Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00 TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18515:430TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jan
Hanek Stanislav st.
 
 
Cihlář Matěj
Komín Ondřej
 
 
946  3010
2.Středa Martin
Dolanský Roman
 
 
Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
-4-9-7  0311
3.Dolanský RomanHandl Erich13-93-1573221
4.Středa MartinZerkal Sergey-4-9-9  0322
5.Hanek Stanislav st.Komín Ondřej-7639 3132
6.Blažek JanCihlář Matěj61010  3042
7.Středa MartinHandl Erich1045  3052
8.Hanek Stanislav st.Zerkal Sergey-7-9-6  0353
9.Blažek JanKomín Ondřej862  3063
10.Dolanský RomanCihlář Matěj658  3073
11.Hanek Stanislav st.Handl Erich-87-1012123283
12.Blažek JanZerkal Sergey-99-97-112384
13.Dolanský RomanKomín Ondřej455  3094
14.Středa MartinCihlář Matěj9-894 31104
15.Blažek JanHandl Erich         
16.Dolanský RomanZerkal Sergey         
17.Středa MartinKomín Ondřej         
18.Hanek Stanislav st.Cihlář Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolanský Roman30Handl Erich03
Středa Martin21Zerkal Sergey30
Hanek Stanislav st.21Komín Ondřej03
Blažek Jan21Cihlář Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:15. Ke Školce 254, Praha 10, Budova MŠ na konci ulice, Metro Skalka, bus č.111, 329, Metro Depo Hostivař, bus č.265, 266, výst. zastávka Dolnoměcholupská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Libor
Randáček Miroslav
 
 
Pocz Štefan
Novotný Martin
 
 
     3010
2.Mára Karel
Habrych Richard
 
 
Turek Tomáš
Martykiewiecz Dušan
 
 
     2311
3.Randáček MiroslavPocz Štefan     3121
4.Vojta LiborNovotný Martin     3031
5.Habrych RichardTurek Tomáš     0332
6.Mára KarelMartykiewiecz Dušan     3142
7.Vojta LiborPocz Štefan     1343
8.Habrych RichardNovotný Martin     3153
9.Mára KarelTurek Tomáš     2354
10.Randáček MiroslavMartykiewiecz Dušan     2355
11.Habrych RichardPocz Štefan     0356
12.Mára KarelNovotný Martin     3066
13.Randáček MiroslavTurek Tomáš     2367
14.Vojta LiborMartykiewiecz Dušan     3177
15.Mára KarelPocz Štefan     2378
16.Randáček MiroslavNovotný Martin     3088
17.Vojta LiborTurek Tomáš     1389
18.Habrych RichardMartykiewiecz Dušan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randáček Miroslav22Pocz Štefan31
Vojta Libor22Novotný Martin04
Habrych Richard22Turek Tomáš40
Mára Karel22Martykiewiecz Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33475:510TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
Zubčák Patrik
Konopásek Luboš
 
 
-58-107-92301
2.Zatroch Ondrej
Pastír Jiří
 
 
Čečák Milan
Lipták Ondřej
 
 
3-66-10-72302
3.Pastír JiříZubčák Patrik-6-0-6  0303
4.Šprongl JaroslavLipták Ondřej-5-5-9  0304
5.Richter JanČečák Milan-6-77-8 1305
6.Zatroch OndrejKonopásek Luboš-5678 3115
7.Šprongl JaroslavZubčák Patrik-9-8-7  0316
8.Richter JanLipták Ondřej-6-7-9  0317
9.Zatroch OndrejČečák Milan-9926 3127
10.Pastír JiříKonopásek Luboš555  3037
11.Richter JanZubčák Patrik-6-5-9  0338
12.Zatroch OndrejLipták Ondřej-78-9-8 1339
13.Pastír JiříČečák Milan10109  3049
14.Šprongl JaroslavKonopásek Luboš-113107 3159
15.Zatroch OndrejZubčák Patrik-10-10-7  03510
16.Pastír JiříLipták Ondřej         
17.Šprongl JaroslavČečák Milan         
18.Richter JanKonopásek Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pastír Jiří21Zubčák Patrik40
Šprongl Jaroslav12Lipták Ondřej30
Richter Jan03Čečák Milan12
Zatroch Ondrej22Konopásek Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:45, Tělocvična TJ Malešice, Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jeviště, MHD č. 297 - areál domova důchodců v Rektorské ulicii, nebo stanice sídliště Malešice 133, 163, 188, 195, 177 a cca 7 min. pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36490:555TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Zseller Jiří
 
 
Oppitz Karel
Koťátko Pravoslav
 
 
-7-5-5  0301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
-41487 3111
3.Zseller JiříKoťátko Pravoslav-878-9-62312
4.Tichý PavelOppitz Karel-9-8-5  0313
5.Dufek StanislavKlatovský Karel4-7-4673223
6.Hanšpach DanielStudničný Jaromír87-8-993233
7.Tichý PavelKoťátko Pravoslav-7-7-9  0334
8.Dufek StanislavOppitz Karel4107  3044
9.Hanšpach DanielKlatovský Karel-5-98-12 1345
10.Zseller JiříStudničný Jaromír-4789 3155
11.Dufek StanislavKoťátko Pravoslav6-7-8-11 1356
12.Hanšpach DanielOppitz Karel-4-1-8  0357
13.Zseller JiříKlatovský Karel-7-9-8  0358
14.Tichý PavelStudničný Jaromír46-6-6-62359
15.Hanšpach DanielKoťátko Pravoslav-8-9-8  03510
16.Zseller JiříOppitz Karel         
17.Tichý PavelKlatovský Karel         
18.Dufek StanislavStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zseller Jiří12Koťátko Pravoslav40
Tichý Pavel03Oppitz Karel21
Dufek Stanislav21Klatovský Karel21
Hanšpach Daniel13Studničný Jaromír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 , Praha-Čakovice (Bus 195 Čakovický zámek a Bus 140 Cukrovar Čakovice = Metro C Letňany)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:19 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Šrámek Daniel
 
 
Kalíšek Jiří
Hromek Emil
 
 
     3210
2.Herčík Lubomír
Nguyen Van Vui
 
 
Kobras Ludvík
Klindera Antonín
 
 
     3220
3.Říha KarelKalíšek Jiří     0321
4.Šrámek DanielKobras Ludvík     3131
5.Herčík LubomírHromek Emil     3141
6.Nguyen Van VuiKlindera Antonín     3051
7.Šrámek DanielKalíšek Jiří     3261
8.Herčík LubomírKobras Ludvík     3271
9.Nguyen Van VuiHromek Emil     3281
10.Říha KarelKlindera Antonín     3191
11.Herčík LubomírKalíšek Jiří     0392
12.Nguyen Van VuiKobras Ludvík     30102
13.Říha KarelHromek Emil         
14.Šrámek DanielKlindera Antonín         
15.Nguyen Van VuiKalíšek Jiří         
16.Říha KarelKobras Ludvík         
17.Šrámek DanielHromek Emil         
18.Herčík LubomírKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Karel11Kalíšek Jiří21
Šrámek Daniel20Kobras Ludvík03
Herčík Lubomír21Hromek Emil02
Nguyen Van Vui30Klindera Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pinec ArénaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30623:622TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruzha Lumír
Hadrava Miloslav
 
 
Suvorov Maxim
Kubát Petr
 
 
WO    0301
2.Krauz Samuel
Sejpka Ladislav
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
9106  3011
3.Krauz SamuelKubát Petr510-3-12133221
4.Hadrava MiloslavSuvorov Maxim-9108-8-82322
5.Sejpka LadislavBeran Matěj9-7-8-6 1323
6.Ruzha LumírBeran Tomáš-96-67-92324
7.Hadrava MiloslavKubát Petr8-8-9-8 1325
8.Sejpka LadislavSuvorov Maxim-2-59-5 1326
9.Ruzha LumírBeran Matěj98-88 3136
10.Krauz SamuelBeran Tomáš-5697 3146
11.Sejpka LadislavKubát Petr8-8-9973256
12.Ruzha LumírSuvorov Maxim-8-10-8  0357
13.Krauz SamuelBeran Matěj989  3067
14.Hadrava MiloslavBeran Tomáš387  3077
15.Ruzha LumírKubát Petr-9655 3187
16.Krauz SamuelSuvorov Maxim511-119 3197
17.Hadrava MiloslavBeran Matěj86-96 31107
18.Sejpka LadislavBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krauz Samuel40Kubát Petr13
Hadrava Miloslav22Suvorov Maxim31
Sejpka Ladislav12Beran Matěj13
Ruzha Lumír22Beran Tomáš12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS