Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17568:466TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
-97-12-9 1301
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Pařízek Martin
Brožík Karel
 
 
3410  3011
3.Faktor RadovanPařízek Martin7132  3021
4.Drechsler DušanMejsnar František108-14-5-92322
5.Kocura JiříGireth Pavel13-7-69-72323
6.Pejša Karel ml.Brožík Karel992  3033
7.Drechsler DušanPařízek Martin7138  3043
8.Kocura JiříMejsnar František-87-10683253
9.Pejša Karel ml.Gireth Pavel-103-91383263
10.Faktor RadovanBrožík Karel654  3073
11.Kocura JiříPařízek Martin-9-68-9 1374
12.Pejša Karel ml.Mejsnar František544  3084
13.Faktor RadovanGireth Pavel415-76 3194
14.Drechsler DušanBrožík Karel9119  30104
15.Pejša Karel ml.Pařízek Martin         
16.Faktor RadovanMejsnar František         
17.Drechsler DušanGireth Pavel         
18.Kocura JiříBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan30Pařízek Martin12
Drechsler Dušan21Mejsnar František12
Kocura Jiří12Gireth Pavel12
Pejša Karel ml.30Brožík Karel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Duspiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39543:621Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Pavel
Fausek Matěj
 
 
Kalenský Jaroslav
Šváb Richard
 
 
-8-6-3  0301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-7977 3111
3.Kortus FilipŠváb Richard-910-6-4 1312
4.Kortus PavelRýgl Vojtěch-9-2-9  0313
5.Fausek MatějKalenský Jaroslav-6-6-7  0314
6.Kortus Pavel ml.Voňka Jakub4-855 3124
7.Kortus PavelŠváb Richard-4-4-4  0325
8.Fausek MatějRýgl Vojtěch68-7-753235
9.Kortus Pavel ml.Kalenský Jaroslav6-65-7-92336
10.Kortus FilipVoňka Jakub73-6-673246
11.Fausek MatějŠváb Richard-6-68-5 1347
12.Kortus Pavel ml.Rýgl Vojtěch-9879 3157
13.Kortus FilipKalenský Jaroslav98-89 3167
14.Kortus PavelVoňka Jakub-3-8-6  0368
15.Kortus Pavel ml.Šváb Richard147-910 3178
16.Kortus FilipRýgl Vojtěch9-7-9-5 1379
17.Kortus PavelKalenský Jaroslav-3-8-8  03710
18.Fausek MatějVoňka Jakub78   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip22Šváb Richard31
Kortus Pavel04Rýgl Vojtěch22
Fausek Matěj12Kalenský Jaroslav31
Kortus Pavel ml.31Voňka Jakub12
Proběhla kontrola komisaře Stanislava Teplana.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hervert Vladimír
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10437:354TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Pospíšil Milan
Černota Filip
 
 
564  3010
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
88-610 3120
3.Tschakert TomášKolář Vlastimil-7886 3130
4.Bartošek VítČernota Filip1089  3040
5.Hervert JosefPospíšil Milan6-16-13983250
6.Pinka JanKuba Josef878  3060
7.Bartošek VítKolář Vlastimil6110  3070
8.Hervert JosefČernota Filip-10-10-7  0371
9.Pinka JanPospíšil Milan567  3081
10.Tschakert TomášKuba Josef1088  3091
11.Hervert JosefKolář Vlastimil9-6-7-7 1392
12.Pinka JanČernota Filip1195  30102
13.Tschakert TomášPospíšil Milan1106  30  
14.Bartošek VítKuba Josef         
15.Pinka JanKolář Vlastimil         
16.Tschakert TomášČernota Filip         
17.Bartošek VítPospíšil Milan         
18.Hervert JosefKuba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš20Kolář Vlastimil12
Bartošek Vít20Černota Filip12
Hervert Josef12Pospíšil Milan02
Pinka Jan30Kuba Josef02
Přítomen komisař, ž.ķ. Kolář



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Zvěřina Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Postelt Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Dufek Martin
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29617:604TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Špaček Zbyněk
Šálený David
 
 
8-4-7-2 1301
2.Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
-89-75-62302
3.Zajíček PavelStach Matěj8109  3012
4.Postelt TomášEzr Václav-6-9-5  0313
5.Kaňka Luděk st.Šálený David2-8-10-8 1314
6.Balog RolandŠpaček Zbyněk66-8-763224
7.Postelt TomášStach Matěj-6-58-4 1325
8.Kaňka Luděk st.Ezr Václav958  3035
9.Balog RolandŠálený David96-29 3145
10.Zajíček PavelŠpaček Zbyněk7811  3055
11.Kaňka Luděk st.Stach Matěj-6-6-12  0356
12.Balog RolandEzr Václav912-96 3166
13.Zajíček PavelŠálený David5-1082 3176
14.Lapka MiroslavŠpaček Zbyněk-98-76-32377
15.Balog RolandStach Matěj77-99 3187
16.Zajíček PavelEzr Václav6712  3097
17.Lapka MiroslavŠálený David7-910-71032107
18.Kaňka Luděk st.Špaček Zbyněk91111  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Pavel40Stach Matěj22
Postelt Tomáš02Ezr Václav13
Kaňka Luděk st.12Šálený David13
Balog Roland40Špaček Zbyněk12
Lapka Miroslav11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10427:329SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Polák Michal
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
64-98 3110
2.Březovský Petr
Gavlas Petr
 
 
Hořejší Radim
Šimeček Jan
 
 
7104  3020
3.Březovský PetrHořejší Radim-78-8-9 1321
4.Žák JanNejedlý Petr-9487 3131
5.Polák MichalŠimeček Jan667  3041
6.Gavlas PetrBucifal Aleš938  3051
7.Žák JanHořejší Radim881  3061
8.Polák MichalNejedlý Petr9-884 3171
9.Gavlas PetrŠimeček Jan768  3081
10.Levora VojtěchBucifal Aleš10-9-1-4 1382
11.Polák MichalHořejší Radim9116  3092
12.Gavlas PetrNejedlý Petr-7658 31102
13.Levora VojtěchŠimeček Jan87-57 31  
14.Žák JanBucifal Aleš         
15.Gavlas PetrHořejší Radim         
16.Levora VojtěchNejedlý Petr         
17.Žák JanŠimeček Jan         
18.Polák MichalBucifal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březovský Petr01Hořejší Radim12
Žák Jan20Nejedlý Petr03
Polák Michal30Šimeček Jan02
Gavlas Petr30Bucifal Aleš11
Levora Vojtěch01   
Domácí hráč Levora Vojtěch střídal Březovského Petra.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Šoltés Juraj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38615:625ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-7-886-22301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Kostelník Lukáš
Pěnkava Luboš
 
 
36-5-493211
3.Dráždil RomanVaculovič Libor8-6-89-62312
4.Kříž DominikBorůvka Jakub-84-4-5 1313
5.Pour Pavel ml.Pěnkava Luboš9-5-8953223
6.Belopotočan RomanKostelník Lukáš-11510-973233
7.Kříž DominikVaculovič Libor-3-9-5  0334
8.Pour Pavel ml.Borůvka Jakub-8-3-6  0335
9.Belopotočan RomanPěnkava LubošWO    3045
10.Dráždil RomanKostelník Lukáš7-1-3-8 1346
11.Pour Pavel ml.Vaculovič Libor8-59-1073256
12.Belopotočan RomanBorůvka Jakub4711  3066
13.Dráždil RomanPěnkava LubošWO    3076
14.Kříž DominikKostelník Lukáš-7-8-5  0377
15.Belopotočan RomanVaculovič Libor-310-89-82378
16.Dráždil RomanBorůvka Jakub-1010-10-15 1379
17.Kříž DominikPěnkava Luboš-6310-8-1223710
18.Pour Pavel ml.Kostelník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman03Vaculovič Libor31
Kříž Dominik04Borůvka Jakub31
Pour Pavel ml.21Pěnkava Luboš11
Belopotočan Roman21Kostelník Lukáš21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline