Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34479:513Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bastl Pavel
Borovec Karel
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-6-811-7 1301
2.Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
Koumar Jiří
Šustáček Ondřej
 
 
67-9-8103211
3.Sedláček RadekSvoboda Jan5124  3021
4.Borovec KarelŠustáček Ondřej-5-5-9  0322
5.Bastl PavelKoumar Jiří3-108-7-92323
6.Kalousek ViktorSehnal Stanislav-9-711-9 1324
7.Borovec KarelSvoboda Jan-12-9-6  0325
8.Bastl PavelŠustáček Ondřej10-5-9-5 1326
9.Kalousek ViktorKoumar Jiří-5-6313-112327
10.Sedláček RadekSehnal Stanislav7-91-833237
11.Bastl PavelSvoboda Jan-7-4-8  0338
12.Kalousek ViktorŠustáček Ondřej-8-9-9  0339
13.Sedláček RadekKoumar Jiří892  3049
14.Borovec KarelSehnal Stanislav-6-6-7  03410
15.Kalousek ViktorSvoboda Jan         
16.Sedláček RadekŠustáček Ondřej         
17.Borovec KarelKoumar Jiří         
18.Bastl PavelSehnal Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Radek30Svoboda Jan21
Borovec Karel03Šustáček Ondřej30
Bastl Pavel03Koumar Jiří21
Kalousek Viktor03Sehnal Stanislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Procházka Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skolni 711, Bucovice, Telocvicna ZSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27564:559TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
-1111-5-8 1301
2.Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
879  3011
3.Dragan TomášKrejčí Dalibor-75-8893221
4.Bil MartinRotrekl David-7-10-8  0322
5.Spirit MichalRobek Petr-6-98-9 1323
6.Macháň DavidJečmínek Radek9711  3033
7.Bil MartinKrejčí Dalibor1188  3043
8.Spirit MichalRotrekl David-5-7-5  0344
9.Macháň DavidRobek Petr649  3054
10.Dragan TomášJečmínek Radek99-61 3164
11.Spirit MichalKrejčí Dalibor-9875 3174
12.Macháň DavidRotrekl David101010  3084
13.Dragan TomášRobek Petr-9-5-9  0385
14.Bil MartinJečmínek Radek-5-5-1  0386
15.Macháň DavidKrejčí Dalibor626  3096
16.Dragan TomášRotrekl David5-96-3-32397
17.Bil MartinRobek Petr-69-69932107
18.Spirit MichalJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dragan Tomáš22Krejčí Dalibor04
Bil Martin22Rotrekl David31
Spirit Michal12Robek Petr22
Macháň David40Ječmínek Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7402:219SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípka Zdeněk
Fučík Petr
 
 
Jelínek Marek
Mráz David
 
 
810-78 3110
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Šťastný PavelWO    3030
4.Fučík PetrJelínek Marek1079  3040
5.Vermouzek FrantišekMráz David8-565 3150
6.Šípka ZdeněkSpáčil Tomáš58-95 3160
7.Fučík PetrWO    3070
8.Vermouzek FrantišekJelínek Marek1256  3080
9.Šípka ZdeněkMráz David7-897 3190
10.Šťastný PavelSpáčil Tomáš-75-10-10 1391
11.Vermouzek FrantišekWO    30101
12.Šípka ZdeněkJelínek Marek         
13.Šťastný PavelMráz David         
14.Fučík PetrSpáčil Tomáš         
15.Šípka Zdeněk         
16.Šťastný PavelJelínek Marek         
17.Fučík PetrMráz David         
18.Vermouzek FrantišekSpáčil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šťastný Pavel01Jelínek Marek02
Fučík Petr10Mráz David02
Vermouzek František20Spáčil Tomáš11
Šípka Zdeněk20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:Vojáček Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:Vojáček Jaromír
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33598:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Šebeček Marek
 
 
Suchý Petr
Henek Dominik
 
 
11-10104 3110
2.Heřmanský Martin
Heřmanský Josef
 
 
Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
-4-5-9  0311
3.Heřmanský JosefSuchý Petr-8-11-3  0312
4.Heřmanský MartinKřepela Lubomír-87-3-8 1313
5.Vojáček JaromírCetkovský Martin7-9-8493223
6.Šebeček MarekHenek Dominik865  3033
7.Heřmanský MartinSuchý Petr-7-7-4  0334
8.Vojáček JaromírKřepela Lubomír6-798 3144
9.Šebeček MarekCetkovský Martin7124  3054
10.Heřmanský JosefHenek Dominik-7-88-8 1355
11.Vojáček JaromírSuchý Petr897  3065
12.Šebeček MarekKřepela Lubomír-6-67-8 1366
13.Heřmanský JosefCetkovský Martin6-11-8-7 1367
14.Heřmanský MartinHenek Dominik88-97 3177
15.Šebeček MarekSuchý Petr-8-86-9 1378
16.Heřmanský JosefKřepela Lubomír6-597 3188
17.Heřmanský MartinCetkovský Martin-8-8-5  0389
18.Vojáček JaromírHenek Dominik846  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heřmanský Josef13Suchý Petr31
Heřmanský Martin13Křepela Lubomír22
Vojáček Jaromír40Cetkovský Martin22
Šebeček Marek22Henek Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37715:710KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Procházka Ondřej
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
6-78-5-82301
2.Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
Beneš Zbyněk
Žáček Michal
 
 
5-86-7-92302
3.Trávníčková KarlaKapusta Ján-7-994-42303
4.Fiala KarelBeneš Zbyněk4-977 3113
5.Procházka OndřejMasařík Radim798  3023
6.Němec JosefŽáček Michal4-5-8-9 1324
7.Fiala KarelKapusta Ján-277-983234
8.Procházka OndřejBeneš Zbyněk86-710 3144
9.Němec JosefMasařík Radim-6-9-5  0345
10.Trávníčková KarlaŽáček Michal-88-5-8 1346
11.Procházka OndřejKapusta Ján9109  3056
12.Němec JosefBeneš Zbyněk-510-54-102357
13.Trávníčková KarlaMasařík Radim9-99-8113267
14.Fiala KarelŽáček Michal-85-7863277
15.Němec JosefKapusta Ján-6-6-8  0378
16.Trávníčková KarlaBeneš Zbyněk10-10-97113288
17.Fiala KarelFarkaš Michael7-899 3198
18.Procházka OndřejŽáček Michal4-6-88832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trávníčková Karla22Kapusta Ján22
Fiala Karel40Beneš Zbyněk13
Procházka Ondřej40Masařík Radim12
Němec Josef04Žáček Michal22
   Farkaš Michael01
utkání č. 17 střídání hostů Farkaš Michael za Masařík Radim



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31277:401KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harna Václav
Sekanina Jan
 
 
Srna Antonín
Libánek Ondřej
 
 
-5-9-8  0301
2.Svěrák Martin
Křepela Zdeněk
 
 
Čakovský Jan
Trávniček Boris
 
 
-4-4-10  0302
3.Sekanina JanLibánek Ondřej-511-10-9 1303
4.Křepela ZdeněkSrna Antonín-4-3-11  0304
5.Harna VáclavTrávniček Boris-79-8-8 1305
6.Svěrák MartinČakovský Jan-6-4-9  0306
7.Křepela ZdeněkLibánek Ondřej-7-10-7  0307
8.Harna VáclavSrna Antonín-6-6-4  0308
9.Svěrák MartinTrávniček BorisWO    0309
10.Sekanina JanČakovský Jan82-78 3119
11.Harna VáclavLibánek Ondřej-11-887-823110
12.Svěrák MartinSrna Antonín-5    01  
13.Sekanina JanTrávniček Boris         
14.Křepela ZdeněkČakovský Jan         
15.Svěrák MartinLibánek Ondřej         
16.Sekanina JanSrna Antonín         
17.Křepela ZdeněkTrávniček Boris         
18.Harna VáclavČakovský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekanina Jan11Libánek Ondřej30
Křepela Zdeněk02Srna Antonín20
Harna Václav03Trávniček Boris10
Svěrák Martin01Čakovský Jan11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS