Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Waldhauser Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Šilhán Petr
Datum dle rozpisu01. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:27675:512SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Blinka Michal
 
 

 
 
WO    3010
2.Rakušan Ondřej
Pařízek Martin
 
 
Mokrejš Jan
Jakubský Filip
 
 
8-68-863220
3.Blinka MichalBrát Karel ml.-8-99-7 1321
4.Protiva MartinMokrejš Jan-7-1089-62322
5.Rakušan OndřejJakubský Filip-9574 3132
6.Pařízek MartinWO    3042
7.Protiva MartinBrát Karel ml.73-5-10-62343
8.Rakušan OndřejMokrejš Jan8-344 3153
9.Pařízek MartinJakubský Filip73-88 3163
10.Blinka MichalWO    3073
11.Rakušan OndřejBrát Karel ml.-65-8-7 1374
12.Pařízek MartinMokrejš Jan68-1011 3184
13.Blinka MichalJakubský Filip9-7-119-82385
14.Protiva MartinWO    3095
15.Pařízek MartinBrát Karel ml.510-9-14-52396
16.Blinka MichalMokrejš Jan-5-679-82397
17.Protiva MartinJakubský Filip3213  30107
18.Rakušan Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blinka Michal03Brát Karel ml.40
Protiva Martin12Mokrejš Jan22
Rakušan Ondřej21Jakubský Filip13
Pařízek Martin21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-JosefovRozhodčí:Jan Masák
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33692:682nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Masák Jan
 
 
Rochowanski Pavel
Šmidt Karel
 
 
168-610 3110
2.Fabíni Marek
Fabini Jan
 
 
Fausek Matěj
Průša David
 
 
-6-111011-52311
3.Protiva LubošFausek Matěj5149  3021
4.Fabini JanRochowanski Pavel8-9-8-6 1322
5.Fabíni MarekPrůša David7-147-9-92323
6.Masák JanŠmidt Karel94-910 3133
7.Fabini JanFausek Matěj3-9-5-8 1334
8.Fabíni MarekRochowanski Pavel785  3044
9.Masák JanPrůša David9-11-4-9 1345
10.Protiva LubošŠmidt Karel-11-148-10 1346
11.Fabíni MarekFausek Matěj-6988 3156
12.Masák JanRochowanski Pavel-88911 3166
13.Protiva LubošPrůša David-7-974-82367
14.Fabini JanŠmidt Karel11-58-783277
15.Masák JanFausek Matěj868  3087
16.Protiva LubošRochowanski Pavel-9-6-7  0388
17.Fabini JanPrůša David-9-3-6  0389
18.Fabíni MarekŠmidt Karel4710  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Luboš13Fausek Matěj13
Fabini Jan13Rochowanski Pavel22
Fabíni Marek31Průša David40
Masák Jan31Šmidt Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33478:516TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Rose Radek
 
 
Wagner Jaroslav st.
Trajhan Miroslav
 
 
-8896 3110
2.Bradáč Petr
Šír Milan
 
 
Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
-6-10-7  0311
3.Švácha OndřejPych Luděk ml.-5-36-8 1312
4.Bradáč PetrTrajhan Miroslav667  3022
5.Rose RadekKyncl Jiří6-9137 3132
6.Šír MilanWagner Jaroslav st.5-77-6-72333
7.Bradáč PetrPych Luděk ml.-8-6-8  0334
8.Rose RadekTrajhan Miroslav6-14-115-72335
9.Šír MilanKyncl Jiří-10-6-7  0336
10.Švácha OndřejWagner Jaroslav st.-45-9-6 1337
11.Rose RadekPych Luděk ml.-64-6-6 1338
12.Šír MilanTrajhan Miroslav-10869 3148
13.Švácha OndřejKyncl Jiří-1310-8-7 1349
14.Bradáč PetrWagner Jaroslav st.-9-9-7  03410
15.Šír MilanPych Luděk ml.         
16.Švácha OndřejTrajhan Miroslav         
17.Bradáč PetrKyncl Jiří         
18.Rose RadekWagner Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švácha Ondřej03Pych Luděk ml.30
Bradáč Petr12Trajhan Miroslav12
Rose Radek12Kyncl Jiří21
Šír Milan12Wagner Jaroslav st.30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Svatoš Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34401:495ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Pěnkava Luboš
Čížek Jiří
 
 
-99-99-102301
2.Dušátko Jiří
Batthyány Tibor
 
 
Miffek Daniel
Hořejší Radim
 
 
69-4-7-62302
3.Dušátko JiříHořejší Radim9-3-10-5 1303
4.Batthyány TiborPěnkava Luboš-6-8-8  0304
5.Smejkal TomášMiffek Daniel510-8-723214
6.Pokorný MarcelČížek Jiří9-9-71173224
7.Batthyány TiborHořejší Radim8-7-4-5 1325
8.Smejkal TomášPěnkava Luboš-76-35-92326
9.Pokorný MarcelMiffek Daniel-7-6-7  0327
10.Dušátko JiříČížek Jiří-9-1-3  0328
11.Smejkal TomášHořejší Radim-6-6-10  0329
12.Pokorný MarcelPěnkava Luboš-713-7-9 13210
13.Dušátko JiříMiffek Daniel         
14.Batthyány TiborČížek Jiří         
15.Pokorný MarcelHořejší Radim         
16.Dušátko JiříPěnkava Luboš         
17.Batthyány TiborMiffek Daniel         
18.Smejkal TomášČížek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušátko Jiří02Hořejší Radim30
Batthyány Tibor02Pěnkava Luboš30
Smejkal Tomáš12Miffek Daniel11
Pokorný Marcel12Čížek Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřRozhodčí:Suchánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:Rázek František
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32633:520nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Špaňůr Josef
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-8-8-5  0301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Bělohlav KarelRýgl Vojtěch-97-7-6 1312
4.Hájek TomášFoff Miroslav st.910-68 3122
5.Špaňůr JosefSlavík Libor-4-710-7 1323
6.Drvota MiroslavWO    3033
7.Hájek TomášRýgl Vojtěch-5-7810-52334
8.Špaňůr JosefFoff Miroslav st.-3-99-5 1335
9.Drvota MiroslavSlavík Libor9-866 3145
10.Bělohlav KarelWO    3055
11.Špaňůr JosefRýgl Vojtěch-8-8-10  0356
12.Drvota MiroslavFoff Miroslav st.-8-8-6  0357
13.Bělohlav KarelSlavík Libor12-86-9-82358
14.Hájek TomášWO    3068
15.Drvota MiroslavRýgl Vojtěch-7-7810-92369
16.Bělohlav KarelFoff Miroslav st.-865-1073279
17.Hájek TomášSlavík Libor57-78 3189
18.Špaňůr JosefWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bělohlav Karel12Rýgl Vojtěch40
Hájek Tomáš21Foff Miroslav st.22
Špaňůr Josef03Slavík Libor22
Drvota Miroslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Kyncl František
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:232TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Kodym Tomáš
Drahotský Tomáš
 
 
2106  3010
2.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Voňka Karel ml.
Bartoš Petr st.
 
 
153  3020
3.Mádlo MartinKodym Tomáš6107  3030
4.Jelínek MichalBartoš Petr st.373  3040
5.Kuchta PavelDrahotský Tomáš14412  3050
6.Koubek RenéVoňka Karel ml.-6-38253260
7.Jelínek MichalKodym Tomáš-9978 3170
8.Kuchta PavelBartoš Petr st.889  3080
9.Koubek RenéDrahotský Tomáš936  3090
10.Mádlo MartinVoňka Karel ml.897  30100
11.Kuchta PavelKodym Tomáš         
12.Koubek RenéBartoš Petr st.         
13.Mádlo MartinDrahotský Tomáš         
14.Jelínek MichalVoňka Karel ml.         
15.Koubek RenéKodym Tomáš         
16.Mádlo MartinBartoš Petr st.         
17.Jelínek MichalDrahotský Tomáš         
18.Kuchta PavelVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádlo Martin20Kodym Tomáš02
Jelínek Michal20Bartoš Petr st.02
Kuchta Pavel20Drahotský Tomáš02
Koubek René20Voňka Karel ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy