Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Mikulíček Vladimír
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21554:501TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Gembala Jan
 
 
Píša Radovan
Rabenseifner Milan
 
 
9-6-8873210
2.Javůrek Jiří
Heuman Ivan
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-1210910 3120
3.Javůrek JiříPíša Radovan-46-11-9 1321
4.Heuman IvanŽvátora Miroslav6-99-11-42322
5.Gembala JanRabenseifner Milan846  3032
6.Novotný JiříMüller Jiří10-773 3142
7.Heuman IvanPíša Radovan-7-76993252
8.Gembala JanŽvátora Miroslav9510  3062
9.Novotný JiříRabenseifner Milan675  3072
10.Javůrek JiříMüller Jiří-10-7-7  0373
11.Gembala JanPíša Radovan9-65-693283
12.Novotný JiříŽvátora Miroslav885  3093
13.Javůrek JiříRabenseifner Milan-5-879-102394
14.Heuman IvanMüller Jiří810-104 31104
15.Novotný JiříPíša Radovan         
16.Javůrek JiříŽvátora Miroslav         
17.Heuman IvanRabenseifner Milan         
18.Gembala JanMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Jiří03Píša Radovan12
Heuman Ivan21Žvátora Miroslav12
Gembala Jan30Rabenseifner Milan12
Novotný Jiří30Müller Jiří12
ŽK - Gembala Jan, kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:Jurga Filip ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:Mitrega Roman
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36468:559SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koždoň Marian
Martynek Krzysztof
 
 
Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 
-9-7-6  0301
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
5-10-6763211
3.Pilch JakubBělohlávek Dominik-109-9-7 1312
4.Martynek KrzysztofBezdíček Martin48-3-5-62313
5.Urbaniec RadimŠimonek Petr-8-9-2  0314
6.Koždoň MarianMikulecký Jan7-787 3124
7.Martynek KrzysztofBělohlávek Dominik10-5-4-8 1325
8.Urbaniec RadimBezdíček Martin-5-4-7  0326
9.Koždoň MarianŠimonek Petr-7-5-7  0327
10.Pilch JakubMikulecký Jan712-49 3137
11.Urbaniec RadimBělohlávek Dominik4-5-49-92338
12.Koždoň MarianBezdíček Martin99-59 3148
13.Pilch JakubŠimonek Petr-5-8-6  0349
14.Martynek KrzysztofMikulecký Jan-42713 3159
15.Koždoň MarianBělohlávek Dominik-9-5-9  03510
16.Pilch JakubBezdíček Martin         
17.Martynek KrzysztofŠimonek Petr         
18.Urbaniec RadimMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilch Jakub12Bělohlávek Dominik40
Martynek Krzysztof12Bezdíček Martin21
Urbaniec Radim03Šimonek Petr30
Koždoň Marian22Mikulecký Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Běhal Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Černý Marek
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34488:541TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Pospíšil Jaroslav
 
 
Ondryáš Daniel
Pustějovský Stanislav
 
 
-9-496-62301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Konečný Jiří
Hrabica Marián
 
 
59-67 3111
3.Kovačik JakubOndryáš Daniel-6-668-62312
4.Pospíšil JaroslavPustějovský Stanislav-99-8-10 1313
5.Dočkal TomášKonečný Jiří-6-8-6  0314
6.Chalupa JakubHrabica Marián677  3024
7.Pospíšil JaroslavOndryáš Daniel-5-6-8  0325
8.Dočkal TomášPustějovský Stanislav53-9-583235
9.Chalupa JakubKonečný Jiří1194  3045
10.Kovačik JakubHrabica Marián-68-9-9 1346
11.Dočkal TomášOndryáš Daniel-5-5-8  0347
12.Chalupa JakubPustějovský Stanislav-6-5-7  0348
13.Kovačik JakubKonečný Jiří9-8910 3158
14.Pospíšil JaroslavHrabica Marián-9-77-8 1359
15.Chalupa JakubOndryáš Daniel-13-6-9  03510
16.Kovačik JakubPustějovský Stanislav         
17.Pospíšil JaroslavKonečný Jiří         
18.Dočkal TomášHrabica Marián         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub12Ondryáš Daniel40
Pospíšil Jaroslav03Pustějovský Stanislav21
Dočkal Tomáš12Konečný Jiří12
Chalupa Jakub22Hrabica Marián21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1020:30435:478ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Zdeněk
Šťastný Jaroslav
 
 
Řežáb Jiří
Polášek Radovan
 
 
-9-1197-82301
2.Lošťák Martin
Stužka Oldřich ml.
 
 
Schwarz Ota
Zich Michal nejml.
 
 
-69-65-72302
3.Šťastný JaroslavŘežáb Jiří5-9-1210-72303
4.Lošťák MartinPolášek Radovan-6-4-7  0304
5.Stužka Oldřich ml.Schwarz Ota8-108-7-92305
6.Šťastný ZdeněkZich Michal nejml.563  3015
7.Lošťák MartinŘežáb Jiří-4-6-9  0316
8.Stužka Oldřich ml.Polášek Radovan8-99-5-72317
9.Šťastný ZdeněkSchwarz Ota-7-58-5 1318
10.Šťastný JaroslavZich Michal nejml.1081  3028
11.Stužka Oldřich ml.Řežáb Jiří-28-10-11 1329
12.Šťastný ZdeněkPolášek Radovan66-9-5-123210
13.Šťastný JaroslavSchwarz Ota107-9  21  
14.Lošťák MartinZich Michal nejml.         
15.Šťastný ZdeněkŘežáb Jiří         
16.Šťastný JaroslavPolášek Radovan         
17.Lošťák MartinSchwarz Ota         
18.Stužka Oldřich ml.Zich Michal nejml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šťastný Jaroslav11Řežáb Jiří30
Lošťák Martin02Polášek Radovan30
Stužka Oldřich ml.03Schwarz Ota20
Šťastný Zdeněk12Zich Michal nejml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ FryštákVrchní
rozhodčí:
Zelený
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40630:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Arnošt
Hrdlička Martin
 
 
Wallik Lukáš
Chmela Tibor
 
 
-610-45-72301
2.Červík Jaroslav
Dorňák Zdeněk
 
 
Kudela Petr
Onderka František
 
 
-4999 3111
3.Dorňák ZdeněkOnderka František-10-4-9  0312
4.Hrdlička MichalChmela Tibor-2-46-1 1313
5.Topič ArnoštWallik Lukáš84-10-843223
6.Červík JaroslavKudela Petr7-11138 3133
7.Hrdlička MichalOnderka František-9-4-9  0334
8.Topič ArnoštChmela Tibor2-845 3144
9.Červík JaroslavWallik Lukáš4-7-96-42345
10.Dorňák ZdeněkKudela Petr-65-2783255
11.Topič ArnoštOnderka František-4-8-3  0356
12.Červík JaroslavChmela Tibor-2986 3166
13.Dorňák ZdeněkWallik Lukáš-685-693276
14.Hrdlička MichalKudela Petr-11-6-4  0377
15.Červík JaroslavOnderka František-49-9963287
16.Dorňák ZdeněkChmela Tibor6-9-9-8 1388
17.Hrdlička MichalWallik Lukáš7-5-8-4 1389
18.Topič ArnoštKudela Petr106-69 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk22Onderka František31
Hrdlička Michal04Chmela Tibor22
Topič Arnošt31Wallik Lukáš22
Červík Jaroslav31Kudela Petr13
Hosté nehráli ve stejných dresech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Karlovský Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Galdová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Matouše Václavka 1217, 755 01 Vsetín, Základní škola Vsetín, Trávníky - velká tělocvična (vchod přes dopravní hřiště)Rozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28614:573KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
8-38-963210
2.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Solanský Pavel
Vojtek Lukáš
 
 
43-8-993220
3.Došek JaroslavBugaj Pavel12-77-5-62321
4.Vlk RadekJurdzin Tomáš7-774 3131
5.Vaculík VladimírVojtek Lukáš-7-2-10  0332
6.Sagáčik ŠtefanSolanský Pavel-91279 3142
7.Vlk RadekBugaj Pavel-7-7-9  0343
8.Vaculík VladimírJurdzin Tomáš10110  3053
9.Sagáčik ŠtefanVojtek Lukáš571  3063
10.Došek JaroslavSolanský Pavel-7766 3173
11.Vaculík VladimírBugaj Pavel-5-4107-62374
12.Sagáčik ŠtefanJurdzin Tomáš-11-47-7 1375
13.Došek JaroslavVojtek Lukáš8126  3085
14.Vlk RadekSolanský Pavel-10-11-8  0386
15.Sagáčik ŠtefanBugaj Pavel7-66-8-32387
16.Došek JaroslavJurdzin Tomáš577  3097
17.Vlk RadekVojtek Lukáš867  30107
18.Vaculík VladimírSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Došek Jaroslav31Bugaj Pavel40
Vlk Radek22Jurdzin Tomáš13
Vaculík Vladimír12Vojtek Lukáš13
Sagáčik Štefan22Solanský Pavel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy