Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24557:510KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
74-110 3110
2.Nechvátal Petr
Andorko Pavel
 
 
Kutil Šimon
Krátký Marek
 
 
696  3020
3.Nechvátal PetrBezděk Luboš9-9-5-6 1321
4.Vybíral MatoušObalil Jiří-75103 3131
5.Adam PetrKrátký Marek666  3041
6.Andorko PavelKutil Šimon86-86 3151
7.Vybíral MatoušBezděk Luboš-7-26-11 1352
8.Adam PetrObalil Jiří-10-9-3  0353
9.Andorko PavelKrátký Marek-4835 3163
10.Nechvátal PetrKutil Šimon126-58 3173
11.Adam PetrBezděk Luboš-7-9-11  0374
12.Andorko PavelObalil Jiří745  3084
13.Nechvátal PetrKrátký Marek9510  3094
14.Vybíral MatoušKutil Šimon107-6-4-112395
15.Andorko PavelBezděk Luboš-3-99-12 1396
16.Nechvátal PetrObalil Jiří5-637 31106
17.Vybíral MatoušKrátký Marek-5    01  
18.Adam PetrKutil Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr31Bezděk Luboš40
Vybíral Matouš12Obalil Jiří13
Adam Petr12Krátký Marek03
Andorko Pavel31Kutil Šimon12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18516:423TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Netolička Lubomír
Široký Pavel
 
 
-81344 3110
2.Lučko Martin
Juřík Adam
 
 
Jedlička Jindřich
Filák Tomáš
 
 
-98-81083220
3.Lučko MartinNetolička Lubomír1010-8-933230
4.Juřík AdamJedlička Jindřich-9721 3140
5.Černý RadekFilák Tomáš-59-11-1 1341
6.Fischer KarelŠiroký Pavel51211  3051
7.Juřík AdamNetolička Lubomír1-475 3161
8.Černý RadekJedlička Jindřich475  3071
9.Fischer KarelFilák Tomáš-8-86-2 1372
10.Lučko MartinŠiroký Pavel88-83 3182
11.Černý LiborNetolička Lubomír7-9-66-82383
12.Fischer KarelJedlička Jindřich769  3093
13.Lučko MartinFilák Tomáš27-98 31103
14.Juřík AdamŠiroký Pavel885  30  
15.Fischer KarelNetolička Lubomír         
16.Lučko MartinJedlička Jindřich         
17.Juřík AdamFilák Tomáš         
18.Černý LiborŠiroký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučko Martin30Netolička Lubomír12
Juřík Adam20Jedlička Jindřich03
Černý Radek11Filák Tomáš21
Fischer Karel21Široký Pavel02
Černý Libor01   
Domácí střídají: místo Černého Radka nastupuje Černý Libor



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34402:488KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kytner Matěj
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Petr Michal
Polívka Ondřej
 
 
86-7-1543210
2.Hruška Pavel
Cvrkal Rudolf ml.
 
 
Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
-4-14-7  0311
3.Kytner MatějKaluža Tomáš-6116-11-32312
4.Cvrkal Rudolf ml.Voráč Pavel-6-9-6  0313
5.Hruška PavelPetr Michal4-7-9-3 1314
6.Dospíšil Pavel ml.Polívka Ondřej7-11-81193224
7.Cvrkal Rudolf ml.Kaluža Tomáš-410-3-8 1325
8.Hruška PavelVoráč Pavel-78-8-6 1326
9.Dospíšil Pavel ml.Petr Michal-5-7-8  0327
10.Kytner MatějPolívka Ondřej-9-11-9  0328
11.Hruška PavelKaluža Tomáš-10-5-11  0329
12.Dospíšil Pavel ml.Voráč Pavel-11-77-10 13210
13.Kytner MatějPetr Michal-711-6-1 13  
14.Cvrkal Rudolf ml.Polívka Ondřej         
15.Dospíšil Pavel ml.Kaluža Tomáš         
16.Kytner MatějVoráč Pavel         
17.Cvrkal Rudolf ml.Petr Michal         
18.Hruška PavelPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kytner Matěj02Kaluža Tomáš30
Cvrkal Rudolf ml.02Voráč Pavel30
Hruška Pavel03Petr Michal20
Dospíšil Pavel ml.12Polívka Ondřej11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23547:489Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
4137  3010
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
-89-79103220
3.Císarík PavelPačinek Jakub443  3030
4.Peška LadislavKřepela Radim-56-9-9 1331
5.Šlapanský JanKrása Petr ml.-11-55-4 1332
6.Štěpán LiborTěžký Pavel978  3042
7.Peška LadislavPačinek Jakub67-79 3152
8.Šlapanský JanKřepela Radim6-9-4-8 1353
9.Štěpán LiborKrása Petr ml.85-85 3163
10.Císarík PavelTěžký Pavel2-6-10843273
11.Šlapanský JanPačinek Jakub-7-7-4  0374
12.Štěpán LiborKřepela Radim1055  3084
13.Císarík PavelKrása Petr ml.147-75 3194
14.Peška LadislavTěžký Pavel-77-5-11 1395
15.Štěpán LiborPačinek Jakub7-494 31105
16.Císarík PavelKřepela Radim-724  21  
17.Peška LadislavKrása Petr ml.         
18.Šlapanský JanTěžký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císarík Pavel30Pačinek Jakub13
Peška Ladislav12Křepela Radim21
Šlapanský Jan03Krása Petr ml.12
Štěpán Libor40Těžký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno BVrchní
rozhodčí:
Jeřábek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20545:468SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Karel
Zetocha Martin
 
 
Vojtěch Martin
Paták Radek
 
 
-5-9-9  0301
2.Slavíček Martin
Fila Martin
 
 
Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
-8788 3111
3.Slavíček MartinPaták Radek-74810 3121
4.Fila MartinKvapil Zdeněk8-9-4783231
5.Tůma KarelRotrekl Lukáš8-1229 3141
6.Zetocha MartinVojtěch Martin98-8-5-82342
7.Fila MartinPaták Radek567  3052
8.Tůma KarelKvapil Zdeněk-897-8103262
9.Zetocha MartinRotrekl Lukáš479  3072
10.Slavíček MartinVojtěch Martin610-74 3182
11.Tůma KarelPaták Radek66-95 3192
12.Zetocha MartinKvapil Zdeněk4-811-11-122393
13.Slavíček MartinRotrekl Lukáš-9512-7332103
14.Fila MartinVojtěch Martin         
15.Zetocha MartinPaták Radek         
16.Slavíček MartinKvapil Zdeněk         
17.Fila MartinRotrekl Lukáš         
18.Tůma KarelVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin30Paták Radek03
Fila Martin20Kvapil Zdeněk12
Tůma Karel30Rotrekl Lukáš03
Zetocha Martin12Vojtěch Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:Javůrek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Javůrek Leoš
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32615:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Babák Petr
 
 
Baričák Marek
Kovář Jakub
 
 
7-11-8-9 1301
2.Škvařil Petr
Pospíšil Josef
 
 
Sirbu Jakub
Pořízek Josef
 
 
81111  3011
3.Javůrek MartinSirbu Jakub41010  3021
4.Pospíšil JosefPořízek Josef-5-3-5  0322
5.Škvařil PetrKovář Jakub10-9411 3132
6.Babák PetrBaričák Marek712  3042
7.Pospíšil JosefSirbu Jakub-3-8-9  0343
8.Škvařil PetrPořízek Josef8-6-5-11 1344
9.Babák PetrKovář Jakub3109  3054
10.Javůrek MartinBaričák Marek12-78-3-82355
11.Škvařil PetrSirbu Jakub-79-2-8 1356
12.Babák PetrPořízek Josef7-798 3166
13.Javůrek MartinKovář Jakub-95-96-52367
14.Pospíšil JosefBaričák Marek6-3-4-12 1368
15.Babák PetrSirbu Jakub711-98 3178
16.Javůrek MartinPořízek Josef1098  3088
17.Pospíšil JosefKovář Jakub-4-4-5  0389
18.Škvařil PetrBaričák Marek67-8-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin22Sirbu Jakub22
Pospíšil Josef04Pořízek Josef22
Škvařil Petr22Kovář Jakub22
Babák Petr40Baričák Marek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS