Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Univerzita BrnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 55, Brno 627 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:24591:539VSK Univerzita Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrychová Hana
Vacenovský Pavel
 
 
Týče Jan
Sláma Martin
 
 
34-99 3110
2.Macko Tomáš
Mašek Josef
 
 
Hub Petr
Auda Jan
 
 
8-1368 3120
3.Mašek JosefAuda Jan-8784 3130
4.Macko TomášTýče Jan676  3040
5.Vacenovský PavelSláma Martin547  3050
6.Ulrychová HanaHub Petr1076  3060
7.Macko TomášAuda Jan63-66 3170
8.Vacenovský PavelTýče Jan10108  3080
9.Ulrychová HanaSláma Martin104-83 3190
10.Šišková BarboraHub Petr-7-7-7  0391
11.Vacenovský PavelAuda Jan1-638 31101
12.Ulrychová HanaTýče Jan-8-76-9 13102
13.Šišková BarboraSláma Martin667  30112
14.Macko TomášHub Petr128-12-10632122
15.Ulrychová HanaAuda JanWO    03123
16.Šišková BarboraTýče Jan-9-6-3  03124
17.Macko TomášSláma Martin-512107 31134
18.Vacenovský PavelHub PetrWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašek Josef10Auda Jan03
Macko Tomáš40Týče Jan22
Vacenovský Pavel30Sláma Martin04
Ulrychová Hana21Hub Petr12
Šišková Barbora12   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18698:529Orel Šlapanice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Miroslav
Krčková Lucie
 
 
Halouzka Michal
Walsberger Martin
 
 
89-87 3110
2.Hudeček Martin
Filla Michal
 
 
Gottvald Ivo
Gottvald Aleš
 
 
10-8-99113220
3.Filla MichalHalouzka Michal876  3030
4.Krčková LucieWalsberger Martin-9-7-6  0331
5.Hudeček MartinGottvald Aleš956  3041
6.Sýkora MiroslavGottvald Ivo-5-766103251
7.Krčková LucieHalouzka Michal2-938 3161
8.Hudeček MartinWalsberger Martin958  3071
9.Sýkora MiroslavGottvald Aleš-94139 3181
10.Filla MichalGottvald Ivo988  3091
11.Hudeček MartinHalouzka Michal-6864 31101
12.Sýkora MiroslavWalsberger Martin3-47-12-823102
13.Filla MichalGottvald Aleš-81135 31112
14.Krčková LucieGottvald Ivo-9-7451032122
15.Sýkora MiroslavHalouzka Michal-6597 31132
16.Filla MichalWalsberger Martin764  30142
17.Krčková LucieGottvald AlešWO    30152
18.Hudeček MartinGottvald Ivo966  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filla Michal40Halouzka Michal04
Krčková Lucie21Walsberger Martin22
Hudeček Martin40Gottvald Aleš03
Sýkora Miroslav31Gottvald Ivo04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice nad Svitavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7627:317TTC Moravská Slavia Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oškrdal Jan
Lukjanov Vojtěch
 
 
Oplatek Jiří
Zach Jaroslav
 
 
-9698 3110
2.Handlar Jiří st.
Herman Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Herman JaroslavOplatek Jiří497  3030
4.Handlar Jiří st.Zach Jaroslav6-875 3140
5.Oškrdal JanMeluzín Tomáš579  3050
6.Lukjanov VojtěchWO    3060
7.Handlar Jiří st.Oplatek Jiří655  3070
8.Oškrdal JanZach Jaroslav923  3080
9.Lukjanov VojtěchMeluzín Tomáš785  3090
10.Herman JaroslavWO    30100
11.Oškrdal JanOplatek Jiří-4-10-9  03101
12.Lukjanov VojtěchZach Jaroslav644  30111
13.Herman JaroslavMeluzín Tomáš689  30121
14.Handlar Jiří st.WO    30131
15.Lukjanov VojtěchOplatek Jiří946  30141
16.Herman JaroslavZach Jaroslav-921711 31151
17.Handlar Jiří st.Meluzín Tomáš5-788 31161
18.Oškrdal JanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herman Jaroslav30Oplatek Jiří13
Handlar Jiří st.30Zach Jaroslav04
Oškrdal Jan21Meluzín Tomáš04
Lukjanov Vojtěch30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37621:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jaroslav
Holík Tomáš
 
 
Basovník Dalibor
Babušík Tomáš
 
 
-9-9-3  0301
2.Holčapková Alena
Odehnal Jaromír
 
 
Novak Adam
Čech Jiří
 
 
5-5-10873211
3.Odehnal JaromírNovak Adam-86-6923221
4.Holčapková AlenaBasovník Dalibor85-2-3-62322
5.Kříž JaroslavČech Jiří-3-10-10  0323
6.Holík TomášBabušík Tomáš6-1199 3133
7.Holčapková AlenaNovak Adam5-693 3143
8.Kříž JaroslavBasovník Dalibor-9-5-4  0344
9.Holík TomášČech Jiří-4-4-8  0345
10.Odehnal JaromírBabušík Tomáš683  3055
11.Kříž JaroslavNovak Adam10-958 3165
12.Holík TomášBasovník Dalibor-51134 3175
13.Odehnal JaromírČech Jiří-8-1061-42376
14.Holčapková AlenaBabušík Tomáš876  3086
15.Holík TomášNovak Adam-958-893296
16.Odehnal JaromírBasovník Dalibor-86-7-9 1397
17.Holčapková AlenaČech Jiří-8-3-7  0398
18.Kříž JaroslavBabušík Tomáš5-10-9-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odehnal Jaromír22Novak Adam04
Holčapková Alena22Basovník Dalibor31
Kříž Jaroslav13Čech Jiří40
Holík Tomáš31Babušík Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25585:570TJ Holásky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimola Ondřej
Špondr Martin
 
 
Doležal Jiří
Otoupalík Karel
 
 
13-7-86113210
2.Dvořák Ladislav
Klíma Radim
 
 
Popelka Jaroslav
Blecha Pavel
 
 
3412  3020
3.Dvořák LadislavOtoupalík Karel7710  3030
4.Špondr MartinPopelka Jaroslav765  3040
5.Zimola OndřejBlecha Pavel5810  3050
6.Klíma RadimDoležal Jiří8-8-6-7 1351
7.Špondr MartinOtoupalík Karel-9-129713261
8.Zimola OndřejPopelka Jaroslav666  3071
9.Klíma RadimBlecha Pavel15-867 3181
10.Dvořák LadislavDoležal Jiří9106  3091
11.Zimola OndřejOtoupalík Karel866  30101
12.Klíma RadimPopelka Jaroslav-10788 31111
13.Dvořák LadislavBlecha Pavel74-66 31121
14.Špondr MartinDoležal Jiří45-11-15-523122
15.Klíma RadimOtoupalík Karel-7-6-13  03123
16.Dvořák LadislavPopelka JaroslavWO    03124
17.Špondr MartinBlecha PavelWO    03125
18.Zimola OndřejDoležal JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Ladislav30Otoupalík Karel13
Špondr Martin21Popelka Jaroslav03
Zimola Ondřej30Blecha Pavel03
Klíma Radim22Doležal Jiří21
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy