Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:MSK Gumotex BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Židík Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:611:18245:294MSK Gumotex Břeclav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková ZdenaČechová Dana9-69-9-92301
2.Kučerová AnetaÉllö Vivien-810-8-7 1302
3.Blašková DagmarAdámková Karin412-7-5-52303
4.Kučerová AnetaČechová Dana-4-98-6 1304
5.Blašková ZdenaAdámková Karin7811  3014
6.Blašková DagmarÉllö Vivien-99-99-32315
7.Kučerová AnetaAdámková Karin-3-8-3  0316
8.Blašková DagmarČechová Dana         
9.Blašková ZdenaÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Zdena11Čechová Dana20
Kučerová Aneta03Éllö Vivien20
Blašková Dagmar02Adámková Karin21
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk JP Boka TradeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Kačer Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:18232:264KST Hluk JP Boka Trade

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaVybíralová Monika-8-65-8 1301
2.Klempererová AnnaUriková Monika-5-610-8 1302
3.Stachová OlesjaZáděrová Linda693  3012
4.Klempererová AnnaVybíralová Monika-8-7-3  0313
5.Slezáková StanislavaZáděrová Linda-3-87-7 1314
6.Stachová OlesjaUriková Monika885  3024
7.Klempererová AnnaZáděrová Linda-7-10-8  0325
8.Stachová OlesjaVybíralová Monika-64-5-8 1326
9.Slezáková StanislavaUriková Monika-3    01  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava02Vybíralová Monika30
Klempererová Anna03Uriková Monika11
Stachová Olesja21Záděrová Linda21
Počet diváků: 15
Přítomen komisař ČAST



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - ZábřehRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Stramová Jiřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3220:155CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehobrová SimonaKmeťová Veronika106-76 3110
2.Kubátová HanaIlčíková Anežka495  3020
3.Tomanová TamaraPuchovanová Nikoleta-9667 3130
4.Kubátová HanaKmeťová Veronika986  3040
5.Ságlová MiroslavaPuchovanová Nikoleta9-3311 3150
6.Tomanová TamaraIlčíková Anežka773  3060
7.Kubátová HanaPuchovanová Nikoleta         
8.Tomanová TamaraKmeťová Veronika         
9.Ságlová MiroslavaIlčíková Anežka         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šlehobrová Simona10Kmeťová Veronika02
Kubátová Hana20Ilčíková Anežka02
Tomanová Tamara20Puchovanová Nikoleta02
Ságlová Miroslava10   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga žen Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín A - StavoimpexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:67:18202:265SKST Mart Hodonín A - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grigelová NatáliaŠevčíková Markéta6710  3010
2.Petrovová NikitaPartyka Natalia-7-49-4 1311
3.Štěpánová GabrielaPěnkavová Kateřina-3-1016-8 1312
4.Petrovová NikitaŠevčíková Markéta-85-911-102313
5.Grigelová NatáliaPěnkavová Kateřina-4-6-3  0314
6.Štěpánová GabrielaPartyka Natalia-7-7-1  0315
7.Petrovová NikitaPěnkavová Kateřina-10-5-9  0316
8.Štěpánová GabrielaŠevčíková Markéta-7-9   02  
9.Grigelová NatáliaPartyka Natalia         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Grigelová Natália11Ševčíková Markéta11
Petrovová Nikita03Partyka Natalia20
Štěpánová Gabriela02Pěnkavová Kateřina30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS