Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Herejk Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Janoušová Petra
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32361:458TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Budín David
 
 
Kraml Václav
Hlaváček Tomáš
 
 
-3-9-9  0301
2.Jakubec Vladimír
Žaloudík Jan
 
 
Šedivý Zdeněk
Novotný Petr
 
 
9-4-9-8 1302
3.Budín DavidHlaváček Tomáš-4-5-8  0303
4.Žaloudík JanKraml Václav11-3-8-4 1304
5.Hobl LukášNovotný Petr4-8910 3114
6.Jakubec VladimírŠedivý Zdeněk-2-9-4  0315
7.Žaloudík JanHlaváček Tomáš-92-89-52316
8.Hobl LukášKraml Václav88-88 3126
9.Jakubec VladimírNovotný Petr-9-3-3  0327
10.Budín DavidŠedivý Zdeněk-6-78-9 1328
11.Hobl LukášHlaváček Tomáš-9-10-7  0329
12.Jakubec VladimírKraml Václav-988-12-423210
13.Budín DavidNovotný Petr98-7-6-823  
14.Žaloudík JanŠedivý Zdeněk         
15.Jakubec VladimírHlaváček Tomáš         
16.Budín DavidKraml Václav         
17.Žaloudík JanNovotný Petr         
18.Hobl Lukᚊedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budín David02Hlaváček Tomáš30
Žaloudík Jan02Kraml Václav21
Hobl Lukáš21Novotný Petr11
Jakubec Vladimír03Šedivý Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Krivda František
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:33585:589SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Belopotočan Roman
 
 
Vítovec Martin
Dusík Stanislav
 
 
8108  3010
2.Dráždil Roman
Copák František
 
 
Voříšek Tomáš
Šablatura Michal
 
 
8-1079 3120
3.Kirchman OndřejVoříšek Tomáš10-11-11-4 1321
4.Dráždil RomanDusík Stanislav11-77-7-82322
5.Copák FrantišekVítovec Martin-6-9-6  0323
6.Belopotočan RomanŠablatura Michal76-102 3133
7.Dráždil RomanVoříšek Tomáš66-76 3143
8.Copák FrantišekDusík Stanislav-894-7-72344
9.Belopotočan RomanVítovec Martin6-9-9-3 1345
10.Kirchman OndřejŠablatura Michal-7-99-5 1346
11.Copák FrantišekVoříšek Tomáš-7-99-2 1347
12.Belopotočan RomanDusík Stanislav975  3057
13.Kirchman OndřejVítovec Martin-95-9-4 1358
14.Dráždil RomanŠablatura Michal7-6-65-72359
15.Belopotočan RomanVoříšek Tomáš589  3069
16.Kirchman OndřejDusík Stanislav4-7-116-323610
17.Dráždil RomanVítovec Martin         
18.Copák FrantišekŠablatura Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kirchman Ondřej04Voříšek Tomáš22
Dráždil Roman12Dusík Stanislav31
Copák František03Vítovec Martin30
Belopotočan Roman31Šablatura Michal21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Frynta Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Křížek Matěj
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18551:395Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Voňka Jakub
 
 
Stibor Michal
Strejc Filip
 
 
-85-7-6 1301
2.Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Voňka JakubStibor Michal-1097-11-42312
4.Štrobl RudolfStrejc Filip-8-12-6  0313
5.Kalenský JaroslavKubát Jan ml.786  3023
6.Šváb RichardWO    3033
7.Štrobl RudolfStibor Michal5-3-66-112334
8.Kalenský JaroslavStrejc Filip-10-85-8 1335
9.Šváb RichardKubát Jan ml.885  3045
10.Voňka JakubWO    3055
11.Kalenský JaroslavStibor Michal5-611-9113265
12.Šváb RichardStrejc Filip8117  3075
13.Voňka JakubKubát Jan ml.11810  3085
14.Štrobl RudolfWO    3095
15.Šváb RichardStibor Michal4-8914 31105
16.Voňka JakubStrejc Filip         
17.Štrobl RudolfKubát Jan ml.         
18.Kalenský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voňka Jakub11Stibor Michal22
Štrobl Rudolf02Strejc Filip21
Kalenský Jaroslav21Kubát Jan ml.03
Šváb Richard30   
WO40WO04
přítomnost komisaře p. Boučka



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav - SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:Valenta Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Žák Karel
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33551:550SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
Borůvka Lukáš
Borůvka Jakub
 
 
-59-11-6 1301
2.Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
11-96-8-72302
3.Vilímek MiroslavBorůvka Lukáš-11-1-6  0303
4.Sedláček Jan ml.Borůvka Jakub99-9-8-52304
5.Postelt TomášGireth Pavel-8894 3114
6.Macela PetrKodým Jiří826  3024
7.Sedláček Jan ml.Borůvka Lukáš8-6-9-9 1325
8.Postelt TomášBorůvka Jakub8-9-6-10 1326
9.Macela PetrGireth Pavel334  3036
10.Vilímek MiroslavKodým Jiří586  3046
11.Postelt TomášBorůvka Lukáš-76-6-7 1347
12.Macela PetrBorůvka Jakub-97-10-7 1348
13.Vilímek MiroslavGireth Pavel-10-9-5  0349
14.Sedláček Jan ml.Kodým Jiří58-96 3159
15.Macela PetrBorůvka Lukáš4-698 3169
16.Vilímek MiroslavBorůvka Jakub-8-6-10  03610
17.Sedláček Jan ml.Gireth Pavel         
18.Postelt TomášKodým Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilímek Miroslav13Borůvka Lukáš31
Sedláček Jan ml.12Borůvka Jakub40
Postelt Tomáš12Gireth Pavel12
Macela Petr31Kodým Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Libín 1096 PrachaticeVrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BRozhodčí:Bauer Jan nejst.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:Šimek Václav
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Kaiml Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11456:337TJ Libín 1096 Prachatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zaunmüller Milan
Kaštánek Petr
 
 
Kváš Pavel
Kroupa Tomáš
 
 
-9-549103210
2.Bauer Miroslav
Šimek Marek
 
 
Karásek Vít
Votava Milan
 
 
-7-108693220
3.Zaunmüller MilanKváš Pavel488  3030
4.Kaštánek PetrKroupa Tomáš558  3040
5.Šimek MarekVotava Milan115-6-863250
6.Bauer MiroslavKarásek Vít755  3060
7.Kaštánek PetrKváš Pavel-1037-8-92361
8.Šimek MarekKroupa Tomáš762  3071
9.Bauer MiroslavVotava Milan900  3081
10.Zaunmüller MilanKarásek Vít698  3091
11.Šimek MarekKváš Pavel-716-156632101
12.Bauer MiroslavKroupa Tomáš-8-9-6  03  
13.Zaunmüller MilanVotava MilanWO    30  
14.Kaštánek PetrKarásek Vít         
15.Bauer MiroslavKváš Pavel         
16.Zaunmüller MilanKroupa Tomáš         
17.Kaštánek PetrVotava Milan         
18.Šimek MarekKarásek Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zaunmüller Milan20Kváš Pavel12
Kaštánek Petr11Kroupa Tomáš02
Šimek Marek30Votava Milan02
Bauer Miroslav20Karásek Vít02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Pavel Bakalář
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Smolík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34490:556TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Roman
Kortus Filip
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-5-6-6  0301
2.Kortus Pavel ml.
Janda Jan
 
 
Hruška Václav ml.
Woznicki Patrik
 
 
-8-673-92302
3.Kortus FilipPinka Jan811-5-6-52303
4.Kaucký RomanTschakert Tomáš-7-59-7 1304
5.Janda JanHruška Václav ml.7-1339 3114
6.Kortus Pavel ml.Woznicki Patrik75-116 3124
7.Kaucký RomanPinka Jan-4-798-62325
8.Janda JanTschakert Tomáš-37-14-4 1326
9.Kortus Pavel ml.Hruška Václav ml.-12-96-9 1327
10.Kortus FilipWoznicki Patrik656  3037
11.Janda JanPinka Jan-6-4-2  0338
12.Kortus Pavel ml.Tschakert Tomáš-7-688-82339
13.Kortus FilipHruška Václav ml.-6109-693249
14.Kaucký RomanWoznicki Patrik-6-5-11  03410
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Filip21Pinka Jan30
Kaucký Roman03Tschakert Tomáš30
Janda Jan12Hruška Václav ml.12
Kortus Pavel ml.12Woznicki Patrik12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy