Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34634:616nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Pavel
Růžička Dušan
 
 
Kurel David
Ševčík Jiří ml.
 
 
-10746 3110
2.Kořínek Milan
Faltín Antonín
 
 
Chlumský Petr
Martin Petr
 
 
8-6-79-52311
3.Kořínek MilanMartin Petr-759-6-42312
4.Růžička DušanKurel David-6948 3122
5.Faltín AntonínChlumský Petr-875-7-62323
6.Majer PavelŠevčík Jiří ml.739  3033
7.Růžička DušanMartin Petr-410-97-42334
8.Faltín AntonínKurel David-8-7-10  0335
9.Majer PavelChlumský Petr944  3045
10.Kořínek MilanŠevčík Jiří ml.-79-6133255
11.Faltín AntonínMartin Petr-5-11-11  0356
12.Majer PavelKurel David-5-10-6  0357
13.Kořínek MilanChlumský Petr-5-6-6  0358
14.Růžička DušanŠevčík Jiří ml.668  3068
15.Majer PavelMartin Petr-824-383278
16.Kořínek MilanKurel David-9-411-9 1379
17.Růžička DušanChlumský Petr-10378 3189
18.Faltín AntonínŠevčík Jiří ml.897  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Milan13Martin Petr31
Růžička Dušan31Kurel David31
Faltín Antonín13Chlumský Petr22
Majer Pavel31Ševčík Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.l., Komenského 527Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31701:599TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Vacek Miroslav
 
 
Petřík Petr
Březina Miroslav st.
 
 
7148  3010
2.Pokorný Jaroslav
Burda Roman
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk ml.
 
 
-7-895-62311
3.Liška JanPych Luděk ml.9-8-6-11 1312
4.Burda RomanŘehák Josef st.-77-10-6 1313
5.Čihák MilanPetřík Petr11-636 3123
6.Vacek MiroslavBřezina Miroslav st.8-9-6323233
7.Burda RomanPych Luděk ml.-7-10-3  0334
8.Čihák MilanŘehák Josef st.-9368 3144
9.Vacek MiroslavPetřík Petr3-659 3154
10.Liška JanBřezina Miroslav st.-6-11533264
11.Čihák MilanPych Luděk ml.5-5-6-7 1365
12.Vacek MiroslavŘehák Josef st.4-96-683275
13.Liška JanPetřík Petr11-10-65113285
14.Burda RomanBřezina Miroslav st.WO    3095
15.Vacek MiroslavPych Luděk ml.-513-9-9 1396
16.Liška JanŘehák Josef st.10119  30106
17.Burda RomanPetřík Petr8-910-7732116
18.Čihák MilanBřezina Miroslav st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Jan31Pych Luděk ml.40
Burda Roman12Řehák Josef st.13
Čihák Milan21Petřík Petr04
Vacek Miroslav31Březina Miroslav st.02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci, NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37620:660TJ Sokol Kutná Hora "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Lubomír
Eliška Roman
 
 
Vala Martin
Sosnovec Martin
 
 
8-79-863210
2.Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
Cihlář Jan
Mucha Ondřej
 
 
10-6-87-112311
3.Kokojan TomášVala Martin7211  3021
4.Šimek JiříSosnovec Martin-6-5-3  0322
5.Mucha LubomírCihlář Jan17-26 3132
6.Eliška RomanMucha Ondřej1088  3042
7.Šimek JiříVala Martin9511  3052
8.Mucha LubomírSosnovec Martin-7-6-8  0353
9.Eliška RomanCihlář Jan-899-4-112354
10.Kokojan TomášMucha Ondřej-7-6-9  0355
11.Mucha LubomírVala Martin-34-10-8 1356
12.Eliška RomanSosnovec Martin-78-8-7 1357
13.Kokojan TomášCihlář Jan514-2-10-62358
14.Šimek JiříMucha Ondřej76-38 3168
15.Eliška RomanVala Martin85-6-993278
16.Kokojan TomášSosnovec Martin-10-8-3  0379
17.Šimek JiříCihlář Jan6-995 3189
18.Mucha LubomírMucha Ondřej9-4-5-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokojan Tomáš13Vala Martin13
Šimek Jiří31Sosnovec Martin40
Mucha Lubomír13Cihlář Jan22
Eliška Roman22Mucha Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK Kolín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SadskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37696:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Jiří
Vydra Milan
 
 
Holman Martin
Mazurkiewicz Ivo
 
 
7-2-98-82301
2.Dvořák Jaroslav
Motl Milan
 
 
Brant Pavel
Hrda Lukáš
 
 
69-108 3111
3.Dvořák JaroslavMazurkiewicz Ivo-38-7-7 1312
4.Motl MilanHrda Lukáš98-11-923222
5.Vydra MilanHolman Martin-7810-893232
6.Hubáček JiříBrant Pavel-8878 3142
7.Motl MilanMazurkiewicz Ivo-9-11-13  0343
8.Vydra MilanHrda Lukáš-79-9883253
9.Hubáček JiříHolman Martin-910-7-5 1354
10.Dvořák JaroslavBrant Pavel-74-48-72355
11.Vydra MilanMazurkiewicz Ivo-89-7-7 1356
12.Hubáček JiříHrda Lukáš457  3066
13.Dvořák JaroslavHolman Martin-8-105-7 1367
14.Motl MilanBrant Pavel-14714 3177
15.Hubáček JiříMazurkiewicz Ivo-4-910-8 1378
16.Dvořák JaroslavHrda Lukáš542  3088
17.Motl MilanHolman Martin6-7-7-8 1389
18.Vydra MilanBrant Pavel-5764 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jaroslav13Mazurkiewicz Ivo40
Motl Milan22Hrda Lukáš04
Vydra Milan31Holman Martin31
Hubáček Jiří22Brant Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Týnec nad LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bývalá ZŠ, Komenského náměstí 235, Týnec n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26654:554TJ Sokol Týnec nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Richard
Mošna Petr
 
 
Kloz Daniel
Kubánek Josef
 
 
-8-78773210
2.Moravec Stanislav
Brunclík Marek
 
 
Krásl Libor
Šmíd Ondřej
 
 
-98-7-6 1311
3.Valenta RichardKubánek Josef98-9-853221
4.Brunclík MarekŠmíd Ondřej-10-8-8  0322
5.Moravec StanislavKrásl Libor-7-59-8 1323
6.Mošna PetrKloz Daniel8-797 3133
7.Brunclík MarekKubánek Josef8109  3043
8.Moravec StanislavŠmíd Ondřej-98-67-62344
9.Mošna PetrKrásl Libor-38-7983254
10.Valenta RichardKloz Daniel912  3064
11.Moravec StanislavŠmidrkal Dobroslav889  3074
12.Mošna PetrŠmíd Ondřej9107  3084
13.Valenta RichardKrásl Libor-8368 3194
14.Brunclík MarekKloz Daniel-8-68-5 1395
15.Mošna PetrŠmidrkal DobroslavWO    30105
16.Valenta RichardŠmíd OndřejWO    30115
17.Brunclík MarekKrásl Libor-9-87-8 13116
18.Moravec StanislavKloz Daniel875  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Richard30Kubánek Josef02
Brunclík Marek13Šmíd Ondřej21
Moravec Stanislav22Krásl Libor22
Mošna Petr30Kloz Daniel13
   Šmidrkal Dobroslav01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2. tř. sk. D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČáslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čáslav, Masarykova 471/34, vedle divadlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33625:618TJ Sokol Poděbrady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Vančura Filip
 
 
Pešek Jakub
Vymazal Lukáš
 
 
6-9-9-6 1301
2.Lövl Jan
Čakovský Milan st.
 
 
Vojtíšek Miroslav
Omáčka David
 
 
85-45 3111
3.Kořínek ZdeněkVojtíšek Miroslav-69-6-4 1312
4.Čakovský Milan st.Omáčka David678  3022
5.Cyrus MiroslavPešek Jakub-7-445-62323
6.Lövl JanVymazal Lukáš657  3033
7.Čakovský Milan st.Vojtíšek Miroslav8-896 3143
8.Cyrus MiroslavOmáčka David1056  3053
9.Lövl JanPešek Jakub845  3063
10.Kořínek ZdeněkVymazal Lukáš8-6-6-10 1364
11.Cyrus MiroslavVojtíšek Miroslav-1011-78-92365
12.Lövl JanOmáčka David91112  3075
13.Vančura FilipPešek Jakub-4-10-6  0376
14.Čakovský Milan st.Vymazal Lukáš-7-73-12 1377
15.Lövl JanVojtíšek Miroslav8-496 3187
16.Vančura FilipOmáčka David-5-3-7  0388
17.Čakovský Milan st.Pešek Jakub9-9-7-6 1389
18.Cyrus MiroslavVymazal Lukáš-912-81-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kořínek Zdeněk02Vojtíšek Miroslav22
Čakovský Milan st.22Omáčka David13
Cyrus Miroslav13Pešek Jakub31
Lövl Jan40Vymazal Lukáš31
Vančura Filip02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy