Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kaplan Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Pražák Zdeněk
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20328:336TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyranyová Lucie
Motlová Jitka
 
 
Sedláčková Tereza
Sedláčková Martina
 
 
-8-8-6  0301
2.Částková EliškaSedláčková Martina612-7-853211
3.Cyranyová LucieSedláčková Tereza-6-5-8  0312
4.Motlová MonikaJuklová Kateřina977  3022
5.Cyranyová LucieSedláčková Martina-7-7-8  0323
6.Částková EliškaJuklová Kateřina869  3033
7.Motlová MonikaSedláčková Tereza-6-10-10  0334
8.Cyranyová LucieJuklová Kateřina981  3044
9.Motlová MonikaSedláčková Martina-5-896-92345
10.Částková EliškaSedláčková Tereza-73-68-102346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Eliška21Sedláčková Martina21
Cyranyová Lucie12Sedláčková Tereza30
Motlová Monika12Juklová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Židík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Sedloňová Aneta
Datum dle rozpisu29. 09. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29228:372SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Koďousková Eliška
 
 
Macurová Andrea
Šitinová Petra
 
 
-4-4-5  0301
2.Bačinová PavlaMacurová Andrea-9-4-9  0302
3.Koďousková EliškaŠitinová Petra-5-4-5  0303
4.Bačinová LucieHejzlarová Lucie-610-8-8 1304
5.Koďousková EliškaMacurová Andrea-1-4-4  0305
6.Bačinová PavlaHejzlarová Lucie9-911-873215
7.Bačinová LucieŠitinová Petra-8-3-2  0316
8.Koďousková EliškaHejzlarová Lucie6-6-4-9 1317
9.Bačinová LucieMacurová Andrea-1-3-8  0318
10.Bačinová PavlaŠitinová Petra-710-8-2 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla12Macurová Andrea30
Koďousková Eliška03Šitinová Petra30
Bačinová Lucie03Hejzlarová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PoděbradyVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Doležal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 26/9, Poděbrady 290 01, Malý sál ve druhém patře sokolovny, venku parkovištěRozhodčí:Heršálek Jakub
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26258:364TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čubová Jana
Bečvářová Michaela
 
 
Svojanovská Jana
Bezdíčková Lenka
 
 
119-9-9-102301
2.Čubová JanaBezdíčková Lenka-55410 3111
3.Kyceltová PetraŠedová Eliška-7-3-2  0312
4.Bečvářová MichaelaSvojanovská Jana-4-4-10  0313
5.Kyceltová PetraBezdíčková Lenka-7-3-2  0314
6.Čubová JanaSvojanovská Jana-2-3-6  0315
7.Bečvářová MichaelaŠedová Eliška-6-8-8  0316
8.Kyceltová PetraSvojanovská Jana-6-1-8  0317
9.Bečvářová MichaelaBezdíčková Lenka-98-7-7 1318
10.Čubová JanaŠedová Eliška109-810 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čubová Jana21Bezdíčková Lenka21
Kyceltová Petra03Šedová Eliška21
Bečvářová Michaela03Svojanovská Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Demjan Josef
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Lacina Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:8355:269KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Faiglová Kamila
 
 
Rozínková Monika
Doucková Aneta
 
 
97-116 3110
2.Koutská MarieRozínková Monika847  3020
3.Leitnerová Eva st.Grimmerová Diana949  3030
4.Faiglová KamilaDoucková Aneta7-89-5-12331
5.Leitnerová Eva st.Rozínková Monika762  3041
6.Koutská MarieDoucková Aneta610-77 3151
7.Faiglová KamilaGrimmerová Diana551  3061
8.Leitnerová Eva st.Doucková Aneta7-12-9-3 1362
9.Faiglová KamilaRozínková Monika1068  3072
10.Koutská MarieGrimmerová Diana638  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie30Rozínková Monika03
Leitnerová Eva st.21Grimmerová Diana03
Faiglová Kamila21Doucková Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:Pavlík Petr
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17386:368SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabencová Pavlína
Smíšková Martina
 
 
Pěnkavová Kristýna
Zelingrová Kamila
 
 
-10-7-6  0301
2.Smíšková MartinaKřížová Alena1258  3011
3.Kohlmannová AnetaPěnkavová Kristýna-113-4-10 1312
4.Brabencová PavlínaZelingrová Kamila-17-97-2 1313
5.Kohlmannová AnetaKřížová Alena684  3023
6.Smíšková MartinaZelingrová Kamila-79-108-122324
7.Brabencová PavlínaPěnkavová Kristýna7-8-8863234
8.Kohlmannová AnetaZelingrová Kamila9-8-59113244
9.Brabencová PavlínaKřížová Alena677  3054
10.Smíšková MartinaPěnkavová Kristýna-5799 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smíšková Martina21Křížová Alena03
Kohlmannová Aneta21Pěnkavová Kristýna12
Brabencová Pavlína21Zelingrová Kamila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Meidl Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim ERozhodčí:Dyškant Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Hojková Tereza
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:22393:406SKST Vlašim E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoňová Tereza
Polanská Jana
 
 
Bošinová Aneta
Lajdová Karolína
 
 
6310  3010
2.Svatoňová TerezaBošinová Aneta-54-97-52311
3.Kacálková KristýnaBošinová Veronika87-7-7-92312
4.Polanská JanaLajdová Karolína8-778 3122
5.Kacálková KristýnaBošinová Aneta-4-79-2 1323
6.Svatoňová TerezaLajdová Karolína-72047 3133
7.Schneiderová JanaBošinová Veronika-612-12-11 1334
8.Kacálková KristýnaLajdová Karolína-9105-1083244
9.Schneiderová JanaBošinová Aneta-7-14-7  0345
10.Svatoňová TerezaBošinová Veronika-710-9-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svatoňová Tereza12Bošinová Aneta30
Kacálková Kristýna12Bošinová Veronika30
Polanská Jana10Lajdová Karolína03
Schneiderová Jana02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy