Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ořechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45597:708TJ Sokol Černošice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krolop David
Vávra Aleš
 
 
Deré Michal
Lágner Petr
 
 
-5-8-9  0301
2.Heřman Miroslav
Veverka Jan
 
 
Růžička Petr
Cimler Lukáš
 
 
-8-6-7  0302
3.Krolop DavidDeré Michal-12-9-5  0303
4.Vávra AlešCimler Lukáš-7-129883213
5.Heřman MiroslavLágner Petr9-9-8-9 1314
6.Veverka JanRůžička Petr-9108-5-42315
7.Vávra AlešDeré Michal-910-8-7 1316
8.Heřman MiroslavCimler Lukáš-7-9-8  0317
9.Veverka JanLágner Petr1069  3027
10.Krolop DavidRůžička Petr798  3037
11.Heřman MiroslavDeré Michal-2-7-3  0338
12.Veverka JanCimler Lukáš-3-9813-102339
13.Krolop DavidLágner Petr99-9-9-723310
14.Vávra AlešRůžička Petr9-1099 31410
15.Veverka JanDeré Michal10-37-8-923411
16.Krolop DavidCimler Lukáš-6-7-8  03412
17.Vávra AlešLágner Petr-7-10-9  03413
18.Heřman MiroslavRůžička Petr10-4-6-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krolop David13Deré Michal40
Vávra Aleš22Cimler Lukáš31
Heřman Miroslav04Lágner Petr31
Veverka Jan13Růžička Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Viktoria VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:48560:728TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurková Marie
Vaňousová Barbora
 
 
Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
9-5-5-4 1301
2.Řízek Jiří
Šveňha Jiří
 
 
Kozel Vilém
Navrátil Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Vaňousová BarboraRudolf Tomáš-2-5-4  0303
4.Kurková MarieNavrátil Lukáš87-78 3113
5.Řízek JiříKozel Vilém8-13-88-92314
6.Šveňha JiříVojtěch Dušan-10-3-7  0315
7.Kurková MarieRudolf Tomáš-5-212-7 1316
8.Řízek JiříNavrátil Lukáš1296  3026
9.Šveňha JiříKozel Vilém9-124-7-42327
10.Vaňousová BarboraVojtěch Dušan-12-7-5  0328
11.Řízek JiříRudolf Tomáš-2-6-6  0329
12.Šveňha JiříNavrátil Lukáš-910-69-323210
13.Vaňousová BarboraKozel Vilém-12-10-11  03211
14.Kurková MarieVojtěch Dušan9-2-7-9 13212
15.Šveňha JiříRudolf Tomáš-6-4-5  03213
16.Vaňousová BarboraNavrátil Lukáš10-7-6-6 13214
17.Kurková MarieKozel Vilém-114-571232314
18.Řízek JiříVojtěch Dušan10-710-6-523315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňousová Barbora04Rudolf Tomáš40
Kurková Marie22Navrátil Lukáš22
Řízek Jiří13Kozel Vilém31
Šveňha Jiří04Vojtěch Dušan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54377:609TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Vojtěch
Bárta Kryštof
 
 
Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
-6-5-6  0301
2.Kačena Marek
Fishman Alexandr
 
 
Zamazal Pavel
Drbohlav Marek
 
 
-7-5-5  0302
3.Fishman AlexandrSelement Jaroslav-4-6-6  0303
4.Bárta KryštofZamazal Pavel-97-8-7 1304
5.Kačena MarekDrbohlav Marek-3-4-7  0305
6.Šturm VojtěchKilian Vít-6-9-4  0306
7.Bárta KryštofSelement Jaroslav-9-10-5  0307
8.Kačena MarekZamazal Pavel-8-7-7  0308
9.Šturm VojtěchDrbohlav Marek-6-8-3  0309
10.Fishman AlexandrKilian Vít-7-9-5  03010
11.Kačena MarekSelement Jaroslav-6-7-3  03011
12.Šturm VojtěchZamazal Pavel-6-10-8  03012
13.Fishman AlexandrDrbohlav Marek-6-8-8  03013
14.Bárta KryštofKilian Vít6-9-9-8 13014
15.Šturm VojtěchSelement Jaroslav-7-6-8  03015
16.Fishman AlexandrZamazal Pavel-6-7-1  03016
17.Bárta KryštofDrbohlav Marek-5-9-9  03017
18.Kačena MarekKilian Vít-4-7-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fishman Alexandr04Selement Jaroslav40
Bárta Kryštof04Zamazal Pavel40
Kačena Marek04Drbohlav Marek40
Šturm Vojtěch04Kilian Vít40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31643:636TJ Sokol Lety A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Jiří
Květoň Jan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
-7-88-11 1301
2.Kosek Jiří
Urban Roman
 
 
Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
5-7-8-7 1302
3.Urban RomanRichter Jaroslav ml.-5-11-6  0303
4.Vodička JiříSlaměník Richard77-712 3113
5.Květoň JanŠpiegel Jan-8789 3123
6.Kosek JiříTelipský Josef8-1069 3133
7.Vodička JiříRichter Jaroslav ml.88-79 3143
8.Květoň JanSlaměník Richard9-7-87-62344
9.Kosek JiříŠpiegel Jan378  3054
10.Urban RomanTelipský Josef12-7610 3164
11.Květoň JanRichter Jaroslav ml.-5-9-3  0365
12.Kosek JiříSlaměník Richard-6-10-9  0366
13.Urban RomanŠpiegel Jan-5876 3176
14.Vodička JiříTelipský Josef10-9118 3186
15.Kosek JiříRichter Jaroslav ml.-69-8-7 1387
16.Urban RomanSlaměník Richard-698-7-52388
17.Vodička JiříŠpiegel Jan7103  3098
18.Květoň JanTelipský Josef776  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Roman22Richter Jaroslav ml.31
Vodička Jiří40Slaměník Richard31
Květoň Jan22Špiegel Jan04
Kosek Jiří22Telipský Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ÚněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43556:672SK Viktorie Ořech B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Potužník Václav
 
 
Matoušek Michal
Škoda Jiří
 
 
-14569 3110
2.Trubnikov Stanislav
Moravec Petr
 
 
Matoušek Tomáš
Kohlík Miroslav ml.
 
 
-3-45-6 1311
3.Moravec PetrMatoušek Michal-8-4-4  0312
4.Kratochvíl JiříŠkoda Jiří1078  3022
5.Trubnikov StanislavMatoušek Tomáš-2108-10-72323
6.Potužník VáclavKohlík Miroslav ml.8-8-10-7 1324
7.Kratochvíl JiříMatoušek Michal-5-36-7 1325
8.Trubnikov StanislavŠkoda Jiří-8-5-6  0326
9.Potužník VáclavMatoušek Tomáš115-34 3136
10.Moravec PetrKohlík Miroslav ml.-6-9-6  0337
11.Trubnikov StanislavMatoušek Michal-7-6-5  0338
12.Potužník VáclavŠkoda Jiří-678-173248
13.Moravec PetrMatoušek Tomáš7-5-510-22349
14.Kratochvíl JiříKohlík Miroslav ml.-961-583259
15.Potužník VáclavMatoušek Michal-8749 3169
16.Moravec PetrŠkoda Jiří-6-4-6  03610
17.Kratochvíl JiříMatoušek Tomáš9-57-3-523611
18.Trubnikov StanislavKohlík Miroslav ml.-8-7-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr04Matoušek Michal31
Kratochvíl Jiří22Škoda Jiří22
Trubnikov Stanislav04Matoušek Tomáš31
Potužník Václav31Kohlík Miroslav ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy