Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí \"C\"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Skále, Č. TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35 TJ Sokol Česká Třebová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
     1301
2.Steinmetz Roman
Plíva Roman
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
     3211
3.Wávra PavelJedlička Richard     3121
4.Wávra PetrHájek Ladislav     2322
5.Plíva RomanNovák Aleš     3232
6.Steinmetz RomanHrdina Lukáš     2333
7.Wávra PetrJedlička Richard     1334
8.Plíva RomanHájek Ladislav     2335
9.Steinmetz RomanNovák Aleš     1336
10.Wávra PavelHrdina Lukáš     3146
11.Plíva RomanJedlička Richard     1347
12.Steinmetz RomanHájek Ladislav     3157
13.Wávra PavelNovák Aleš     3067
14.Wávra PetrHrdina Lukáš     3077
15.Steinmetz RomanJedlička Richard     3187
16.Wávra PavelHájek Ladislav     3197
17.Wávra PetrNovák Aleš     2398
18.Plíva RomanHrdina Lukáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wávra Pavel40Jedlička Richard22
Wávra Petr13Hájek Ladislav22
Plíva Roman22Novák Aleš22
Steinmetz Roman22Hrdina Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun BVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:31 TJ Sokol Řetová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Langr Lukáš
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
     3110
2.Kleiner Marek
Chládek Pavel
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
     0311
3.Kleiner MarekFišer Lukáš     0312
4.Chládek PavelKovář Dušan     1313
5.Langr LukášSychra Václav     1314
6.Mynář VojtěchDušek Rudolf     3024
7.Chládek PavelFišer Lukáš     0325
8.Langr LukášKovář Dušan     0326
9.Mynář VojtěchSychra Václav     3036
10.Vybíral JakubDušek Rudolf     0337
11.Langr LukášFišer Lukáš     0338
12.Mynář VojtěchKovář Dušan     3048
13.Vybíral JakubSychra Václav     0349
14.Chládek PavelDušek Rudolf     3059
15.Mynář VojtěchFišer Lukáš     3069
16.Vybíral JakubKovář Dušan     03610
17.Chládek PavelSychra Václav         
18.Langr LukášDušek Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleiner Marek01Fišer Lukáš31
Chládek Pavel12Kovář Dušan31
Langr Lukáš03Sychra Václav21
Mynář Vojtěch40Dušek Rudolf12
Vybíral Jakub03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová CVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:827:35572:602TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Milan
Češka Roman
 
 
Flodr Tomáš
Dostál Jiří
 
 
-88-74 22  
2.Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
Valdhans Rudolf
Balský Karel
 
 
-79-8983210
3.Štrof JaroslavDostál Jiří-6-3-10  0311
4.Češka RomanBalský Karel89-8-983221
5.Langr LukášValdhans Rudolf77-8-963231
6.Lorenc MilanFlodr Tomáš-6-7-9  0332
7.Češka RomanDostál Jiří-93-7-7 1333
8.Langr LukášBalský Karel9-8-7-8 1334
9.Lorenc MilanValdhans Rudolf78-76 3144
10.Štrof JaroslavFlodr Tomáš-13-7126-92345
11.Langr LukášDostál Jiří7911  3055
12.Lorenc MilanBalský Karel-98-9-7 1356
13.Štrof JaroslavValdhans Rudolf-2-511-9 1357
14.Češka RomanFlodr Tomáš7-68-973267
15.Lorenc MilanDostál Jiří-8-8-9  0368
16.Štrof JaroslavBalský Karel-89-7673278
17.Češka RomanValdhans Rudolf-87-910 22  
18.Langr LukášFlodr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štrof Jaroslav13Dostál Jiří31
Češka Roman21Balský Karel22
Langr Lukáš21Valdhans Rudolf12
Lorenc Milan13Flodr Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vidlatá SečVrchní
rozhodčí:
Famfulík Vladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ SvitavyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vidlatá Seč 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23 TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osecký Lukáš
Osecký Josef
 
 
Bartošík Lubomír
Švancara Miroslav
 
 
     3010
2.Hubinka Jiří
Famfulík Petr st.
 
 
Sleaman Gordon
Ambroz Jiří
 
 
     3120
3.Hubinka JiříBartošík Lubomír     3130
4.Famfulík Petr st.Švancara Miroslav     2331
5.Famfulík Petr ml.Sleaman Gordon     3241
6.Osecký LukášAmbroz Jiří     3151
7.Famfulík Petr st.Bartošík Lubomír     0352
8.Famfulík Petr ml.Švancara Miroslav     0353
9.Osecký LukášSleaman Gordon     3063
10.Hubinka JiříAmbroz Jiří     3073
11.Famfulík Petr ml.Bartošík Lubomír     1374
12.Osecký Lukᚊvancara Miroslav     3084
13.Hubinka JiříSleaman Gordon     3094
14.Famfulík Petr st.Ambroz Jiří     1395
15.Osecký LukášBartošík Lubomír     2396
16.Hubinka JiříŠvancara Miroslav     30106
17.Famfulík Petr st.Sleaman Gordon         
18.Famfulík Petr ml.Ambroz Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubinka Jiří40Bartošík Lubomír31
Famfulík Petr st.03Švancara Miroslav22
Famfulík Petr ml.12Sleaman Gordon03
Osecký Lukáš31Ambroz Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10418:332SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
-688-863210
2.Šťastný Daniel
Kučera Martin
 
 
Valach Josef
Valach Přemysl
 
 
7-656 3120
3.Šťastný DanielDostálek Jaroslav12-66-8103230
4.Slavík MiroslavSyrový Vojtěch89-95 3140
5.Příhoda TomášValach Přemysl-10876 3150
6.Kučera MartinValach Josef674  3060
7.Slavík MiroslavDostálek Jaroslav10-876 3170
8.Příhoda TomášSyrový Vojtěch-9-8410113280
9.Kučera MartinValach Přemysl599  3090
10.Šťastný DanielValach Josef6511  30100
11.Příhoda TomášDostálek Jaroslav         
12.Kučera MartinSyrový Vojtěch         
13.Šťastný DanielValach Přemysl         
14.Slavík MiroslavValach Josef         
15.Kučera MartinDostálek Jaroslav         
16.Šťastný DanielSyrový Vojtěch         
17.Slavík MiroslavValach Přemysl         
18.Příhoda TomášValach Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Daniel20Dostálek Jaroslav02
Slavík Miroslav20Syrový Vojtěch02
Příhoda Tomáš20Valach Přemysl02
Kučera Martin20Valach Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna OrliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Adamec Lukáš
 
 
Dian Marian
Pohl Pavel st.
 
 
     3010
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
     3020
3.Slavíček MartinSynek Martin     3130
4.Hubálek ZdeněkPohl Pavel st.     3140
5.Adamec LukášVojnar Jiří     3050
6.Adamec VáclavDian Marian     3060
7.Hubálek ZdeněkSynek Martin     3070
8.Adamec LukášPohl Pavel st.     3080
9.Adamec VáclavVojnar Jiří     3190
10.Slavíček MartinDian Marian     31100
11.Adamec LukášSynek Martin         
12.Adamec VáclavPohl Pavel st.         
13.Slavíček MartinVojnar Jiří         
14.Hubálek ZdeněkDian Marian         
15.Adamec VáclavSynek Martin         
16.Slavíček MartinPohl Pavel st.         
17.Hubálek ZdeněkVojnar Jiří         
18.Adamec LukášDian Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavíček Martin20Synek Martin02
Hubálek Zdeněk20Pohl Pavel st.02
Adamec Lukáš20Vojnar Jiří02
Adamec Václav20Dian Marian02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy