Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:29175:382SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Polanská Jana
 
 
Munková Irena
Hauznerová Michaela
 
 
-88-9-14 1301
2.Svatoňová TerezaMunková Irena-71010-1043211
3.Polanská JanaHauznerová Michaela-86-8-5 1312
4.Smíšková MartinaWO    0313
5.Polanská JanaMunková IrenaWO    0314
6.Svatoňová TerezaSmíšková Martina11-98-7-92315
7.Hauznerová MichaelaWO    0316
8.Polanská JanaSmíšková MartinaWO    0317
9.Munková IrenaWO    0318
10.Svatoňová TerezaHauznerová MichaelaWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza11Munková Irena01
Polanská Jana01Hauznerová Michaela10
   Smíšková Martina10
WO06WO60
Družstvo domácích nastoupilo v neúplné sestavě. Po první dvouhře odstoupila pro zranění hráčka domácích Jana Polanská. Po druhé dvouhře odstoupila pro zranění hráčka domácích Tereza Svatzoňová.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:Varcl Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:Louda Václav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Jiroš Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18387:366nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Bajtalonová Jitka
 
 
Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
-9-9-4  0301
2.Bajtalonová JitkaJanoušková Jitka-9-8610-22302
3.Vlasáková MartinaŠípková Nela4911  3012
4.Matoušková StanislavaSvobodová Gabriela-996-9-92313
5.Vlasáková MartinaJanoušková Jitka-810-10-3 1314
6.Bajtalonová JitkaSvobodová Gabriela7-1157 3124
7.Matoušková StanislavaŠípková Nela587  3034
8.Vlasáková MartinaSvobodová Gabriela-7365 3144
9.Matoušková StanislavaJanoušková Jitka-8-71010-82345
10.Bajtalonová JitkaŠípková Nela-88910 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bajtalonová Jitka21Janoušková Jitka30
Vlasáková Martina21Šípková Nela03
Matoušková Stanislava12Svobodová Gabriela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24340:397TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Bečvářová Michaela
 
 
Hudečková Hana
Čubová Jana
 
 
-6-3-7  0301
2.Růžičková KláraČubová Jana12-9-97-82302
3.Vokounová AdélaZatřepálková Lenka1599  3012
4.Bečvářová MichaelaHudečková Hana-13-87-10 1313
5.Vokounová AdélaČubová Jana-58-11593223
6.Růžičková KláraHudečková Hana-4-7-4  0324
7.Bečvářová MichaelaZatřepálková Lenka-54-9-5 1325
8.Vokounová AdélaHudečková Hana-7-7-5  0326
9.Bečvářová MichaelaČubová Jana-77-9-3 1327
10.Růžičková KláraZatřepálková Lenka-913129 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Klára12Čubová Jana21
Vokounová Adéla21Zatřepálková Lenka12
Bečvářová Michaela03Hudečková Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Čurda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední Předměstí, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Kalášková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30270:396SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Albrechtová Renata
Holá Natálie
 
 
Hlávková Hana
Macurová Andrea
 
 
-10-3-9  0301
2.Albrechtová RenataHlávková Hana-5-5-6  0302
3.Holá NatálieMacurová Andrea8-6-6-5 1303
4.Hindráková MartinaDoucková Aneta-9-106-6 1304
5.Holá NatálieHlávková Hana10-3-412-52305
6.Albrechtová RenataDoucková Aneta-95-4-4 1306
7.Hindráková MartinaMacurová Andrea-712-6-7 1307
8.Holá NatálieDoucková Aneta-10-8-6  0308
9.Hindráková MartinaHlávková Hana10-1-2-6 1309
10.Albrechtová RenataMacurová Andrea-7-8-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Albrechtová Renata03Hlávková Hana30
Holá Natálie03Macurová Andrea30
Hindráková Martina03Doucková Aneta30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy