Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Smutná Daniela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:20327:353nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošková Marta
Křivohlavá Helena
 
 
Novotná Markéta
Skříčková Ivana
 
 
-12-89-9 1301
2.Bartošková MartaSkříčková Ivana586  3011
3.Poláková PavlínaSvobodová Helena-3-8-5  0312
4.Křivohlavá HelenaNovotná Markéta-7-9-7  0313
5.Poláková PavlínaSkříčková Ivana-2-6-10  0314
6.Bartošková MartaNovotná Markéta-7812-373224
7.Křivohlavá HelenaSvobodová Helena9-6116 3134
8.Poláková PavlínaNovotná Markéta-10-6-7  0335
9.Křivohlavá HelenaSkříčková Ivana56-64 3145
10.Bartošková MartaSvobodová Helena811-1111 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartošková Marta30Skříčková Ivana12
Poláková Pavlína03Svobodová Helena12
Křivohlavá Helena21Novotná Markéta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Franc Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Herejk Vojtěch
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:27236:327Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušová Pavla
Janoušová Petra
 
 
Hagino Petra
Kaucká Olga
 
 
-4-9-9  0301
2.Janoušová PavlaHlaváčková Lenka-711-88-42302
3.Bydžovská HanaHagino Petra-5-3-5  0303
4.Janoušová PetraKaucká Olga-7-6-7  0304
5.Bydžovská HanaHlaváčková Lenka-79-6-5 1305
6.Janoušová PavlaKaucká Olga-1-10-10  0306
7.Janoušová PetraHagino Petra-9-8-8  0307
8.Bydžovská HanaKaucká Olga-5-4-2  0308
9.Janoušová PetraHlaváčková LenkaWO    3018
10.Janoušová PavlaHagino Petra-5-7-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušová Pavla03Hlaváčková Lenka20
Bydžovská Hana03Hagino Petra30
Janoušová Petra02Kaucká Olga30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:15415:359KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Šimonovská Blanka
Lipovčanová Helena
 
 
-96-97-82301
2.Plassová JanaLipovčanová Helena-7-88893211
3.Marešová ZdeňkaBenedová Zuzana487  3021
4.Hnojská AndreaŠimonovská Blanka1038  3031
5.Marešová ZdeňkaLipovčanová Helena44-56 3141
6.Plassová JanaŠimonovská Blanka6-96-573251
7.Hnojská AndreaBenedová Zuzana7-47-383261
8.Marešová ZdeňkaŠimonovská Blanka6-899 3171
9.Hnojská AndreaLipovčanová Helena7-69-9-62372
10.Plassová JanaBenedová Zuzana83-910 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plassová Jana30Lipovčanová Helena12
Marešová Zdeňka30Benedová Zuzana03
Hnojská Andrea21Šimonovská Blanka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:Spartak KapliceRozhodčí:Oplová Renáta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Chmelenský Václav
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15317:300TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polcarová Anežka
Matoušová Aneta
 
 
Růžičková Kristýna
Růžičková Lucie
 
 
266  3010
2.Matoušová AnetaRůžičková Kristýna-78107 3120
3.Janečková JaroslavaVolavková Kateřina8-37-8-82321
4.Polcarová AnežkaRůžičková Lucie65-85 3131
5.Janečková JaroslavaRůžičková Kristýna-1-7-10  0332
6.Matoušová AnetaRůžičková Lucie-4-5-9  0333
7.Polcarová AnežkaVolavková Kateřina8124  3043
8.Janečková JaroslavaRůžičková Lucie-4-7-6  0344
9.Polcarová AnežkaRůžičková Kristýna11-445 3154
10.Matoušová AnetaVolavková Kateřina578  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušová Aneta21Růžičková Kristýna12
Janečková Jaroslava03Volavková Kateřina12
Polcarová Anežka30Růžičková Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:Sázel Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21370:380TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Pospíšilová Carmen
 
 
Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
-8-116-7 1301
2.Klempířová JiřinaPokorná Tereza575  3011
3.Dvořáková LenkaProcházková Olga9-9-8-6 1312
4.Pospíšilová CarmenMalá Kateřina-7-710-8 1313
5.Dvořáková LenkaPokorná Tereza-6-1112-9 1314
6.Klempířová JiřinaMalá Kateřina10105  3024
7.Pospíšilová CarmenProcházková Olga-4-9-9  0325
8.Dvořáková LenkaMalá Kateřina15-15-8783235
9.Pospíšilová CarmenPokorná Tereza-11846 3145
10.Klempířová JiřinaProcházková Olga10-3-8-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina21Pokorná Tereza12
Dvořáková Lenka12Procházková Olga30
Pospíšilová Carmen12Malá Kateřina12
na části utkání byl přítomen delegovaný komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BranikRozhodčí:Novotný Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Vyvadil Jiří
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19340:329nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Pokorná Helena
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-77-7-7 1301
2.Pokorná HelenaSuchomanová Jana-10-2-4  0302
3.Chloupková PavlínaUlihrachová Jitka66-92 3112
4.Štricová NiamhČerná Martina-121066 3122
5.Chloupková PavlínaSuchomanová Jana-10-4-7  0323
6.Pokorná HelenaČerná Martina-10-99-5 1324
7.Štricová NiamhUlihrachová Jitka634  3034
8.Chloupková PavlínaČerná Martina-12-9-9  0335
9.Štricová NiamhSuchomanová Jana-77-12493245
10.Pokorná HelenaUlihrachová Jitka689  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorná Helena12Suchomanová Jana21
Chloupková Pavlína12Ulihrachová Jitka03
Štricová Niamh30Černá Martina21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy