Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Hruban Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:12409:322TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Kohlmannová Aneta
Plachá Liliana
 
 
878  3010
2.Dusilová JanaKohlmannová Aneta610-8-7-62311
3.Dvořáková LenkaPokorná Helena-12795 3121
4.Klempířová JiřinaPlachá Liliana66-55 3131
5.Dvořáková LenkaKohlmannová Aneta102-61 3141
6.Dusilová JanaPlachá Liliana-685-4103251
7.Klempířová JiřinaPokorná Helena46-95 3161
8.Dvořáková LenkaPlachá Liliana739  3071
9.Klempířová JiřinaKohlmannová Aneta-78-9623281
10.Dusilová JanaPokorná Helena11-685 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dusilová Jana21Kohlmannová Aneta12
Dvořáková Lenka30Pokorná Helena03
Klempířová Jiřina30Plachá Liliana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10345:249TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Pokorná Eva
Šebková Kristýna
 
 
576  3010
2.Matoušová JanaPintová Radka211  3020
3.Polcarová AnežkaŠebková Kristýna-64-6533230
4.Matoušová AnetaPokorná Eva11810  3040
5.Polcarová AnežkaPintová Radka436  3050
6.Matoušová JanaPokorná Eva-99810 3160
7.Matoušová AnetaŠebková Kristýna8-9-1-8 1361
8.Polcarová AnežkaPokorná Eva4-258 3171
9.Matoušová AnetaPintová Radka331  3081
10.Matoušová JanaŠebková Kristýna-13-5-7  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušová Jana21Pintová Radka03
Polcarová Anežka30Šebková Kristýna21
Matoušová Aneta21Pokorná Eva03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:15386:328TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Schoberová Martina
Bartoňová Jitka
 
 
-119-9363210
2.Ulihrachová JitkaSchoberová Martina-10-10-3  0311
3.Černá MartinaBartoňová Jitka-82-9993221
4.Suchomanová JanaŠimůnková Veronika197  3031
5.Černá MartinaSchoberová Martina6-99-743241
6.Ulihrachová JitkaŠimůnková Veronika-5-4-8  0342
7.Suchomanová JanaBartoňová Jitka6-10912 3152
8.Černá MartinaŠimůnková Veronika1183  3062
9.Suchomanová JanaSchoberová Martina-56-9763272
10.Ulihrachová JitkaBartoňová Tereza457  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Schoberová Martina12
Černá Martina30Bartoňová Jitka02
Suchomanová Jana30Šimůnková Veronika12
   Bartoňová Tereza01
střídání hosté - Bartoňová T. za Bartoňová J.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Janoušová Pavla
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Janoušová Petra
Datum dle rozpisu15. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:18401:391TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severová Michaela
Holubová Klaudie
 
 
Vacíková Renata
Muzikova Alice
 
 
711-98 3110
2.Vyletová HelenaPoláková Pavlína-89-4953220
3.Holubová KlaudieVacíková Renata7-9109 3130
4.Severová MichaelaMuzikova Alice56-97 3140
5.Holubová KlaudiePoláková Pavlína-8-911943250
6.Vyletová HelenaMuzikova Alice9910  3060
7.Severová MichaelaVacíková Renata9-11-8-7 1361
8.Holubová KlaudieMuzikova Alice-15-889133271
9.Severová MichaelaPoláková Pavlína-6-5-9  0372
10.Vyletová HelenaVacíková Renata-7-7-10  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyletová Helena21Poláková Pavlína12
Holubová Klaudie30Vacíková Renata21
Severová Michaela12Muzikova Alice03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy