Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34617:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunert Ladislav
Stejskal Radek
 
 
Vanka Petr
Bednář Petr
 
 
667  3010
2.Krukovskij Vladislav
Gargulák František
 
 
Jiřička Miroslav
Skoupý Libor
 
 
6-107-10113220
3.Krukovskij VladislavBednář Petr-8-612-2 1321
4.Gargulák FrantišekSkoupý Libor-6-68-9 1322
5.Kunert LadislavJiřička Miroslav7710  3032
6.Stejskal RadekVanka Petr-10752 3142
7.Gargulák FrantišekBednář Petr-4-7-6  0343
8.Kunert LadislavSkoupý Libor10-5-10-4 1344
9.Stejskal RadekJiřička Miroslav9-95-9-62345
10.Krukovskij VladislavVanka Petr-7-7-4  0346
11.Kunert LadislavBednář Petr-8-7-9  0347
12.Stejskal RadekSkoupý Libor6-879 3157
13.Vránová HelenaJiřička Miroslav-4-810-6 1358
14.Gargulák FrantišekVanka Petr7-98-8123268
15.Stejskal RadekBednář Petr899  3078
16.Vránová HelenaSkoupý Libor-5-8-12  0379
17.Gargulák FrantišekJiřička Miroslav829  3089
18.Kunert LadislavVanka Petr-6789 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krukovskij Vladislav02Bednář Petr31
Gargulák František22Skoupý Libor31
Kunert Ladislav22Jiřička Miroslav22
Stejskal Radek31Vanka Petr13
Vránová Helena02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10431:352TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
Gerdžikov Svetoslav
Holštein Jaroslav
 
 
74-104 3110
2.Klouček Martin
Hrubý Jan
 
 
Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
-686-763220
3.Kučera DušanGerdžikov Svetoslav689  3030
4.Hrubý JanHolštein Jaroslav-39-411103240
5.Klouček MartinKrieger Karel-9894 3150
6.Hanke TomášKonopa Josef-91098 3160
7.Hrubý JanGerdžikov Svetoslav1458  3070
8.Klouček MartinHolštein Jaroslav978  3080
9.Hanke TomášKrieger Karel45-9-4-42381
10.Kučera DušanKonopa Josef10139  3091
11.Klouček MartinGerdžikov Svetoslav436  30101
12.Hanke TomášHolštein Jaroslav         
13.Kučera DušanKrieger Karel         
14.Hrubý JanKonopa Josef         
15.Hanke TomášGerdžikov Svetoslav         
16.Kučera DušanHolštein Jaroslav         
17.Hrubý JanKrieger Karel         
18.Klouček MartinKonopa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Dušan20Gerdžikov Svetoslav03
Hrubý Jan20Holštein Jaroslav02
Klouček Martin30Krieger Karel11
Hanke Tomáš11Konopa Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33631:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-3-5-7  0301
2.Dalešický Tomáš
Dalešický Josef
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
336  3011
3.Baxa KarelTáborský Michal-9-8-4  0312
4.Ťuík JanSkála Patrik12-13-98-42313
5.Dalešický TomášZáhorský Vladislav9-6-9-3 1314
6.Dalešický JosefKolařík Ivan84-910 3124
7.Ťuík JanTáborský Michal-4-2-10  0325
8.Dalešický TomášSkála Patrik10-675 3135
9.Dalešický JosefZáhorský Vladislav636  3045
10.Baxa KarelKolařík Ivan-87510 3155
11.Dalešický TomášTáborský Michal6-67-12-112356
12.Dalešický JosefSkála Patrik-8-1036-62357
13.Baxa KarelZáhorský Vladislav8916  3067
14.Ťuík JanKolařík Ivan389  3077
15.Dalešický JosefTáborský Michal-687-863287
16.Baxa KarelSkála Patrik-5-9-6  0388
17.Ťuík JanZáhorský Vladislav49-1010 3198
18.Dalešický TomášKolařík Ivan6-6-4-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baxa Karel22Táborský Michal31
Ťuík Jan22Skála Patrik31
Dalešický Tomáš13Záhorský Vladislav13
Dalešický Josef31Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25571:521SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajda Jonáš
Kaucký Vladimír
 
 
Adámek Jiří
Litomiský Petr
 
 
-6557 3110
2.Pastorek Lukáš
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Jonák Přemysl
Černý Ondřej
 
 
-9-46-4 1311
3.Kaucký VladimírLitomiský Petr7-78-653221
4.Pastorek LukášČerný Ondřej-10-55-5 1322
5.Nogoev ZholdoshbekJonák Přemysl8-847 3132
6.Gajda JonášAdámek Jiří57-76 3142
7.Pastorek LukášLitomiský Petr-8-8-11  0343
8.Nogoev ZholdoshbekČerný Ondřej-9-9-7  0344
9.Gajda JonášJonák Přemysl8-4910 3154
10.Kaucký VladimírAdámek Jiří-967-963264
11.Nogoev ZholdoshbekLitomiský Petr6-1010-3-92365
12.Gajda JonášČerný Ondřej475  3075
13.Kaucký VladimírJonák Přemysl1784  3085
14.Pastorek LukášAdámek Jiří-79813 3195
15.Gajda JonášLitomiský Petr108-82 31105
16.Kaucký VladimírČerný Ondřej         
17.Pastorek LukášJonák Přemysl         
18.Nogoev ZholdoshbekAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Vladimír30Litomiský Petr22
Pastorek Lukáš12Černý Ondřej21
Nogoev Zholdoshbek12Jonák Přemysl03
Gajda Jonáš40Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:10452:318TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manko Viktor
Lodek Jan
 
 
Motlík Pavel
Pour Lukáš
 
 
745  3010
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
1353  3020
3.Lodek JanMotlík Pavel578  3030
4.Michálek VojtěchBoloňský Andrej-7824 3140
5.Blaho MartinHedervári Robert-96-10-7 1341
6.Manko ViktorPour Lukáš589  3051
7.Michálek VojtěchMotlík Pavel996  3061
8.Blaho MartinBoloňský Andrej-7-769-52362
9.Manko ViktorHedervári Robert591  3072
10.Lodek JanPour Lukáš668  3082
11.Kuttler KarelMotlík Pavel-96-5-8 1383
12.Manko ViktorBoloňský Andrej454  3093
13.Lodek JanHedervári Robert762  30103
14.Michálek VojtěchPour Lukáš         
15.Manko ViktorMotlík Pavel         
16.Lodek JanBoloňský Andrej         
17.Michálek VojtěchHedervári Robert         
18.Kuttler KarelPour Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lodek Jan30Motlík Pavel12
Michálek Vojtěch20Boloňský Andrej12
Blaho Martin02Hedervári Robert12
Manko Viktor30Pour Lukáš02
Kuttler Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5382:263TTC Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
489  3010
2.Martykiewiecz Dušan
Horák Dominik
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
2-849 3120
3.Martykiewiecz DušanHojovec Ondřej-58610 3130
4.Zahradník VáclavOppitz Karel148  3040
5.Brýna KarelStudničný Jaromír9-498 3150
6.Horák DominikKlatovský Karel654  3060
7.Zahradník VáclavHojovec Ondřej8610  3070
8.Brýna KarelOppitz Karel1468  3080
9.Horák DominikStudničný Jaromír-10554 3190
10.Martykiewiecz DušanKlatovský Karel-93186 31100
11.Brýna KarelHojovec Ondřej-8-659-823  
12.Horák DominikOppitz Karel         
13.Martykiewiecz DušanStudničný Jaromír         
14.Zahradník VáclavKlatovský Karel         
15.Horák DominikHojovec Ondřej         
16.Martykiewiecz DušanOppitz Karel         
17.Zahradník VáclavStudničný Jaromír         
18.Brýna KarelKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martykiewiecz Dušan20Hojovec Ondřej02
Zahradník Václav20Oppitz Karel02
Brýna Karel20Studničný Jaromír02
Horák Dominik20Klatovský Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy