černý Pavel03Tkačík Ján20
Korec Ladislav12Vyvadil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, pozor new herna od 5.1.2015: Brandlova 1386/21, 14900 Praha 11 - Jižní Město, metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského, parkování možné u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26571:525TTC Elizza Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Vohradský Stanislav
 
 
Zatroch Ondrej
Chmelík David
 
 
-4-6-7  0301
2.Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
Rejent Martin
Brůček František
 
 
-9-76593211
3.Dvořák PetrZatroch Ondrej276  3021
4.Šimeček JanChmelík David-8-5102-122322
5.Vohradský StanislavRejent Martin-7-8-2  0323
6.Fausek JiříBrůček František8101  3033
7.Šimeček JanZatroch Ondrej-910-813-42334
8.Nový KarelChmelík David2-9-8-4 1335
9.Fausek JiříRejent Martin7-4-4873245
10.Dvořák PetrBrůček František53-810 3155
11.Nový KarelZatroch Ondrej-1-7-3  0356
12.Fausek JiříChmelík David497  3066
13.Dvořák PetrRejent Martin966  3076
14.Šimeček JanBrůček František-13-841373286
15.Fausek JiříZatroch Ondrej295  3096
16.Dvořák PetrChmelík David59-96 31106
17.Šimeček JanRejent Martin         
18.Nový KarelBrůček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr40Zatroch Ondrej22
Šimeček Jan12Chmelík David22
Vohradský Stanislav01Rejent Martin12
Fausek Jiří40Brůček František03
Nový Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pozor změna: Vchod do herny je ze zadní strany budovy - zvonek. Sport. areál SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, 143 00, z metra C Buděiovická 2. stanice bus 118, zast. Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35636:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Lachout Miroslav
Hrubec Vladimír
 
 
8-57-8103210
2.Dusbaba Miroslav
Hezina Jiří
 
 
Jirák Jiří
Kubát Jan st.
 
 
-5792 3120
3.Dusbaba MiroslavLachout Miroslav-6-6-4  0321
4.Fabian JiříHrubec Vladimír77-8-7-92322
5.Brenner ZdeněkJirák Jiří343  3032
6.Hezina JiříKubát Jan st.8107  3042
7.Fabian JiříLachout Miroslav-8-10-8  0343
8.Brenner ZdeněkHrubec Vladimír6-699 3153
9.Hezina JiříJirák Jiří8-97-1073263
10.Dusbaba MiroslavKubát Jan st.-87-6-8 1364
11.Brenner ZdeněkLachout Miroslav-57-7-8 1365
12.Hezina JiříHrubec Vladimír-8-1046-92366
13.Dusbaba MiroslavJirák Jiří-7-6-8  0367
14.Fabian JiříKubát Jan st.-775-813277
15.Hezina JiříLachout Miroslav-7-8-6  0378
16.Dusbaba MiroslavHrubec Vladimír-78-9-5 1379
17.Fabian JiříJirák Jiří2133  3089
18.Brenner ZdeněkKubát Jan st.676  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dusbaba Miroslav04Lachout Miroslav40
Fabian Jiří22Hrubec Vladimír31
Brenner Zdeněk31Jirák Jiří13
Hezina Jiří22Kubát Jan st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS