Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Mitrega Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:Cieslar Radek
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:24582:541TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-5-5-7  0301
2.Koždoň Marian
Martynek Krzysztof
 
 
Rabenseifner Milan
Píša Radovan
 
 
-8-146-7 1302
3.Martynek KrzysztofPíša Radovan85-107 3112
4.Urbaniec RadimŽvátora Miroslav-9-37-6 1313
5.Pilch JakubRabenseifner Milan2109  3023
6.Koždoň MarianMüller Jiří1096  3033
7.Urbaniec RadimPíša Radovan-564-7-62334
8.Pilch JakubŽvátora Miroslav-9-4-3  0335
9.Koždoň MarianRabenseifner Milan673  3045
10.Martynek KrzysztofMüller Jiří-12588 3155
11.Pilch JakubPíša Radovan7-1-4-5 1356
12.Koždoň MarianŽvátora Miroslav126-1313 3166
13.Martynek KrzysztofRabenseifner Milan723  3076
14.Urbaniec RadimMüller Jiří-7-97-8 1377
15.Koždoň MarianPíša Radovan1199  3087
16.Martynek KrzysztofŽvátora Miroslav1574  3097
17.Urbaniec RadimRabenseifner Milan10610  30107
18.Pilch JakubMüller Jiří-7-4   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martynek Krzysztof40Píša Radovan22
Urbaniec Radim13Žvátora Miroslav22
Pilch Jakub12Rabenseifner Milan04
Koždoň Marian40Müller Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Milan JJašek
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:Mikulíček Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Skácelík František
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35525:575SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Sargánek David
 
 
Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 
-99-97-102301
2.Javůrek Jiří
Heuman Ivan
 
 
Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
5-37-1093211
3.Heuman IvanBělohlávek Dominik-3-10-1  0312
4.Javůrek JiříBezdíček Martin1076  3022
5.Sargánek DavidŠimonek Petr-5-5-5  0323
6.Novotný JiříMikulecký Jan37-136 3133
7.Javůrek JiříBělohlávek Dominik-5-7-11  0334
8.Sargánek DavidBezdíček Martin9-11-6-6 1335
9.Novotný JiříŠimonek Petr10-855 3145
10.Heuman IvanMikulecký Jan-6-78-7 1346
11.Sargánek DavidBělohlávek Dominik-610-64-82347
12.Novotný JiříBezdíček Martin8-489 3157
13.Heuman IvanŠimonek Petr-7-78-13 1358
14.Javůrek JiříMikulecký Jan76-6-10-92359
15.Novotný JiříBělohlávek Dominik-6-10-9  03510
16.Heuman IvanBezdíček Martin-9-5-7  03  
17.Javůrek JiříŠimonek Petr         
18.Sargánek DavidMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heuman Ivan03Bělohlávek Dominik40
Javůrek Jiří12Bezdíček Martin12
Sargánek David03Šimonek Petr21
Novotný Jiří31Mikulecký Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceVrchní
rozhodčí:
Kolík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čechovická 270/55, Prostějov, sokolovna vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37565:596TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Jaroslav
Šťastný Zdeněk
 
 
Ondryáš Daniel
Pustějovský Stanislav
 
 
-5846 3110
2.Stužka Oldřich ml.
Maděrka Aleš
 
 
Konečný Jiří
Hrabica Marián
 
 
-9-82-7 1311
3.Šťastný JaroslavOndryáš Daniel-5-92-10 1312
4.Maděrka AlešPustějovský Stanislav-8-6-8  0313
5.Stužka Oldřich ml.Konečný Jiří898  3023
6.Šťastný ZdeněkHrabica Marián-968-883233
7.Maděrka AlešOndryáš Daniel-3-6-5  0334
8.Stužka Oldřich ml.Pustějovský Stanislav-11-8-7  0335
9.Šťastný ZdeněkKonečný Jiří128-88 3145
10.Šťastný JaroslavHrabica Marián-9-87673255
11.Stužka Oldřich ml.Ondryáš Daniel-8-114-8 1356
12.Šťastný ZdeněkPustějovský Stanislav126-83 3166
13.Šťastný JaroslavKonečný Jiří-8-12-4  0367
14.Maděrka AlešHrabica Marián-8-8-9  0368
15.Šťastný ZdeněkOndryáš Daniel-7-312-4 1369
16.Šťastný JaroslavPustějovský Stanislav12-98-10-1523610
17.Maděrka AlešKonečný Jiří1112-6-8332  
18.Stužka Oldřich ml.Hrabica Marián         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Jaroslav13Ondryáš Daniel40
Maděrka Aleš03Pustějovský Stanislav31
Stužka Oldřich ml.12Konečný Jiří12
Šťastný Zdeněk31Hrabica Marián12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Běhal Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Černý Marek
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39586:649ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Kovačík Roman
 
 
Řežáb Jiří
Záškodný Marek
 
 
-4-7-7  0301
2.Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
7-767 3111
3.Kovačik JakubŘežáb Jiří75-7-573221
4.Dočkal TomášPolášek Radovan177-9-10-122322
5.Kovačík RomanMasnica Michal-1-4-6  0323
6.Chalupa JakubZáškodný Marek-74-99-82324
7.Dočkal TomášŘežáb Jiří-78-7-8 1325
8.Kovačík RomanPolášek Radovan-48-6-11 1326
9.Chalupa JakubMasnica Michal6-3-4883236
10.Kovačik JakubZáškodný Marek-4886 3146
11.Kovačík RomanŘežáb Jiří-8-10-5  0347
12.Chalupa JakubPolášek Radovan468  3057
13.Kovačik JakubMasnica Michal-7-68-10 1358
14.Dočkal TomášZáškodný Marek-858-10-92359
15.Chalupa JakubŘežáb Jiří75-65 3169
16.Kovačik JakubPolášek Radovan85-7-563279
17.Dočkal TomášMasnica MichalWO    03710
18.Kovačík RomanZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub31Řežáb Jiří22
Dočkal Tomáš03Polášek Radovan22
Kovačík Roman03Masnica Michal21
Chalupa Jakub31Záškodný Marek21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST VsetínVrchní
rozhodčí:
Karlovský Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Galdová Ludmila
Hráno v místnosti
přesná adresa
Matouše Václavka 1217, 755 01 Vsetín, Základní škola Vsetín, Trávníky - velká tělocvična (vchod přes dopravní hřiště)Rozhodčí:Mikačová Dana
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37553:594KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
Kudela Petr
Onderka František
 
 
8-11-14-11 1301
2.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Wallik Lukáš
Chmela Tibor
 
 
-675-983211
3.Došek JaroslavOnderka František8-11-66-92312
4.Vlk RadekWallik Lukáš4-1198 3122
5.Vaculík VladimírChmela Tibor-6-4-7  0323
6.Sagáčik ŠtefanKudela Petr-9755 3133
7.Vlk RadekOnderka František-11-8-2  0334
8.Vaculík VladimírWallik Lukáš47-27 3144
9.Sagáčik ŠtefanChmela Tibor-583-9-102345
10.Došek JaroslavKudela Petr9-99-4-82346
11.Vaculík VladimírOnderka František-69-6-4 1347
12.Sagáčik ŠtefanWallik Lukáš-6-52593257
13.Došek JaroslavChmela Tibor-7-75-9 1358
14.Vlk RadekKudela Petr-57-10-3 1359
15.Sagáčik ŠtefanOnderka František-2-96-6 13510
16.Došek JaroslavWallik Lukáš         
17.Vlk RadekChmela Tibor         
18.Vaculík VladimírKudela Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Došek Jaroslav03Onderka František40
Vlk Radek12Wallik Lukáš03
Vaculík Vladimír12Chmela Tibor30
Sagáčik Štefan22Kudela Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ FryštákVrchní
rozhodčí:
Zelený
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40597:664TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červík Jaroslav
Dorňák Zdeněk
 
 
Martinko Tomáš
Bugaj Pavel
 
 
813-88 3110
2.Hrdlička Martin
Topič Arnošt
 
 
Vojtek Lukáš
Solanský Pavel
 
 
8-3-8883220
3.Dorňák ZdeněkBugaj Pavel-510-9-6 1321
4.Hrdlička MartinMartinko Tomáš-107-2-4 1322
5.Topič ArnoštVojtek Lukáš899  3032
6.Červík JaroslavSolanský Pavel7-710-693242
7.Hrdlička MartinBugaj Pavel-3-5-9  0343
8.Topič ArnoštMartinko Tomáš7-78-8-72344
9.Červík JaroslavVojtek Lukáš96-10-533254
10.Dorňák ZdeněkSolanský Pavel-8-913-9 1355
11.Topič ArnoštBugaj Pavel-1-106843265
12.Červík JaroslavMartinko Tomáš5-7-7-2 1366
13.Dorňák ZdeněkVojtek Lukáš-6937 3176
14.Hrdlička MartinSolanský Pavel-3-6-8  0377
15.Červík JaroslavBugaj Pavel-4-9-6  0378
16.Dorňák ZdeněkMartinko Tomáš7-103-9-82379
17.Hrdlička MartinVojtek Lukáš-8-8-8  03710
18.Topič ArnoštSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Zdeněk13Bugaj Pavel31
Hrdlička Martin04Martinko Tomáš40
Topič Arnošt21Vojtek Lukáš13
Červík Jaroslav22Solanský Pavel21
Žlutá karta Červík - nevhodné chování

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy