Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahoda Viktor
Křižka Martin
 
 
Šereš Samuel
Theuer Tomáš
 
 
     3010
2.Menšík Vojtěch
Šmídová Kamila
 
 
Jakubíček Matěj
Kvapil Erik
 
 
     1311
3.Jahoda ViktorJakubíček Matěj     1312
4.Křižka MartinŠereš Samuel     3022
5.Menšík VojtěchKvapil Erik     3032
6.Šmídová KamilaTheuer Tomáš     3042
7.Křižka MartinJakubíček Matěj     1343
8.Menšík VojtěchŠereš Samuel     3053
9.Šmídová KamilaKvapil Erik     3263
10.Jahoda ViktorTheuer Tomáš     3073
11.Menšík VojtěchJakubíček Matěj     0374
12.Šmídová KamilaŠereš Samuel     3184
13.Jahoda ViktorKvapil Erik     1385
14.Křižka MartinTheuer Tomáš     3095
15.Šmídová KamilaJakubíček Matěj     0396
16.Jahoda ViktorŠereš Samuel     30106
17.Křižka MartinKvapil Erik     03107
18.Menšík VojtěchTheuer Tomáš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahoda Viktor22Jakubíček Matěj40
Křižka Martin22Šereš Samuel04
Menšík Vojtěch31Kvapil Erik22
Šmídová Kamila31Theuer Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín st.
Marada Tomáš
 
 
Profota Adam
Profota Zdeněk
 
 
     3010
2.Kostelanský Stanislav
Hojač Pavel
 
 
Petřík Tadeáš
Petřík Marek
 
 
     3020
3.Chvátal Antonín st.Profota Adam     3030
4.Hojač PavelPetřík Tadeáš     3040
5.Marada TomášPetřík Marek     3250
6.Kostelanský StanislavProfota Zdeněk     3160
7.Hojač PavelProfota Adam     3070
8.Marada TomášPetřík Tadeáš     3080
9.Kostelanský StanislavPetřík Marek     0381
10.Chvátal Antonín st.Profota Zdeněk     3091
11.Marada TomášProfota Adam     30101
12.Kostelanský StanislavPetřík Tadeáš     30111
13.Chvátal Antonín st.Petřík Marek     30121
14.Hojač PavelProfota Zdeněk     30131
15.Kostelanský StanislavProfota Adam     30141
16.Chvátal Antonín st.Petřík Tadeáš     30151
17.Hojač PavelPetřík Marek     32161
18.Marada TomášProfota Zdeněk     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chvátal Antonín st.40Profota Adam04
Hojač Pavel40Petřík Tadeáš04
Marada Tomáš40Petřík Marek13
Kostelanský Stanislav31Profota Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetocha František
Chimiák Petr
 
 
Štefánek Vlastimil
Šálek Karel
 
 
     3110
2.Šeda Roman
Častulíková Lenka
 
 
Gazárek Ivo
Zůbková Lenka
 
 
     3020
3.Chimiák PetrŠtefánek Vlastimil     0321
4.Zetocha FrantišekGazárek Ivo     0322
5.Šeda RomanZůbková Lenka     3032
6.Častulíková LenkaŠálek Karel     3242
7.Zetocha FrantišekŠtefánek Vlastimil     1343
8.Šeda RomanGazárek Ivo     2344
9.Častulíková LenkaZůbková Lenka     3154
10.Chimiák PetrŠálek Karel     1355
11.Šeda RomanŠtefánek Vlastimil     2356
12.Častulíková LenkaGazárek Ivo     2357
13.Chimiák PetrZůbková Lenka     3167
14.Zetocha FrantišekŠálek Karel     3177
15.Častulíková LenkaŠtefánek Vlastimil     1378
16.Chimiák PetrGazárek Ivo     3188
17.Zetocha FrantišekZůbková Lenka     3298
18.Šeda RomanŠálek Karel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chimiák Petr22Štefánek Vlastimil40
Zetocha František22Gazárek Ivo31
Šeda Roman22Zůbková Lenka04
Častulíková Lenka22Šálek Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herzánová Denisa
Rybecký Jakub
 
 
Hřebíček Miroslav
Kudrna Jaromír
 
 
     0301
2.Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
Parák František
Valoušek Jindřich
 
 
     3111
3.Hruška JaroslavHřebíček Miroslav     3221
4.Herzánová DenisaKudrna Jaromír     0322
5.Příkaský LiborParák František     3132
6.Rybecký JakubValoušek Jindřich     3142
7.Herzánová DenisaHřebíček Miroslav     0343
8.Příkaský LiborKudrna Jaromír     2344
9.Rybecký JakubParák František     3054
10.Hruška JaroslavValoušek Jindřich     1355
11.Příkaský LiborHřebíček Miroslav     1356
12.Rybecký JakubKudrna Jaromír     3066
13.Hruška JaroslavParák František     3176
14.Herzánová DenisaValoušek Jindřich     0377
15.Rybecký JakubHřebíček Miroslav     3087
16.Hruška JaroslavKudrna Jaromír     0388
17.Herzánová DenisaParák František     0389
18.Příkaský LiborValoušek Jindřich     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav22Hřebíček Miroslav22
Herzánová Denisa04Kudrna Jaromír31
Příkaský Libor22Parák František13
Rybecký Jakub40Valoušek Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Ján
Lungová Michaela
 
 
Zelinka Vlastimil
Straková Agáta
 
 
     3010
2.Jurčeka Jaromír
Ráček Ladislav
 
 
Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
     3120
3.Mikula JánBartoník Jakub     3130
4.Lungová MichaelaZelinka Vlastimil     0331
5.Ráček LadislavValuch David     3041
6.Jurčeka JaromírStraková Agáta     2342
7.Lungová MichaelaBartoník Jakub     3252
8.Ráček LadislavZelinka Vlastimil     2353
9.Jurčeka JaromírValuch David     0354
10.Mikula JánStraková Agáta     3064
11.Ráček LadislavBartoník Jakub     3174
12.Jurčeka JaromírZelinka Vlastimil     0375
13.Mikula JánGlos Tomáš     3085
14.Lungová MichaelaStraková Agáta     0386
15.Jurčeka JaromírBartoník Jakub     3296
16.Mikula JánZelinka Vlastimil     30106
17.Lungová MichaelaGlos Tomáš     30116
18.Ráček LadislavStraková Agáta     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikula Ján40Bartoník Jakub04
Lungová Michaela22Zelinka Vlastimil31
Ráček Ladislav31Valuch David11
Jurčeka Jaromír13Straková Agáta22
   Glos Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Pavel
Zálešák Petr
 
 
Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
     2301
2.Bábík Miloslav
Klečka Jaroslav
 
 
Břeský Zdeněk
Tomeček Karel
 
 
     0302
3.Klečka JaroslavSvoboda Libor     3212
4.Mikuš PavelSvoboda Jakub     2313
5.Zálešák PetrBřeský Zdeněk     0314
6.Bábík MiloslavTomeček Karel     0315
7.Mikuš PavelSvoboda Libor     3125
8.Zálešák PetrSvoboda Jakub     0326
9.Bábík MiloslavBřeský Zdeněk     0327
10.Klečka JaroslavTomeček Karel     3037
11.Zálešák PetrSlonka Jakub     1338
12.Bábík MiloslavSvoboda Jakub     0339
13.Klečka JaroslavBřeský Zdeněk     3149
14.Mikuš PavelTomeček Karel     23410
15.Bábík MiloslavSlonka Jakub     13411
16.Klečka JaroslavSvoboda Jakub     23412
17.Mikuš PavelBřeský Zdeněk     13413
18.Zálešák PetrTomeček Karel     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klečka Jaroslav31Svoboda Libor02
Mikuš Pavel13Svoboda Jakub40
Zálešák Petr13Břeský Zdeněk31
Bábík Miloslav04Tomeček Karel22
   Slonka Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:12 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Zdeněk st.
Šibal Denis
 
 
Zelinka Oldřich
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
     3010
2.Jakubčík František
Moudrý Rostislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kučera Zdeněk st.Zelinka Oldřich     3130
4.Šibal DenisJoska Václav     3240
5.Jakubčík FrantišekGrabovský Jaroslav nejst.     3250
6.Moudrý RostislavWO    3060
7.Šibal DenisZelinka Oldřich     3070
8.Jakubčík FrantišekJoska Václav     3280
9.Moudrý RostislavGrabovský Jaroslav nejst.     3090
10.Kučera Zdeněk st.WO    30100
11.Jakubčík FrantišekZelinka Oldřich     31110
12.Moudrý RostislavJoska Václav     30120
13.Kučera Zdeněk st.Grabovský Jaroslav nejst.     30130
14.Šibal DenisWO    30140
15.Moudrý RostislavZelinka Oldřich     31150
16.Kučera Zdeněk st.Joska Václav     30160
17.Šibal DenisGrabovský Jaroslav nejst.     13161
18.Jakubčík FrantišekWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Zdeněk st.30Zelinka Oldřich04
Šibal Denis21Joska Václav04
Jakubčík František30Grabovský Jaroslav nejst.13
Moudrý Rostislav30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS