Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20675:511TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Goliáš Petr
Šťastný Pavel
 
 
Tomola Vladimír
Kovář Pavel
 
 
224  3010
2.Veselá Pavlína
Dvořáčková Nela
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
7-489 3120
3.Veselá PavlínaTomola Vladimír1059  3030
4.Šťastný PavelKovář Pavel864  3040
5.Dvořáčková NelaTomola Jaroslav-2-7-7  0341
6.Goliáš PetrTomolová Anna333  3051
7.Šťastný PavelTomola Vladimír436  3061
8.Dvořáčková NelaKovář Pavel-6668 3171
9.Goliáš PetrTomola Jaroslav447  3081
10.Veselá PavlínaTomolová Anna-118-94103291
11.Dvořáčková NelaTomola Vladimír9109  30101
12.Goliáš PetrKovář Pavel555  30111
13.Veselá PavlínaTomola Jaroslav9-8-7-13 13112
14.Faron RomanTomolová Anna9-12-712732122
15.Goliáš PetrTomola Vladimír344  30132
16.Veselá PavlínaKovář Pavel-8-1024232142
17.Faron RomanTomola Jaroslav9-93-10-823143
18.Dvořáčková NelaTomolová Anna-48-38-723144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselá Pavlína31Tomola Vladimír04
Šťastný Pavel20Kovář Pavel04
Dvořáčková Nela22Tomola Jaroslav31
Goliáš Petr40Tomolová Anna13
Faron Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
Šafařík Václav st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městečko 55,Velké Němčice, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5636:286TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Václav st.
Hlávka Stanislav
 
 
Vodáková Aneta
Halasová Ludmila
 
 
1214  3010
2.Frömmel Zdeněk
Hruška Jaroslav st.
 
 
Halas Pavel ml.
 
 
WO    3020
3.Hruška Jaroslav st.Vodáková Aneta316-211 3130
4.Frömmel ZdeněkHalasová Ludmila97-58 3140
5.Hlávka StanislavHalas Pavel ml.335  3050
6.Šafařík Václav st.WO    3060
7.Frömmel ZdeněkVodáková Aneta4810  3070
8.Hlávka StanislavHalasová Ludmila446  3080
9.Šafařík Václav st.Halas Pavel ml.463  3090
10.Hruška Jaroslav st.WO    30100
11.Hlávka StanislavVodáková Aneta124-65 31110
12.Šafařík Václav st.Halasová Ludmila766  30120
13.Hruška Jaroslav st.Halas Pavel ml.045  30130
14.Frömmel ZdeněkWO    30140
15.Šafařík Václav st.Vodáková Aneta-7676 31150
16.Hruška Jaroslav st.Halasová Ludmila5-676 31160
17.Frömmel ZdeněkHalas Pavel ml.644  30170
18.Hlávka StanislavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hruška Jaroslav st.30Vodáková Aneta04
Frömmel Zdeněk30Halasová Ludmila04
Hlávka Stanislav30Halas Pavel ml.04
Šafařík Václav st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
Jelínek Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35614:613TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
Stávek Josef
Blaško Květoslav
 
 
848  3010
2.Klenovec Josef
Hruška Vlastimil
 
 
Suský Josef
Stávek Filip
 
 
-7-7-7  0311
3.Jelínek JaromírStávek Filip8-7-57-82312
4.Hejmala KarelBlaško Květoslav-7-17-14 1313
5.Klenovec JosefStávek Josef72-79 3123
6.Hruška VlastimilSuský Josef9-5-12-6 1324
7.Hejmala KarelStávek Filip-8-8-5  0325
8.Klenovec JosefBlaško Květoslav997  3035
9.Hruška VlastimilStávek Josef76-7-873245
10.Jelínek JaromírSuský Josef3-4-6-6 1346
11.Klenovec JosefStávek Filip-6-8-7  0347
12.Hruška VlastimilBlaško Květoslav-784-2-102348
13.Jelínek JaromírStávek Josef8816  3058
14.Hejmala KarelSuský Josef897  3068
15.Hruška VlastimilStávek Filip-9-837-72369
16.Jelínek JaromírBlaško Květoslav-8-6-7  03610
17.Hejmala KarelStávek Josef88-7-7832710
18.Klenovec JosefSuský JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Jaromír13Stávek Filip40
Hejmala Karel22Blaško Květoslav31
Klenovec Josef21Stávek Josef04
Hruška Vlastimil13Suský Josef21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:34625:616TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Pyskatý Roman
 
 
Ponížil David
Halámek Zdeněk
 
 
-48-6-13 1301
2.Průdek Filip
Průdek Daniel
 
 
Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
877  3011
3.Straka DominikPonížil David4-6-6-6 1312
4.Průdek FilipHalámek Zdeněk-11458 3122
5.Průdek DanielGeier Ivo-3-9-8  0323
6.Pyskatý RomanVybíral Zdeněk9-1086 3133
7.Průdek FilipPonížil David-85-7-8 1334
8.Průdek DanielHalámek Zdeněk1088  3044
9.Pyskatý RomanGeier Ivo3-8-6-7 1345
10.Straka DominikVybíral Zdeněk6-78-5103255
11.Průdek DanielPonížil David-9-84-13 1356
12.Pyskatý RomanHalámek Zdeněk4-6-87-52357
13.Straka DominikGeier Ivo8-7-58-62358
14.Průdek FilipVybíral Zdeněk897  3068
15.Pyskatý RomanPonížil David-8-8-1  0369
16.Straka DominikHalámek Zdeněk864  3079
17.Průdek FilipGeier Ivo-10-99-8 13710
18.Průdek DanielVybíral Zdeněk592  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Dominik22Ponížil David40
Průdek Filip22Halámek Zdeněk13
Průdek Daniel22Geier Ivo40
Pyskatý Roman13Vybíral Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8677:454TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Bohuslav
Slabyhoudek Václav
 
 
Hasilík Milan
Šlancar Zbyněk
 
 
694  3010
2.Libenský Svatoslav
Čermák Ladislav
 
 
Zhejbal Jiří
Radkovič Radek
 
 
5510  3020
3.Slabyhoudek VáclavZhejbal Jiří55-911 3130
4.Svoboda BohuslavŠlancar Zbyněk-8109-593240
5.Libenský SvatoslavHasilík Milan252  3050
6.Bílek JanRadkovič Radek2156  3060
7.Svoboda BohuslavZhejbal Jiří448  3070
8.Libenský SvatoslavŠlancar Zbyněk789  3080
9.Bílek JanHasilík Milan867  3090
10.Slabyhoudek VáclavRadkovič Radek3-910-71132100
11.Libenský SvatoslavZhejbal Jiří8311  30110
12.Bílek JanŠlancar Zbyněk-61168 31120
13.Slabyhoudek VáclavHasilík Milan6-866 31130
14.Svoboda BohuslavRadkovič Radek546  30140
15.Bílek JanZhejbal Jiří3410  30150
16.Slabyhoudek VáclavŠlancar Zbyněk6-1388 31160
17.Svoboda BohuslavHasilík Milan673  30170
18.Libenský SvatoslavRadkovič Radek958  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slabyhoudek Václav40Zhejbal Jiří04
Svoboda Bohuslav40Šlancar Zbyněk04
Libenský Svatoslav40Hasilík Milan04
Bílek Jan40Radkovič Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy