Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11404:294TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Obraz Martin
 
 
Konopásek Luboš
Stejskal Radek
 
 
-93-7653210
2.Karpíšek Ondřej
Doležal Karel
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
-7495 3120
3.Obraz MartinKonopásek Luboš-10436 3130
4.Lüder JanStejskal Radek7-261 3140
5.Karpíšek OndřejSvatoš Daniel-7-93723250
6.Doležal KarelJágr Martin7109  3060
7.Lüder JanKonopásek Luboš644  3070
8.Karpíšek OndřejStejskal Radek79-9-563280
9.Doležal KarelSvatoš Daniel-36108 3190
10.Obraz MartinJágr Martin5-446 31100
11.Karpíšek OndřejKonopásek Luboš9    10  
12.Doležal KarelStejskal Radek         
13.Obraz MartinSvatoš Daniel         
14.Lüder JanJágr Martin         
15.Doležal KarelKonopásek Luboš         
16.Obraz MartinStejskal Radek         
17.Lüder JanSvatoš Daniel         
18.Karpíšek OndřejJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obraz Martin20Konopásek Luboš02
Lüder Jan20Stejskal Radek02
Karpíšek Ondřej20Svatoš Daniel02
Doležal Karel20Jágr Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33320:438TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
Nosál Martin
Hložek Vojtěch
 
 
-38-77-72301
2.Brettschneider Zdeněk
Beneš Karel
 
 
Kremla Tomáš
Král Ludvík ml.
 
 
-6-7-10  0302
3.Beneš KarelKremla Tomáš6-6-7-6 1303
4.Brettschneider ZdeněkKrál Ludvík ml.-5-6-7  0304
5.Prokeš JanNosál Martin-38-5-7 1305
6.Budík Bohuslav st.Hložek Vojtěch7-7-3763215
7.Brettschneider ZdeněkKremla Tomáš-3-5-9  0316
8.Prokeš JanKrál Ludvík ml.-11-8-11  0317
9.Budík Bohuslav st.Nosál Martin-3-98-10 1318
10.Beneš KarelHložek Vojtěch5-843 3128
11.Prokeš JanKremla Tomáš-5-6-9  0329
12.Budík Bohuslav st.Král Ludvík ml.WO    03210
13.Beneš KarelNosál Martin         
14.Brettschneider ZdeněkHložek Vojtěch         
15.Budík Bohuslav st.Kremla Tomáš         
16.Beneš KarelKrál Ludvík ml.         
17.Brettschneider ZdeněkNosál Martin         
18.Prokeš JanHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Karel11Kremla Tomáš30
Brettschneider Zdeněk02Král Ludvík ml.20
Prokeš Jan03Nosál Martin20
Budík Bohuslav st.11Hložek Vojtěch02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Stočes Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1342:110SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Stočes Petr
 
 
Pocz Štefan
Pozníček Josef
 
 
555  3010
2.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Dlouhý KarelPocz Štefan3-1059 3130
4.Stočes PetrPozníček Josef283  3040
5.Pavlovský TomášKochlöffl Roman231  3050
6.Ulrych JiříWO    3060
7.Stočes PetrPocz Štefan116WO  3070
8.Pavlovský TomášPozníček Josef443  3080
9.Ulrych JiříKochlöffl Roman586  3090
10.Dlouhý KarelWO    30100
11.Pavlovský TomášPocz Štefan         
12.Ulrych JiříPozníček Josef         
13.Dlouhý KarelKochlöffl Roman         
14.Stočes Petr         
15.Ulrych JiříPocz Štefan         
16.Dlouhý KarelPozníček Josef         
17.Stočes PetrKochlöffl Roman         
18.Pavlovský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dlouhý Karel10Pocz Štefan02
Stočes Petr20Pozníček Josef02
Pavlovský Tomáš20Kochlöffl Roman02
Ulrych Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33570:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Horká Nela
 
 
Vaněk Martin
Sochor David
 
 
66-9-6-82301
2.Veselý Filip
Knobloch Miroslav
 
 
Lösterová Anna
Vokál Roman
 
 
-727-533211
3.Horká NelaSochor David-7-5-3  0312
4.Dušek JiříVaněk Martin-3-3-8  0313
5.Veselý FilipVokál Roman657  3023
6.Knobloch MiroslavLösterová Anna11-8-4383233
7.Dušek JiříSochor David-4-9-9  0334
8.Veselý FilipVaněk Martin-7-9-10  0335
9.Knobloch MiroslavVokál Roman375  3045
10.Horká NelaLösterová Anna-6-6-5  0346
11.Veselý FilipSochor David8118  3056
12.Knobloch MiroslavVaněk Martin9108  3066
13.Horká NelaVokál Roman-6-8-11  0367
14.Dušek JiříLösterová Anna-5887 3177
15.Knobloch MiroslavSochor David1093  3087
16.Horká NelaVaněk Martin-9-6-11  0388
17.Dušek JiříVokál Roman-7-6109-62389
18.Veselý FilipLösterová Anna-57910 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horká Nela04Sochor David22
Dušek Jiří13Vaněk Martin31
Veselý Filip31Vokál Roman22
Knobloch Miroslav40Lösterová Anna13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14489:421TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
498  3010
2.Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 
Šprongl Jaroslav
Nagy Ondrej
 
 
-388-493220
3.Hájek Luděk st.Farář Petr7-596 3130
4.Nový PavelŠprongl Jaroslav77-7-793240
5.Horčák MartinDvořák Petr6313  3050
6.Verner PavelNagy Ondrej848  3060
7.Nový PavelFarář Petr-797-9-92361
8.Horčák MartinŠprongl Jaroslav1011-96 3171
9.Verner PavelDvořák Petr-911-811-92372
10.Hájek Luděk st.Nagy Ondrej710-78 3182
11.Horčák MartinFarář Petr4511  3092
12.Verner PavelŠprongl Jaroslav8-7106 31102
13.Hájek Luděk st.Dvořák Petr         
14.Nový PavelNagy Ondrej         
15.Verner PavelFarář Petr         
16.Hájek Luděk st.Šprongl Jaroslav         
17.Nový PavelDvořák Petr         
18.Horčák MartinNagy Ondrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Luděk st.20Farář Petr12
Nový Pavel11Šprongl Jaroslav03
Horčák Martin30Dvořák Petr11
Verner Pavel21Nagy Ondrej02
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32642:608TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Hladík Petr
 
 
Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
9-985 3110
2.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Luňová Zuzana
Remunda Alexandros Matheos
 
 
352  3020
3.Hladík PetrRemunda Alexandros Matheos-91279 3130
4.Čermák JiříKocánek Jiří7-7-7383240
5.Fusová AničkaPrůša Ondřej-7865 3150
6.Elčkner Miroslav ml.Luňová Zuzana-4-10-10  0351
7.Čermák JiříRemunda Alexandros Matheos-12-7-6  0352
8.Fusová AničkaKocánek Jiří-102-9-9 1353
9.Elčkner Miroslav ml.Průša Ondřej-4-6-9  0354
10.Hladík PetrLuňová Zuzana-6655 3164
11.Fusová AničkaRemunda Alexandros Matheos9-488 3174
12.Elčkner Miroslav ml.Kocánek Jiří-8-76-10 1375
13.Hladík PetrPrůša Ondřej-87-910-82376
14.Čermák JiříLuňová Zuzana-54-66123286
15.Elčkner Miroslav ml.Remunda Alexandros Matheos15-687 3196
16.Hladík PetrKocánek Jiří-7-88-6 1397
17.Čermák JiříPrůša Ondřej7-9118 31107
18.Fusová AničkaLuňová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladík Petr22Remunda Alexandros Matheos13
Čermák Jiří31Kocánek Jiří31
Fusová Anička21Průša Ondřej22
Elčkner Miroslav ml.13Luňová Zuzana12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS