Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Jan Masák
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18509:444KMST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Masák Jan
 
 
Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
 
 
598  3010
2.Fabini Jan
Fabíni Marek
 
 
Brož Petr
Mokrejš Jan
 
 
983  3020
3.Protiva LubošBrát Karel ml.5-9-6463230
4.Masák JanBrož Petr8107  3040
5.Fabíni MarekKoubek Vojtěch896  3050
6.Fabini JanMokrejš Jan-9-10-4  0351
7.Masák JanBrát Karel ml.9-71-1073261
8.Fabíni MarekBrož Petr-5-8-10  0362
9.Fabini JanKoubek Vojtěch-51357 3172
10.Protiva LubošMokrejš Jan8-3-6-10 1373
11.Fabíni MarekBrát Karel ml.-89104 3183
12.Fabini JanBrož Petr11-1012-7-62384
13.Protiva LubošKoubek Vojtěch1187  3094
14.Masák JanMokrejš Jan527  30104
15.Fabini JanBrát Karel ml.-96   11  
16.Protiva LubošBrož Petr         
17.Masák JanKoubek Vojtěch         
18.Fabíni MarekMokrejš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Luboš21Brát Karel ml.03
Masák Jan30Brož Petr21
Fabíni Marek21Koubek Vojtěch03
Fabini Jan12Mokrejš Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-JosefovRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Martin
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23547:514SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Blinka Michal
 
 
Marat Petr
Fausek Matěj
 
 
810-1013 3110
2.Rakušan Ondřej
Kaněra Jan
 
 
Rochowanski Pavel
Šmidt Karel
 
 
-7-959-52311
3.Protiva MartinRochowanski Pavel-10-7-5  0312
4.Kaněra JanŠmidt Karel17-4-4-8 1313
5.Rakušan OndřejFausek Matěj74-93 3123
6.Blinka MichalMarat Petr9-5-17123233
7.Kaněra JanRochowanski Pavel-9-10-10  0334
8.Rakušan OndřejŠmidt Karel-9897 3144
9.Blinka MichalFausek Matěj-7576 3154
10.Protiva MartinMarat Petr87-94 3164
11.Rakušan OndřejRochowanski Pavel-9107-593274
12.Blinka MichalŠmidt Karel-8599 3184
13.Protiva MartinFausek Matěj5107  3094
14.Kaněra JanMarat Petr-6786 31104
15.Blinka MichalRochowanski Pavel         
16.Protiva MartinŠmidt Karel         
17.Kaněra JanFausek Matěj         
18.Rakušan OndřejMarat Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Martin21Rochowanski Pavel21
Kaněra Jan12Šmidt Karel12
Rakušan Ondřej30Fausek Matěj03
Blinka Michal30Marat Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:Hanák Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Svatoš Roman
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29627:582Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Dušátko Jiří
 
 
Wagner Jaroslav st.
Trajhan Miroslav
 
 
-10-11-8  0301
2.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
-588-993211
3.Minář JiříTrajhan Miroslav-68-8983221
4.Smejkal TomášPych Luděk ml.966  3031
5.Dušátko JiříKyncl Jiří-4-610-7 1332
6.Pokorný MarcelWagner Jaroslav st.9711  3042
7.Smejkal TomášTrajhan Miroslav-81053 3152
8.Dušátko JiříPych Luděk ml.567  3062
9.Pokorný MarcelKyncl Jiří-94-96-112363
10.Minář JiříWagner Jaroslav st.-10489 3173
11.Dušátko JiříTrajhan Miroslav-89-89-62374
12.Pokorný MarcelMelíšek Roman7-6-11-7 1375
13.Minář JiříKyncl Jiří-113-5353285
14.Smejkal TomášWagner Jaroslav st.7-945 3195
15.Pokorný MarcelTrajhan Miroslav5-2-4-9 1396
16.Minář JiříMelíšek Roman-37-66832106
17.Smejkal TomášKyncl Jiří         
18.Dušátko JiříWagner Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Minář Jiří40Trajhan Miroslav22
Smejkal Tomáš30Pych Luděk ml.02
Dušátko Jiří12Kyncl Jiří21
Pokorný Marcel13Wagner Jaroslav st.03
   Melíšek Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Molitoris Dušan
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36467:553ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Čížek Jiří
Miffek Daniel
 
 
-129-9-10 1301
2.Šilhán Josef
Šír Milan
 
 
Dolejší Stanislav
Čamr František
 
 
-797-3-92302
3.Rose RadekPěnkava Luboš7-75-5103212
4.Šilhán JosefMiffek Daniel-7813-2-72313
5.Bradáč PetrDolejší Stanislav58-89 3123
6.Šír MilanČamr František-879-473233
7.Šilhán JosefPěnkava Luboš-5-9-9  0334
8.Bradáč PetrMiffek Daniel3-4-8-6 1335
9.Šír MilanDolejší Stanislav-8-7-7  0336
10.Rose RadekČamr František5-4-5-9 1337
11.Bradáč PetrPěnkava Luboš8-9-3-9 1338
12.Šír MilanMiffek Daniel-3-5-4  0339
13.Rose RadekDolejší Stanislav9-987 3149
14.Šilhán JosefČamr František-8-6-7  03410
15.Šír MilanPěnkava Luboš         
16.Rose RadekMiffek Daniel         
17.Šilhán JosefDolejší Stanislav         
18.Bradáč PetrČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rose Radek21Pěnkava Luboš21
Šilhán Josef03Miffek Daniel30
Bradáč Petr12Dolejší Stanislav12
Šír Milan12Čamr František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra JaroměřRozhodčí:Kyncl František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Hrdlička Jaroslav
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26631:483TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Pavel
Švec Jan
 
 
Rýgl Vojtěch
 
 
WO    3010
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Slavík Libor
Foff Miroslav st.
 
 
88-95 3120
3.Švec JanRýgl Vojtěch-12-5-10  0321
4.Jelínek MichalSlavík Libor1011-47 3131
5.Kuchta PavelFoff Miroslav st.5-10-6753241
6.Koubek RenéWO    3051
7.Jelínek MichalRýgl Vojtěch10-10-9-12 1352
8.Kuchta PavelSlavík Libor7-10-107-92353
9.Koubek RenéFoff Miroslav st.1365  3063
10.Švec JanWO    3073
11.Kuchta PavelRýgl Vojtěch56-8-8-142374
12.Koubek RenéSlavík Libor4-8119 3184
13.Švec JanFoff Miroslav st.-95-5-8 1385
14.Jelínek MichalWO    3095
15.Koubek RenéRýgl Vojtěch-19-7-6 1396
16.Švec JanSlavík Libor-7-6-11  0397
17.Jelínek MichalFoff Miroslav st.655  30107
18.Kuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Švec Jan03Rýgl Vojtěch40
Jelínek Michal21Slavík Libor22
Kuchta Pavel12Foff Miroslav st.13
Koubek René21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:Suchánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:Rázek František
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7397:280TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Rubeš Michal
 
 
Voňka Karel ml.
Bartoš Petr st.
 
 
51010  3010
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Kodym Tomáš
Drahotský Tomáš
 
 
11-91110 3120
3.Bělohlav KarelKodym Tomáš84-711 3130
4.Hájek TomášBartoš Petr st.691  3040
5.Rubeš MichalDrahotský Tomáš76-114 3150
6.Drvota MiroslavVoňka Karel ml.355  3060
7.Hájek TomášKodym Tomáš-5-8-8  0361
8.Rubeš MichalBartoš Petr st.5-936 3171
9.Drvota MiroslavDrahotský Tomáš477  3081
10.Bělohlav KarelVoňka Karel ml.398  3091
11.Rubeš MichalKodym Tomáš1049  30101
12.Drvota MiroslavBartoš Petr st.         
13.Bělohlav KarelDrahotský Tomáš         
14.Hájek TomášVoňka Karel ml.         
15.Drvota MiroslavKodym Tomáš         
16.Bělohlav KarelBartoš Petr st.         
17.Hájek TomášDrahotský Tomáš         
18.Rubeš MichalVoňka Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělohlav Karel20Kodym Tomáš12
Hájek Tomáš11Bartoš Petr st.02
Rubeš Michal30Drahotský Tomáš02
Drvota Miroslav20Voňka Karel ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy