Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14665:496KST Oltec Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Kukla Marek st.
Černý Jaroslav
 
 
-4999 3110
2.Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
Michalík Libor
Ketman Dalibor
 
 
548  3020
3.Kubín JiříKukla Marek st.-81268 3130
4.Nováček JiříČerný Jaroslav1036  3040
5.Tatar IvoMichalík Libor664  3050
6.Kubín AlešKetman Dalibor9-595 3160
7.Nováček JiříKukla Marek st.-10-9-9  0361
8.Tatar IvoČerný Jaroslav7-877 3171
9.Kubín AlešMichalík Libor767  3081
10.Kubín JiříKetman Dalibor5-677 3191
11.Tatar IvoKukla Marek st.5127  30101
12.Kubín AlešČerný Jaroslav76-94 31111
13.Kubín JiříMichalík Libor697  30121
14.Nováček JiříKetman Dalibor573  30131
15.Kubín AlešKukla Marek st.-6-1178-623132
16.Kubín JiříČerný Jaroslav675  30142
17.Nováček JiříMichalík Libor583  30152
18.Tatar IvoKetman Dalibor511-5-10732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín Jiří40Kukla Marek st.22
Nováček Jiří31Černý Jaroslav04
Tatar Ivo40Michalík Libor04
Kubín Aleš31Ketman Dalibor04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30622:608SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křeček Michal
Slavíček Martin
 
 
Marušinec Jan
Gottvald Ivo
 
 
10-128-563210
2.Halický David
Juračka Petr
 
 
Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
-7-89-6 1311
3.Křeček MichalOvesný Tomáš911-96 3121
4.Halický DavidMarušinec Jan-6-5-7  0322
5.Slavíček MartinZmrzlý Karel 2-951 3132
6.Juračka PetrGottvald Ivo7113  3042
7.Halický DavidOvesný Tomáš6-7-43123252
8.Slavíček MartinMarušinec Jan-796-1073262
9.Juračka PetrZmrzlý Karel 789  3072
10.Křeček MichalGottvald Ivo9611  3082
11.Slavíček MartinOvesný Tomáš8-1199 3192
12.Juračka PetrMarušinec Jan-10-488-92393
13.Křeček MichalZmrzlý Karel -7-11-11  0394
14.Halický DavidGottvald Ivo9109  30104
15.Juračka PetrOvesný Tomáš10-10-85-923105
16.Křeček MichalMarušinec JanWO    03106
17.Halický DavidZmrzlý Karel WO    30116
18.Slavíček MartinGottvald IvoWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křeček Michal21Ovesný Tomáš13
Halický David21Marušinec Jan21
Slavíček Martin30Zmrzlý Karel 12
Juračka Petr22Gottvald Ivo03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:30735:685Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
Koudelka Lukáš
Novak Adam
 
 
798  3010
2.Proks Ivo
Čech Václav
 
 
Rajský Jan
Čech Jiří
 
 
-106-6-8 1311
3.Bušek VladimírRajský Jan6-7-8943221
4.Šiške MiloslavNovak Adam-6897 3131
5.Tesař JiříKoudelka Lukáš648  3041
6.Proks IvoČech Jiří-9878 3151
7.Šiške MiloslavRajský Jan9-98-7113261
8.Tesař JiříNovak Adam96-6-773271
9.Proks IvoKoudelka Lukáš-89-7-6 1372
10.Bušek VladimírČech Jiří87-98 3182
11.Tesař JiříRajský Jan-98-9-8 1383
12.Proks IvoNovak Adam-49-88103293
13.Bušek VladimírKoudelka Lukáš87-96 31103
14.Šiške MiloslavČech Jiří9-7-68-823104
15.Proks IvoRajský Jan88-7-6932114
16.Bušek VladimírNovak Adam59-8-6-1023115
17.Šiške MiloslavKoudelka Lukáš976  30125
18.Tesař JiříČech Jiří-8779 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bušek Vladimír31Rajský Jan13
Šiške Miloslav31Novak Adam13
Tesař Jiří31Koudelka Lukáš13
Proks Ivo31Čech Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21626:420Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvarda Lubomír
Kopřiva Tomáš
 
 
Hamadeh Nabil
Šmídek Roman
 
 
-8-477-32301
2.Klecker Roman
Prachař Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Klecker RomanŠmídek Roman9-94-3-92312
4.Prachař TomášHamadeh Nabil-47-71163222
5.Kopřiva TomášMajorošová Kristína895  3032
6.Kvarda LubomírWO    3042
7.Prachař Tomᚊmídek Roman-2-6-9  0343
8.Kopřiva TomášHamadeh Nabil88-9-8-102344
9.Kvarda LubomírMajorošová Kristína4510  3054
10.Klecker RomanWO    3064
11.Pavlíček JanŠmídek Roman-7-9-4  0365
12.Kvarda LubomírHamadeh Nabil976  3075
13.Klecker RomanMajorošová Kristína666  3085
14.Prachař TomášWO    3095
15.Kvarda LubomírŠmídek Roman4105  30105
16.Klecker RomanHamadeh Nabil7-9-9-9 13106
17.Prachař TomášMajorošová Kristína-11165 31116
18.Pavlíček JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klecker Roman12Šmídek Roman31
Prachař Tomáš21Hamadeh Nabil22
Kopřiva Tomáš11Majorošová Kristína04
Kvarda Lubomír30   
Pavlíček Jan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32582:595TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žilka Milan
Klimeš René
 
 
Frydrýšek David
Studnica Michal
 
 
-2-4-4  0301
2.Šturm Jan
Šelc Martin
 
 
Rozman Michal
Netušil Radek
 
 
7312  3011
3.Klimeš RenéStudnica Michal6-851 3121
4.Šturm JanNetušil Radek8610  3031
5.Žilka MilanFrydrýšek David-7-8-7  0332
6.Šelc MartinRozman Michal8-8-49103242
7.Šturm JanStudnica Michal10-7-9-8 1343
8.Žilka MilanNetušil Radek-81059 3153
9.Šelc MartinFrydrýšek David835  3063
10.Klimeš RenéRozman Michal-6-11114-72364
11.Žilka MilanStudnica Michal9-3-7573274
12.Šelc MartinNetušil Radek-11-9-6  0375
13.Klimeš RenéFrydrýšek David774  3085
14.Šturm JanRozman Michal-11-7-4  0386
15.Šelc MartinStudnica Michal-9-54993296
16.Klimeš RenéNetušil Radek774  30106
17.Šturm JanFrydrýšek David-9-58-5 13107
18.Žilka MilanRozman MichalWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš René31Studnica Michal13
Šturm Jan13Netušil Radek13
Žilka Milan21Frydrýšek David22
Šelc Martin31Rozman Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37663:687Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Nguyen Huyviet
 
 
Uhlíř Michal
Jašek Jiří st.
 
 
-610-3-8 1301
2.Monhart Michal
Urbánek Martin
 
 
Hudeček Martin
Hranička Jaroslav
 
 
679  3011
3.Nguyen HuyvietJašek Jiří st.17-9-6-9 1312
4.Marada TomášHudeček Martin98-1110 3122
5.Monhart MichalUhlíř Michal99-74 3132
6.Urbánek MartinHranička Jaroslav-69-68-42333
7.Marada TomášJašek Jiří st.-6-8-4  0334
8.Monhart MichalHudeček Martin488  3044
9.Urbánek MartinUhlíř Michal-1089-10-82345
10.Nguyen HuyvietHranička Jaroslav-7-411-8 1346
11.Němec KarelJašek Jiří st.-5-5-10  0347
12.Urbánek MartinHudeček Martin-87-67-102348
13.Nguyen HuyvietUhlíř Michal148-89 3158
14.Marada TomášHranička Jaroslav-3-1211-6 1359
15.Urbánek MartinJašek Jiří st.-107-5-6 13510
16.Nguyen HuyvietHudeček Martin58-59 31610
17.Marada TomášUhlíř MichalWO    30710
18.Němec KarelHranička Jaroslav614-11-8-723711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Huyviet22Jašek Jiří st.40
Marada Tomáš12Hudeček Martin13
Monhart Michal20Uhlíř Michal12
Urbánek Martin04Hranička Jaroslav40
Němec Karel02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy