Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
Kmeťo Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČejčRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:Šural Václav
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7382:219SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Příkaská Lenka
 
 
Výmolová Marta
Šušotová Daniela
 
 
998  3010
2.Kotásková PetraVýmolová Marta626  3020
3.Příkaská LenkaŠušotová Daniela-711610 3130
4.Kubinová DagmarWO    3040
5.Příkaská LenkaVýmolová Marta-10279 3150
6.Kotásková PetraWO    3060
7.Kubinová DagmarŠušotová Daniela-977-7-52361
8.Příkaská LenkaWO    3071
9.Kubinová DagmarVýmolová Marta337  3081
10.Kotásková PetraŠušotová Daniela116-7-1383291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra20Výmolová Marta03
Příkaská Lenka20Šušotová Daniela12
Kubinová Dagmar11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk BRozhodčí:Brhel Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:14430:347SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Šprtová Karolína
 
 
Hnátková Barbora
Malíková Klára
 
 
8-896 3110
2.Šíblová SáraHnátková Barbora-1088-9-92311
3.Novotná LucieMalíková Klára98-54 3121
4.Šprtová KarolínaHrabcová Helena6-810-1083231
5.Novotná LucieHnátková Barbora665  3041
6.Šíblová SáraHrabcová Helena6-9-6843251
7.Šprtová KarolínaMalíková Klára-102-96-52352
8.Novotná LucieHrabcová Helena162  3062
9.Šprtová KarolínaHnátková Barbora765  3072
10.Šíblová SáraMalíková Klára169-8-6113282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šíblová Sára21Hnátková Barbora12
Novotná Lucie30Malíková Klára12
Šprtová Karolína21Hrabcová Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23369:382TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
-7-44783210
2.Koblovská DominikaBednářová Lenka-5-8-9  0311
3.Bezděčíková LenkaHavlíčková Michaela-104105 3121
4.Jurdzinová PetraZáděrová Linda-10-8-4  0322
5.Bezděčíková LenkaBednářová Lenka-9-78-5 1323
6.Koblovská DominikaZáděrová Linda86-1010 3133
7.Jurdzinová PetraHavlíčková Michaela-86-65-82334
8.Bezděčíková LenkaZáděrová Linda8-5-67-92335
9.Jurdzinová PetraBednářová Lenka-7-79-9 1336
10.Koblovská DominikaHavlíčková Michaela8-867 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika21Bednářová Lenka30
Bezděčíková Lenka12Havlíčková Michaela12
Jurdzinová Petra03Záděrová Linda21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:10288:232KST Omega Olomouc GRM systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušlová Veronika
Sawettabut Jinnipa
 
 
Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
7210  3010
2.Sawettabut JinnipaTelecká Jana10711  3020
3.Velechová AdélaŠafaříková Sandra-4-4-3  0321
4.Tušlová VeronikaChalupníková Klára923  3031
5.Velechová AdélaTelecká Jana-8-9-5  0332
6.Sawettabut JinnipaChalupníková Klára143  3042
7.Tušlová VeronikaŠafaříková Sandra6810  3052
8.Velechová AdélaChalupníková Klára437  3062
9.Kadlčáková AlenaTelecká Jana-3-3-6  0363
10.Sawettabut JinnipaŠafaříková Sandra-7735 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sawettabut Jinnipa30Telecká Jana21
Velechová Adéla12Šafaříková Sandra12
Tušlová Veronika20Chalupníková Klára03
Kadlčáková Alena01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kovářn Karel
HOSTUJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceRozhodčí:Zlámal Jar.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Komárek
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6342:236SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Floriánová Julie
Lakomá Denisa
 
 
6-678 3110
2.Véghová ViolaLakomá Denisa10105  3020
3.Králová LucieFloriánová Julie653  3030
4.Komárková KateřinaMarková Michaela674  3040
5.Králová LucieLakomá Denisa657  3050
6.Véghová ViolaMarková Michaela8-9-3-6 1351
7.Komárková KateřinaFloriánová Julie4-566 3161
8.Králová LucieMarková Michaela535  3071
9.Komárková KateřinaLakomá Denisa855  3081
10.Véghová ViolaFloriánová Julie-29110 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Véghová Viola21Lakomá Denisa03
Králová Lucie30Floriánová Julie03
Komárková Kateřina30Marková Michaela12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy