Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37646:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
-7-6-5  0301
2.Gruber Josef
Ulrych Jiří
 
 
Rys Vilém
Ploc Marek
 
 
777  3011
3.Řepík JaroslavNěmeček Jiří-954-973221
4.Kubera FrantišekHron Jiří-9-8-6  0322
5.Ulrych JiříRys Vilém-12-7-10  0323
6.Gruber JosefPloc Marek673  3033
7.Kubera FrantišekNěmeček Jiří-88-8-6 1334
8.Ulrych JiříHron Jiří-9-6-9  0335
9.Gruber JosefRys Vilém-486-973245
10.Řepík JaroslavPloc Marek559  3055
11.Ulrych JiříNěmeček Jiří-6-6-7  0356
12.Gruber JosefHron Jiří126-7-16-22357
13.Řepík JaroslavRys Vilém-4-88433267
14.Kubera FrantišekPloc Marek-4-72853277
15.Gruber JosefNěmeček Jiří886  3087
16.Řepík JaroslavHron Jiří-9-9108-82388
17.Kubera FrantišekRys Vilém910-4-1093298
18.Ulrych JiříPloc Marek-87-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řepík Jaroslav31Němeček Jiří22
Kubera František22Hron Jiří40
Ulrych Jiří04Rys Vilém13
Gruber Josef31Ploc Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30343:424TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Eberl Milan
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
8-7-3-4 1301
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
7-8-1010-92302
3.Kocábek PavelMüller Radek-6-85-6 1303
4.Eberl MilanHondlík Josef-5-5-8  0304
5.Budík Bohuslav st.Moravec Roman-7-7-6  0305
6.Přáda JaroslavVeselý Luboš8-410-10-72306
7.Eberl MilanMüller Radek-6-4-7  0307
8.Budík Bohuslav st.Hondlík Josef-8-4-13  0308
9.Přáda JaroslavMoravec Roman573  3018
10.Kocábek PavelVeselý Luboš5-98-9-62319
11.Budík Bohuslav st.Müller Radek-8-512-7 13110
12.Přáda JaroslavHondlík Josef         
13.Kocábek PavelMoravec Roman         
14.Eberl MilanVeselý Luboš         
15.Přáda JaroslavMüller Radek         
16.Kocábek PavelHondlík Josef         
17.Eberl MilanMoravec Roman         
18.Budík Bohuslav st.Veselý Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kocábek Pavel02Müller Radek30
Eberl Milan02Hondlík Josef20
Budík Bohuslav st.03Moravec Roman11
Přáda Jaroslav11Veselý Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36637:642TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
-5-79-9 1301
2.Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
964  3011
3.Vomlel LukášChlumský Petr-68-7-5 1312
4.Růžička FilipRemunda Štěpán9-985 3122
5.Polcar VojtěchHorák Dominik6-768 3132
6.Kuba MiloslavVokurka Miloslav-10667 3142
7.Růžička FilipChlumský Petr-7-66-5 1343
8.Polcar VojtěchRemunda Štěpán78-105 3153
9.Kuba MiloslavHorák Dominik-10-11-9  0354
10.Vomlel LukášVokurka Miloslav687  3064
11.Polcar VojtěchChlumský Petr-11-7-13  0365
12.Kuba MiloslavRemunda Štěpán9108  3075
13.Vomlel LukášHorák Dominik-67-78-42376
14.Růžička FilipVokurka Miloslav-87-7-6 1377
15.Kuba MiloslavChlumský Petr7-8-10783287
16.Vomlel LukášRemunda Štěpán-1010-7-11 1388
17.Růžička FilipHorák Dominik-76-8-9 1389
18.Polcar VojtěchVokurka Miloslav-8-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vomlel Lukáš13Chlumský Petr31
Růžička Filip13Remunda Štěpán13
Polcar Vojtěch22Horák Dominik31
Kuba Miloslav31Vokurka Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:31382:461TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
-7-34-8 1301
2.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-5-6-7  0302
3.Veselý VojtěchFišar Martin-2-5-9  0303
4.Ambrož JiříProvazník Petr7-966 3113
5.Zámyslický JaroslavRulec Jakub-7-514-7 1314
6.Černoch JanMilek Petr-1110-76-72315
7.Ambrož JiříFišar Martin7-1-86-92316
8.Zámyslický JaroslavProvazník Petr-14-9143-62317
9.Černoch JanRulec Jakub-6-8-6  0318
10.Veselý VojtěchMilek Petr11-5-9-9 1319
11.Zámyslický JaroslavFišar Martin7-612-7-423110
12.Černoch JanProvazník Petr         
13.Veselý VojtěchRulec Jakub         
14.Ambrož JiříMilek Petr         
15.Černoch JanFišar Martin         
16.Veselý VojtěchProvazník Petr         
17.Ambrož JiříRulec Jakub         
18.Zámyslický JaroslavMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Vojtěch02Fišar Martin30
Ambrož Jiří11Provazník Petr11
Zámyslický Jaroslav03Rulec Jakub20
Černoch Jan02Milek Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17497:375TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Černý Martin
Forgáč Andrej
 
 
9-10-9-9 1301
2.Bohumský Petr
Diblíková Klára
 
 

 
 
WO    3011
3.Sklenář OndřejČerný Martin-7-7-6  0312
4.Pospíšil DavidForgáč Andrej-67711 3122
5.Bohumský PetrDuchoslav Petr12611  3032
6.Diblíková KláraWO    3042
7.Pospíšil DavidČerný Martin8-888 3152
8.Bohumský PetrForgáč Andrej-10663 3162
9.Diblíková KláraDuchoslav Petr5-67-893272
10.Sklenář OndřejWO    3082
11.Bohumský PetrČerný Martin-78-58-62383
12.Diblíková KláraForgáč Andrej-989-783293
13.Sklenář OndřejDuchoslav Petr8-777 31103
14.Pospíšil David         
15.Diblíková KláraČerný Martin         
16.Sklenář OndřejForgáč Andrej         
17.Pospíšil DavidDuchoslav Petr         
18.Bohumský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sklenář Ondřej11Černý Martin21
Pospíšil David20Forgáč Andrej03
Bohumský Petr21Duchoslav Petr03
Diblíková Klára20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17462:316TJ AVIA Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Skopec Daniel
Kohlmannová Aneta
 
 
-7-4-2  0301
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Šimáček MilanKantor Jan-10-98-8 1312
4.Nejedlý PavelKohlmannová Aneta489  3022
5.Svoboda RobertSkopec Daniel-7-1245103232
6.Balák PavelWO    3042
7.Nejedlý PavelKantor Jan-5-7-5  0343
8.Svoboda RobertKohlmannová Aneta777  3053
9.Balák PavelSkopec Daniel659  3063
10.Šimáček MilanWO    3073
11.Svoboda RobertKantor Jan-9-7-8  0374
12.Balák PavelKohlmannová Aneta-89-2363284
13.Šimáček MilanSkopec Daniel-85112 3194
14.Nejedlý PavelWO    30104
15.Balák PavelKantor Jan         
16.Šimáček MilanKohlmannová Aneta         
17.Nejedlý PavelSkopec Daniel         
18.Svoboda Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimáček Milan11Kantor Jan30
Nejedlý Pavel11Kohlmannová Aneta03
Svoboda Robert21Skopec Daniel03
Balák Pavel20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS