Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, Praha 4 -Braník, 147 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31447:491TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
Haba Martin
Fiala Aleš
 
 
973  3010
2.Mička Zdeněk
Jiroušek Karel
 
 
Smíšek Jaroslav
Brýna Karel
 
 
-7-9-8  0311
3.Krupa ZdeněkHaba Martin-10-6-3  0312
4.Jiroušek KarelBrýna Karel712-96 3122
5.Mička ZdeněkSmíšek Jaroslav6-6-58-72323
6.Kreis PavelFiala Aleš-6-10-8  0324
7.Jiroušek KarelHaba Martin727  3034
8.Mička ZdeněkBrýna Karel-10710-7-92335
9.Kreis PavelSmíšek Jaroslav-9-7810-52336
10.Krupa ZdeněkFiala Aleš-10-87-12 1337
11.Mička ZdeněkHaba Martin-6-7-5  0338
12.Kreis PavelBrýna Karel8-7-4-6 1339
13.Krupa ZdeněkSmíšek Jaroslav8-9-1010-723310
14.Jiroušek KarelFiala Aleš94-411 31  
15.Kreis PavelHaba Martin         
16.Krupa ZdeněkBrýna Karel         
17.Jiroušek KarelSmíšek Jaroslav         
18.Mička ZdeněkFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krupa Zdeněk03Haba Martin21
Jiroušek Karel20Brýna Karel21
Mička Zdeněk03Smíšek Jaroslav30
Kreis Pavel03Fiala Aleš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36641:655TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Hajný Josef
Holštein Jaroslav
 
 
-55-6443210
2.Dušek Jiří
Hanek Stanislav st.
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
-5-77-4 1311
3.Pestr LuděkHolštein Jaroslav-11-3-4  0312
4.Mládek BohuslavHajný Josef-98-77-32313
5.Dušek JiříKrieger Karel-9-910-2 1314
6.Doan Manh HungLevý Jiří70-188 3124
7.Mládek BohuslavHolštein Jaroslav966  3034
8.Dušek JiříHajný Josef9-4211 3144
9.Doan Manh HungKrieger Karel876  3054
10.Pestr LuděkLevý Jiří-11986 3164
11.Dušek JiříHolštein Jaroslav-810-1-5 1365
12.Doan Manh HungHajný Josef693  3075
13.Pestr LuděkKrieger Karel98-8-6-82376
14.Mládek BohuslavLevý Jiří7-585 3186
15.Doan Manh HungHolštein Jaroslav-56-69-72387
16.Pestr LuděkHajný Josef-11-8-9  0388
17.Mládek BohuslavKrieger Karel-3-107-9 1389
18.Dušek JiříLevý Jiří-66-8-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk13Holštein Jaroslav31
Mládek Bohuslav22Hajný Josef22
Dušek Jiří13Krieger Karel31
Doan Manh Hung31Levý Jiří13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:39593:644TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Roman
Kumhera Jan
 
 
Rejent Martin
Procházka Ivan st.
 
 
614-7-6-82301
2.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
-45-46103211
3.Najbertová LucieRejent Martin5-9-96113221
4.Krieger JanProcházka Ivan st.-9-6-12  0322
5.Kumhera JanRezek Jan st.6-6-810-102323
6.Koutník RomanRezek Jan ml.-5810-5123233
7.Krieger JanRejent Martin-9-3-9  0334
8.Kumhera JanProcházka Ivan st.-3-3-3  0335
9.Koutník RomanRezek Jan st.754  3045
10.Najbertová LucieRezek Jan ml.-79-75-42346
11.Kumhera JanRejent Martin-10-6-2  0347
12.Koutník RomanProcházka Ivan st.-8-83-10 1348
13.Najbertová LucieRezek Jan st.88-5-8-92349
14.Krieger JanRezek Jan ml.97-3-943259
15.Koutník RomanRejent Martin57-35 3169
16.Najbertová LucieProcházka Ivan st.6-8-98-723610
17.Krieger JanRezek Jan st.-510-8-8 13  
18.Kumhera JanRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbertová Lucie13Rejent Martin22
Krieger Jan12Procházka Ivan st.40
Kumhera Jan03Rezek Jan st.21
Koutník Roman31Rezek Jan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:34552:558TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Margaritov Dimitr
Plošek Lukáš
 
 
Kušta Petr
Hejný Matěj
 
 
6-964 3110
2.Sabuka David
Zábranský Josef
 
 
Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
-810-7-6 1311
3.Zábranský JosefProvazník Lukáš-6911-5-22312
4.Plošek LukášHejný Jakub-5-5-10  0313
5.Sabuka DavidKušta Petr266  3023
6.Zvolánek VáclavHejný Matěj154  3033
7.Plošek LukášProvazník Lukáš-4-5-13  0334
8.Sabuka DavidHejný Jakub-578-10-102335
9.Zvolánek VáclavKušta Petr-2996 3145
10.Margaritov DimitrHejný Matěj4-1186 3155
11.Sabuka DavidProvazník Lukáš4-767 3165
12.Zvolánek VáclavHejný Jakub-2-8-9  0366
13.Margaritov DimitrKušta Petr5-7-89-102367
14.Plošek LukášHejný Matěj662  3077
15.Zvolánek VáclavProvazník Lukáš-7-8-9  0378
16.Margaritov DimitrHejný Jakub-9-11-7  0379
17.Plošek LukášKušta Petr-4-5-7  03710
18.Sabuka DavidHejný Matěj635  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Josef01Provazník Lukáš31
Plošek Lukáš13Hejný Jakub40
Sabuka David21Kušta Petr22
Zvolánek Václav22Hejný Matěj03
Margaritov Dimitr12   
střídání: Zábranský-Margaritov Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:12488:360TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Michal
Kára Jiří
 
 
Pilný Pavel
Vaca Ondřej
 
 
-118-7-8 1301
2.Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
Pražák Bohumil
Vanka Radek
 
 
1078  3011
3.Hořínek PavelPilný Pavel8810  3021
4.Jeřábek MichalPražák Bohumil8107  3031
5.Kára JiříKopecký Jan824  3041
6.Trnka MilošVanka Radek362  3051
7.Jeřábek MichalPilný Pavel-3-7-6  0352
8.Kára JiříPražák Bohumil94-8-12-92353
9.Trnka MilošKopecký Jan327  3063
10.Hořínek PavelVanka Radek457  3073
11.Kára JiříPilný Pavel-7-10811-102374
12.Trnka MilošPražák Bohumil294  3084
13.Hořínek PavelKopecký Jan477  3094
14.Jeřábek MichalVaca Ondřej757  30104
15.Trnka MilošPilný Pavel         
16.Hořínek PavelPražák Bohumil         
17.Jeřábek MichalKopecký Jan         
18.Kára JiříVaca Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořínek Pavel30Pilný Pavel21
Jeřábek Michal21Pražák Bohumil12
Kára Jiří12Kopecký Jan03
Trnka Miloš30Vanka Radek02
   Vaca Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36605:612AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička David
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Kleinander Michal
Šusta Petr
 
 
-8-4-3  0301
2.Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
Jedlička Jan
Jech Martin
 
 
8-9-18913211
3.Nogoev ZholdoshbekŠusta Petr-3-4-5  0312
4.Lanžhotský VojtěchJedlička Jan-9-565-72313
5.Šrytr PetrKleinander Michal98-98 3123
6.Slepička DavidJech Martin10810  3033
7.Lanžhotský VojtěchŠusta Petr-86-7883243
8.Šrytr PetrJedlička Jan6-6-10-9 1344
9.Slepička DavidKleinander Michal-6588 3154
10.Nogoev ZholdoshbekJech Martin85-9-9-92355
11.Šrytr PetrŠusta Petr44-9-9-92356
12.Slepička DavidJedlička Jan-7-88-6 1357
13.Nogoev ZholdoshbekKleinander Michal-9-93-8 1358
14.Lanžhotský VojtěchJech Martin547  3068
15.Slepička DavidŠusta Petr-11-78-6 1369
16.Nogoev ZholdoshbekJedlička Jan-689-5-723610
17.Lanžhotský VojtěchKleinander Michal         
18.Šrytr PetrJech Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nogoev Zholdoshbek04Šusta Petr31
Lanžhotský Vojtěch21Jedlička Jan40
Šrytr Petr12Kleinander Michal12
Slepička David22Jech Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS