Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Dufková Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16340:313TJ Montas Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkalová Blanka
Aubusová Gabriela
 
 
Butrym Sandra
Pařízková Monika
 
 
-7875 3110
2.Smejkalová BlankaButrym Sandra84-10-483220
3.Langrová DanaNykodýmová Natálie-3-10-3  0321
4.Aubusová GabrielaPařízková Monika976  3031
5.Langrová DanaButrym Sandra-5-8-9  0332
6.Smejkalová BlankaPařízková Monika757  3042
7.Aubusová GabrielaNykodýmová Natálie7610  3052
8.Langrová DanaPařízková Monika-5-8-9  0353
9.Aubusová GabrielaButrym Sandra-984-10-112354
10.Smejkalová BlankaNykodýmová Natálie1-887 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smejkalová Blanka30Butrym Sandra21
Langrová Dana03Nykodýmová Natálie12
Aubusová Gabriela21Pařízková Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol TurnovRozhodčí:Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:12401:314TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
Janoušková Jitka
Matoušková Stanislava
 
 
10-773 3110
2.Hudečková VěraŠípková Nela148  3020
3.Hudečková HanaJanoušková Jitka106-8-373230
4.Zatřepálková LenkaMatoušková Stanislava8-1087 3140
5.Hudečková HanaŠípková Nela217  3050
6.Hudečková VěraMatoušková Stanislava4-56-8-72351
7.Zatřepálková LenkaJanoušková Jitka977  3061
8.Hudečková HanaMatoušková Stanislava1263  3071
9.Zatřepálková LenkaŠípková Nela-97-94-62372
10.Hudečková VěraJanoušková Jitka-8128-573282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra21Šípková Nela12
Hudečková Hana30Janoušková Jitka03
Zatřepálková Lenka21Matoušková Stanislava12
Žlutá karta - Matouškouvá Stanislava - hození raketou



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Traspe Jan st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dosedělová Michaela
Ajdini Tereza
 
 

 
 
WO    3010
2.Ajdini TerezaWO    3020
3.Koutská MarieWO    3030
4.Dosedělová MichaelaWO    3040
5.Koutská MarieWO    3050
6.Ajdini TerezaWO    3060
7.Dosedělová MichaelaWO    3070
8.Koutská MarieWO    3080
9.Dosedělová MichaelaWO    3090
10.Ajdini TerezaWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010
Hosté se nedostavili z důvodu nemoci



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:23256:322SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hindráková Martina
Holá Natálie
 
 
Nováková Martina
Vysocká Karolína
 
 
-577-7-72301
2.Albrechtová RenataMunková Irena-7965 3111
3.Hindráková MartinaVysocká Karolína-6-4-4  0312
4.Holá NatálieNováková Martina-3-7-5  0313
5.Hindráková MartinaMunková Irena-8-44-8 1314
6.Albrechtová RenataNováková Martina-69-5-3 1315
7.Holá NatálieVysocká Karolína-11-5-4  0316
8.Hindráková MartinaNováková MartinaWO    3026
9.Holá NatálieMunková Irena-4947 3136
10.Albrechtová RenataVysocká KarolínaWO    0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Albrechtová Renata11Munková Irena12
Hindráková Martina02Vysocká Karolína20
Holá Natálie12Nováková Martina20
WO11WO11
Nováková odstoupila z utkání z důvodu bolesti pravé ruky. Albrechtová odstoupila z utkání z důvodu bolesti lokte.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline