Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Kršiak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Šplíchal Jan
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30165:345TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Lucie
Ducháčová Kateřina
 
 
Sedláčková Tereza
Juklová Kateřina
 
 
6-5-8-6 1301
2.Sazimová AdélaSedláčková Martina-1-5-6  0302
3.Bačinová LucieSedláčková Tereza-3-4-2  0303
4.Ducháčová KateřinaJuklová Kateřina-69-4-6 1304
5.Bačinová LucieSedláčková Martina-7-8-9  0305
6.Sazimová AdélaJuklová Kateřina-7-5-5  0306
7.Ducháčová KateřinaSedláčková Tereza-4-5-5  0307
8.Bačinová LucieJuklová Kateřina-2-4-5  0308
9.Ducháčová KateřinaSedláčková Martina-6-2-3  0309
10.Sazimová AdélaSedláčková Tereza-2-3-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sazimová Adéla03Sedláčková Martina30
Bačinová Lucie03Sedláčková Tereza30
Ducháčová Kateřina03Juklová Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:18386:380TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Monika
Cyranyová Lucie
 
 
Šitinová Petra
Hejzlarová Lucie
 
 
9-7-6-4 1301
2.Částková EliškaŠitinová Petra-67-81053211
3.Cyranyová LucieUlrychová Hana-37-7-8 1312
4.Motlová MonikaHejzlarová Lucie14-104-1193222
5.Cyranyová LucieŠitinová Petra10-66-5-52323
6.Částková EliškaHejzlarová Lucie872  3033
7.Motlová MonikaUlrychová Hana-11-66-9 1334
8.Cyranyová LucieHejzlarová Lucie58-69 3144
9.Motlová MonikaŠitinová Petra10910  3054
10.Částková EliškaUlrychová Hana-6499 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Eliška30Šitinová Petra12
Cyranyová Lucie12Ulrychová Hana21
Motlová Monika21Hejzlarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Demjan Josef
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17346:349nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Bezdíčková Lenka
Svojanovská Jana
 
 
-9-6-12  0301
2.Koutská MarieŠedová Eliška389  3011
3.Leitnerová Eva st.Bezdíčková Lenka1079  3021
4.Faiglová KamilaSvojanovská Jana-9-76-11 1322
5.Leitnerová Eva st.Šedová Eliška10-49-7-112323
6.Koutská MarieSvojanovská Jana-6-77-6 1324
7.Faiglová KamilaBezdíčková Lenka1077  3034
8.Leitnerová Eva st.Svojanovská Jana-6669 3144
9.Faiglová KamilaŠedová Eliška9-3-4-6 1345
10.Koutská MarieBezdíčková Lenka86-99 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Šedová Eliška21
Leitnerová Eva st.21Bezdíčková Lenka03
Faiglová Kamila12Svojanovská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30195:376SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Bečvářová Michaela
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
-77-11-9 1301
2.Bečvářová MichaelaHlávková Hana-8-3-3  0302
3.Štěrbová KateřinaRozínková Monika10-7-2-2 1303
4.Čubová JanaDoucková Aneta-411-47-92304
5.Štěrbová KateřinaHlávková Hana-5-5-5  0305
6.Bečvářová MichaelaDoucková Aneta-8-3-2  0306
7.Čubová JanaRozínková Monika-5-5-2  0307
8.Štěrbová KateřinaDoucková Aneta-6-6-1  0308
9.Čubová JanaHlávková Hana-7-29-6 1309
10.Bečvářová MichaelaGrimmerová DianaWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela02Hlávková Hana30
Štěrbová Kateřina03Rozínková Monika20
Čubová Jana03Doucková Aneta30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16347:326nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Polanská Jana
 
 
Pěnkavová Kristýna
Zelingrová Kamila
 
 
-109-7-12 1301
2.Svatoňová TerezaKřížová Alena758  3011
3.Schneiderová JanaPěnkavová Kristýna-127-11-3 1312
4.Polanská JanaZelingrová Kamila76-106 3122
5.Schneiderová JanaKřížová Alena383  3032
6.Svatoňová TerezaZelingrová Kamila-11-6-4  0333
7.Polanská JanaPěnkavová Kristýna710-7-7-22334
8.Schneiderová JanaZelingrová Kamila785  3044
9.Polanská JanaKřížová Alena5610  3054
10.Svatoňová TerezaPěnkavová Kristýna-1010-7-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza12Křížová Alena03
Schneiderová Jana21Pěnkavová Kristýna30
Polanská Jana21Zelingrová Kamila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:98:28283:385SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšková Martina
Kohlmannová Aneta
 
 
Bošinová Aneta
Lajdová Anežka
 
 
-7-4-9  0301
2.Smíšková MartinaBošinová Aneta-7-614-8 1302
3.Kohlmannová AnetaLajdová Karolína-4-8-15  0303
4.Brabencová PavlínaBošinová Veronika7-6-6-8 1304
5.Kohlmannová AnetaBošinová Aneta-9-7-5  0305
6.Smíšková MartinaBošinová Veronika-69-4-9 1306
7.Brabencová PavlínaLajdová Karolína9-6-109-62307
8.Kohlmannová AnetaBošinová Veronika-3-3-9  0308
9.Brabencová PavlínaBošinová Aneta-5-3-8  0309
10.Smíšková MartinaLajdová Karolína810-84 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšková Martina12Bošinová Aneta30
Kohlmannová Aneta03Lajdová Karolína21
Brabencová Pavlína03Bošinová Veronika30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy