Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36551:624TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásl Libor
Stehlík Martin
 
 
Hudek Tomáš
Kárník Tomáš
 
 
-88-98-72301
2.Kočvara Vlastimil
Lüder Jan
 
 
Branžovský Milan
Brothánek Jan
 
 
-8687 3111
3.Kočvara VlastimilHudek Tomáš5-786 3121
4.Stehlík MartinKárník Tomáš-728-6-92322
5.Lüder JanBranžovský Milan84-10-2-52323
6.Krásl LiborBrothánek Jan996  3033
7.Stehlík MartinHudek Tomáš-6897 3143
8.Lüder JanKárník Tomáš-113-3-3 1344
9.Krásl LiborBranžovský Milan-1-9-6  0345
10.Kočvara VlastimilBrothánek Jan-9788 3155
11.Lüder JanHudek Tomáš-9-2-5  0356
12.Krásl LiborKárník Tomáš-65-88-62357
13.Kočvara VlastimilBranžovský Milan-4-7-9  0358
14.Stehlík MartinBrothánek Jan-4-510963268
15.Krásl LiborHudek Tomáš-1-699-52369
16.Kočvara VlastimilKárník Tomáš-7-89-8 13610
17.Stehlík MartinBranžovský Milan         
18.Lüder JanBrothánek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Vlastimil22Hudek Tomáš22
Stehlík Martin21Kárník Tomáš40
Lüder Jan03Branžovský Milan30
Krásl Libor13Brothánek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22552:475SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Němec Filip
 
 
Červenka Jan
Bozděch Jan
 
 
-9-96-8 1301
2.Plachý Jiří
Navrátil Jiří
 
 
Abdullin Denis
Klouček Pavel
 
 
-9-88663211
3.Plachý JiříČervenka Jan296  3021
4.Navrátil JiříAbdullin Denis-10-9-7  0322
5.Němec FilipKlouček Pavel-99-106-82323
6.Beran TomášBozděch Jan768  3033
7.Navrátil JiříČervenka Jan-7688 3143
8.Němec FilipAbdullin Denis8-4-9453253
9.Beran TomášKlouček Pavel-7487 3163
10.Plachý JiříBozděch Jan-99-5873273
11.Němec FilipČervenka Jan10-4-105-62374
12.Beran TomášAbdullin Denis663  3084
13.Plachý JiříKlouček Pavel765  3094
14.Navrátil JiříBozděch Jan7-5-49532104
15.Beran TomášČervenka Jan118-55 31  
16.Plachý JiříAbdullin Denis         
17.Navrátil JiříKlouček Pavel         
18.Němec FilipBozděch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Jiří30Červenka Jan12
Navrátil Jiří21Abdullin Denis12
Němec Filip12Klouček Pavel12
Beran Tomáš30Bozděch Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác AVrchní
rozhodčí:
Lipták Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36514:569TJ Lokomotiva Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorko Tomáš
Lipták Milan
 
 
Pospíšil Milan
Zunt Zdeněk
 
 
-7-68-6 1301
2.Lebl Ondřej
Gomola Jan
 
 
Knobloch Miroslav
Krameš Jan st.
 
 
-47-9-8 1302
3.Lebl OndřejPospíšil Milan-1010-99-62303
4.Dorko TomášKrameš Jan st.-10109-6-72304
5.Lipták MilanKnobloch Miroslav-87-68-72305
6.Gomola JanZunt Zdeněk96-77 3115
7.Dorko TomášPospíšil Milan-7115-1183225
8.Lipták MilanKrameš Jan st.-6-87-7 1326
9.Gomola JanKnobloch Miroslav6-59-793236
10.Lebl OndřejZunt Zdeněk-5775 3146
11.Lipták MilanPospíšil Milan-7-6-8  0347
12.Gomola JanKrameš Jan st.-8-9-9  0348
13.Lebl OndřejKnobloch Miroslav-9-95-9 1349
14.Dorko TomášZunt Zdeněk-7-8-7  03410
15.Gomola JanPospíšil Milan         
16.Lebl OndřejKrameš Jan st.         
17.Dorko TomášKnobloch Miroslav         
18.Lipták MilanZunt Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lebl Ondřej12Pospíšil Milan21
Dorko Tomáš12Krameš Jan st.30
Lipták Milan03Knobloch Miroslav21
Gomola Jan21Zunt Zdeněk12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31649:598nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej st.
Jež Dominik
 
 
Marat Filip
Rochowanski Pavel
 
 
-13-9810-52301
2.Toula Vladimír
Zázvorka Jan
 
 
Daníček Adam
Bialas Filip
 
 
-7-12-6  0302
3.Toula VladimírMarat Filip8-7-910-102303
4.Jež DominikBialas Filip955  3013
5.Zázvorka JanRochowanski Pavel-5-8-8  0314
6.Charamza Ondřej st.Daníček Adam935  3024
7.Jež DominikMarat Filip3-14-9-92325
8.Zázvorka JanBialas Filip-79129 3135
9.Charamza Ondřej st.Rochowanski Pavel-5-11-4  0336
10.Toula VladimírDaníček Adam636  3046
11.Zázvorka JanMarat Filip866  3056
12.Charamza Ondřej st.Bialas Filip5-1046 3166
13.Toula VladimírRochowanski Pavel-9-9-7  0367
14.Jež DominikDaníček Adam553  3077
15.Charamza Ondřej st.Marat Filip7-612-8-102378
16.Toula VladimírBialas Filip8-1176 3188
17.Jež DominikRochowanski Pavel9-7-9-7 1389
18.Zázvorka JanDaníček Adam4-6810 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toula Vladimír22Marat Filip31
Jež Dominik22Bialas Filip04
Zázvorka Jan31Rochowanski Pavel40
Charamza Ondřej st.22Daníček Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:27622:570TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pištora Josef
Hubinger Lukáš
 
 
Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
-10-10911-72301
2.Haralík Stanislav
Votípka Emanuel
 
 
Hruška Jan
Píšan Ondřej
 
 
98-97 3111
3.Haralík StanislavProkš Vladimír-2-10-6  0312
4.Pištora JosefHruška Jan756  3022
5.Votípka EmanuelPíšan Ondřej12WOWO  3032
6.Hubinger LukášTichý Dominik897  3042
7.Pištora JosefProkš Vladimír9107  3052
8.Votípka EmanuelHruška Jan4-104-4-92353
9.Hubinger LukášPíšan Ondřej56-11-8-62354
10.Haralík StanislavTichý Dominik1291  3064
11.Votípka EmanuelProkš Vladimír37-10-1063274
12.Hubinger LukášHruška Jan7811  3084
13.Haralík StanislavPíšan Ondřej-106-8823294
14.Pištora JosefTichý Dominik87-1-8-92395
15.Hubinger LukášProkš Vladimír-4-4-3  0396
16.Haralík StanislavHruška Jan6-49-5-82397
17.Pištora JosefPíšan Ondřej-7524 31107
18.Votípka EmanuelTichý Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Haralík Stanislav22Prokš Vladimír22
Pištora Josef31Hruška Jan22
Votípka Emanuel21Píšan Ondřej13
Hubinger Lukáš22Tichý Dominik12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS