Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33624:618TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Bednář Petr
 
 
Brýna Karel
Houček Jaroslav
 
 
887  3010
2.Jiřička Miroslav
Mareš Petr
 
 
Zahradník Václav
Martykiewiecz Dušan
 
 
6-8-7-6 1311
3.Skoupý LiborMartykiewiecz Dušan-108-128-92312
4.Jiřička MiroslavZahradník Václav6711  3022
5.Mareš PetrHouček Jaroslav-8-91011-82323
6.Bednář PetrBrýna Karel459  3033
7.Jiřička MiroslavMartykiewiecz Dušan-9-6-6  0334
8.Mareš PetrZahradník Václav-12-576-32335
9.Bednář PetrHouček Jaroslav8-465 3145
10.Skoupý LiborBrýna Karel8-279 3155
11.Mareš PetrMartykiewiecz Dušan8-4-158-62356
12.Bednář PetrZahradník Václav625  3066
13.Skoupý LiborHouček Jaroslav-7-6-8  0367
14.Jiřička MiroslavBrýna Karel-8-98-7 1368
15.Bednář PetrMartykiewiecz Dušan-9-8-7  0369
16.Skoupý LiborZahradník Václav8-875 3179
17.Jiřička MiroslavHouček Jaroslav678  3089
18.Marek JaroslavBrýna Karel-6-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoupý Libor22Martykiewiecz Dušan40
Jiřička Miroslav22Zahradník Václav13
Mareš Petr03Houček Jaroslav22
Bednář Petr31Brýna Karel22
Marek Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32517:551nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
WO    0301
2.Motlíková Ilona
Motlík Pavel
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
-8127-1193211
3.Motlíková IlonaHojovec Ondřej4110  3021
4.Motlík PavelOppitz Karel-8786 3131
5.Pour LukášStudničný Jaromír-710-8-13 1332
6.Klatovský KarelWO    0333
7.Motlík PavelHojovec Ondřej-8-7-7  0334
8.Pour LukášOppitz Karel-88-7-8 1335
9.Studničný JaromírWO    0336
10.Motlíková IlonaKlatovský Karel642  3046
11.Pour LukášHojovec Ondřej8109  3056
12.Oppitz KarelWO    0357
13.Motlíková IlonaStudničný Jaromír224  3067
14.Motlík PavelKlatovský Karel543  3077
15.Drahota JiříHojovec Ondřej-8-88-9 1378
16.Motlíková IlonaOppitz Karel247  3088
17.Motlík PavelStudničný Jaromír-8-78453298
18.Pour LukášKlatovský Karel-8-813-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlíková Ilona40Hojovec Ondřej22
Motlík Pavel31Oppitz Karel12
Pour Lukáš13Studničný Jaromír12
Drahota Jiří01Klatovský Karel12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:39538:614TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonák Přemysl
Adámek Jiří
 
 
Manko Viktor
Lodek Jan
 
 
-7-89-11 1301
2.Kňažík Ondřej
Erben Michal
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
58-8-8-82302
3.Jonák PřemyslManko Viktor-7-745123212
4.Erben MichalLodek Jan-5-8-5  0313
5.Černý OndřejMichálek Vojtěch8-665 3123
6.Adámek JiříKuttler Karel88-3-883233
7.Erben MichalManko Viktor-6-7-5  0334
8.Černý OndřejLodek Jan8-6-98123244
9.Adámek JiříMichálek Vojtěch11-8-135-112345
10.Jonák PřemyslKuttler Karel-88-9673255
11.Černý OndřejManko Viktor-56-6-4 1356
12.Adámek JiříLodek Jan10-910-6-42357
13.Jonák PřemyslMichálek Vojtěch-9-7-6  0358
14.Erben MichalBlaho Martin-5-7-9  0359
15.Adámek JiříManko Viktor-4-7-6  03510
16.Jonák PřemyslLodek Jan-5-10-6  03  
17.Erben MichalMichálek Vojtěch         
18.Černý OndřejBlaho Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonák Přemysl21Manko Viktor31
Erben Michal03Lodek Jan21
Černý Ondřej21Michálek Vojtěch21
Adámek Jiří13Kuttler Karel02
   Blaho Martin10
3.kolo střídání Petrovice - Kuttlera vystřídal Blaho Martin



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33509:530SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
49-108 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
8-9-7-6 1311
3.Táborský MichalFilípek Martin498  3021
4.Skála PatrikGajda Jonáš-998-8-92322
5.Záhorský VladislavKaucký Vladimír-9-5-9  0323
6.Kolařík IvanKořének František-6-9-8  0324
7.Makal FrantišekFilípek Martin-119-7-4 1325
8.Záhorský VladislavGajda Jonáš-87-8-9 1326
9.Kolařík IvanKaucký Vladimír7-869 3136
10.Táborský MichalKořének František-115-87-92337
11.Záhorský VladislavFilípek Martin-9-8-8  0338
12.Kolařík IvanGajda Jonáš5-9-7-8 1339
13.Táborský MichalKaucký Vladimír5-899 3149
14.Makal FrantišekKořének František-8-798-823410
15.Kolařík IvanFilípek Martin         
16.Táborský MichalGajda Jonáš         
17.Makal FrantišekKaucký Vladimír         
18.Záhorský VladislavKořének František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal21Filípek Martin21
Skála Patrik01Gajda Jonáš30
Záhorský Vladislav03Kaucký Vladimír12
Kolařík Ivan12Kořének František30
Makal František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32460:522TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žďárský Zdeněk
Krieger Karel
 
 
Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
612-45 3110
2.Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
878  3020
3.Konopa JosefDalešický Josef10-4-6-4 1321
4.Gerdžikov SvetoslavŤuík Jan254  3031
5.Holštein JaroslavBaxa Karel299  3041
6.Žďárský ZdeněkDalešický Tomáš-1-5-7  0342
7.Gerdžikov SvetoslavDalešický Josef-4-4-2  0343
8.Holštein JaroslavŤuík Jan577  3053
9.Žďárský ZdeněkBaxa Karel-2756 3163
10.Konopa JosefDalešický Tomáš-610-77-82364
11.Holštein JaroslavDalešický Josef-810-3-8 1365
12.Žďárský ZdeněkŤuík Jan-99-9-7 1366
13.Konopa JosefBaxa Karel-5-6-4  0367
14.Krieger KarelDalešický Tomáš-5-8-10  0368
15.Žďárský ZdeněkDalešický Josef-10-48-8 1369
16.Konopa JosefŤuík Jan-9-7-6  03610
17.Krieger KarelBaxa Karel         
18.Holštein JaroslavDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konopa Josef04Dalešický Josef40
Gerdžikov Svetoslav11Ťuík Jan22
Holštein Jaroslav21Baxa Karel12
Žďárský Zdeněk13Dalešický Tomáš30
Krieger Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33523:545TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Kubáň Tomáš
Klouček Martin
 
 
7-10810 3110
2.Suchý Adam ml.
Gargulák František
 
 
Kučera Dušan
Hrubý Jan
 
 
-6-11-7  0311
3.Suchý Adam ml.Klouček Martin7-8-6-10 1312
4.Gargulák FrantišekKubáň Tomáš-8-97-5 1313
5.Kunert LadislavKučera Dušan976  3023
6.Stejskal RadekHrubý Jan-7-7-10  0324
7.Gargulák FrantišekKlouček Martin-8-8-3  0325
8.Kunert LadislavKubáň Tomáš385  3035
9.Stejskal RadekKučera Dušan-978-7-112336
10.Suchý Adam ml.Hrubý Jan6-910-863246
11.Kunert LadislavKlouček Martin-6-55-8 1347
12.Stejskal RadekKubáň Tomáš879  3057
13.Suchý Adam ml.Kučera Dušan-7511-9-72358
14.Gargulák FrantišekHrubý Jan-7-9-8  0359
15.Stejskal RadekKlouček Martin5-811-5-723510
16.Suchý Adam ml.Kubáň Tomáš-9-4-5  03  
17.Gargulák FrantišekKučera Dušan         
18.Kunert LadislavHrubý Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Adam ml.12Klouček Martin40
Gargulák František03Kubáň Tomáš12
Kunert Ladislav21Kučera Dušan21
Stejskal Radek13Hrubý Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS