Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33601:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plecitý Lukáš
Nágr Pavel
 
 
Švarc Martin
Pöschl Miroslav st.
 
 
-8-45-9 1301
2.Jelínek Vladimír
Foltyn Jiří
 
 
Eibich Jan
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-10712-10-32302
3.Plecitý Lukᚊvarc Martin77-86 3112
4.Foltyn JiříEibich Jan-5-9-4  0313
5.Jelínek VladimírPöschl Miroslav st.-210-9-6 1314
6.Nágr PavelZwiefelhofer Jiří578  3024
7.Mitáš JosefŠvarc Martin-5-4-9  0325
8.Jelínek VladimírEibich Jan-610-2-8 1326
9.Nágr PavelPöschl Miroslav st.-10-311-3 1327
10.Plecitý LukášZwiefelhofer Jiří264  3037
11.Jelínek VladimírŠvarc Martin719  3047
12.Nágr PavelEibich Jan-6-53-5 1348
13.Plecitý LukášPöschl Miroslav st.-7799 3158
14.Mitáš JosefZwiefelhofer Jiří776  3068
15.Nágr PavelŠvarc Martin9-8212 3178
16.Plecitý LukášEibich Jan8-257 3188
17.Mitáš JosefPöschl Miroslav st.-17-4-14 1389
18.Jelínek VladimírZwiefelhofer Jiří-8-98893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plecitý Lukáš40Švarc Martin13
Foltyn Jiří01Eibich Jan31
Jelínek Vladimír22Pöschl Miroslav st.31
Nágr Pavel22Zwiefelhofer Jiří04
Mitáš Josef12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16655:477TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Fišer Štefan
 
 
Kamenszki Ivan
Vanson Patrick
 
 
382  3010
2.Slaměník Richard
Klinga Petr
 
 
Tolar Petr
Tolar Jakub
 
 
-7-810983220
3.Žambokréthyová MilenaTolar Petr155  3030
4.Fišer ŠtefanVanson Patrick778  3040
5.Slaměník RichardKamenszki Ivan445  3050
6.Klinga PetrTolar Jakub-7146-5-52351
7.Fišer ŠtefanTolar Petr87-97 3161
8.Slaměník RichardVanson Patrick246  3071
9.Klinga PetrKamenszki Ivan47-93 3181
10.Žambokréthyová MilenaTolar Jakub782  3091
11.Slaměník RichardTolar Petr265  30101
12.Klinga PetrVanson Patrick9-8-10-6 13102
13.Žambokréthyová MilenaKamenszki Ivan677  30112
14.Fišer ŠtefanTolar Jakub-3313-6932122
15.Klinga PetrTolar Petr8-6-6-5 13123
16.Žambokréthyová MilenaVanson Patrick-6678 31133
17.Fišer ŠtefanKamenszki Ivan737  30143
18.Slaměník RichardTolar Jakub457  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žambokréthyová Milena40Tolar Petr13
Fišer Štefan40Vanson Patrick13
Slaměník Richard40Kamenszki Ivan04
Klinga Petr13Tolar Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24605:504TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Freisleben Zdeněk
Doležal Tomáš
 
 
1162  3010
2.Kozel Vilém
Navrátil Lukáš
 
 
Freisleben Radek
Tůma Martin
 
 
-7-9-8  0311
3.Rudolf TomášTůma Martin497  3021
4.Vojtěch DušanFreisleben Zdeněk10107  3031
5.Navrátil LukášDoležal Tomáš1034  3041
6.Kozel VilémFreisleben Radek-9-7-5  0342
7.Vojtěch DušanTůma Martin519  3052
8.Navrátil LukášFreisleben Zdeněk79-67 3162
9.Kozel VilémDoležal Tomáš-138-7-8 1363
10.Rudolf TomášFreisleben Radek769  3073
11.Navrátil LukášTůma Martin-5-1011-3 1374
12.Kozel VilémFreisleben Zdeněk-10-9-11  0375
13.Rudolf TomášDoležal Tomáš341  3085
14.Vojtěch DušanFreisleben Radek77-75 3195
15.Kozel VilémTůma Martin9-6-8-13 1396
16.Rudolf TomášFreisleben Zdeněk22-71 31106
17.Vojtěch DušanDoležal Tomáš536  30116
18.Navrátil LukášFreisleben Radek-69-6-11 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudolf Tomáš40Tůma Martin22
Vojtěch Dušan40Freisleben Zdeněk13
Navrátil Lukáš22Doležal Tomáš13
Kozel Vilém04Freisleben Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Viktoria Vestec, U hřiště 575, VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31613:616TJ Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurková Marie
Šoltés Martin
 
 
Fischer Jiří
Cimler Lukáš
 
 
-126-4873210
2.Lauko Ladislav
Řízek Jiří
 
 
Deré Michal
Zmatlík Lukáš
 
 
-97-106-62311
3.Řízek JiříZmatlík Lukáš6-776 3121
4.Lauko LadislavFischer Jiří447  3031
5.Kurková MarieDeré Michal-79-8-5 1332
6.Šoltés MartinCimler Lukáš-96-54113242
7.Lauko LadislavZmatlík Lukáš584  3052
8.Kurková MarieFischer Jiří-6-4-8  0353
9.Šoltés MartinDeré Michal-8101010 3163
10.Novák OndřejCimler Lukáš-68-4-5 1364
11.Kurková MarieZmatlík Lukáš-79-79-72365
12.Šoltés MartinFischer Jiří999  3075
13.Novák OndřejDeré Michal-6-9-5  0376
14.Lauko LadislavCimler Lukáš-6656 3186
15.Šoltés MartinZmatlík Lukáš358  3096
16.Novák OndřejFischer Jiří7916  30106
17.Lauko LadislavDeré Michal8-9-8-7 13107
18.Kurková MarieCimler Lukáš-0WO   03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řízek Jiří10Zmatlík Lukáš13
Lauko Ladislav31Fischer Jiří13
Kurková Marie04Deré Michal31
Šoltés Martin40Cimler Lukáš22
Novák Ondřej12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35701:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Jiří
Dvořák Pavel
 
 
Novák Marek
Redlich Michal
 
 
-1227-7-92301
2.Květoň Jan
Urban Roman
 
 
Heřman Miroslav
Vávra Aleš
 
 
9711  3011
3.Vodička JiříNovák Marek-710-912-62312
4.Dvořák PavelRedlich Michal-77-7-10 1313
5.Květoň JanVávra Aleš6-1187 3123
6.Urban RomanHeřman Miroslav798  3033
7.Dvořák PavelNovák Marek7-86-853243
8.Květoň JanRedlich Michal-8117-673253
9.Urban RomanVávra Aleš-9106-8-92354
10.Vodička JiříHeřman Miroslav7108  3064
11.Květoň JanNovák Marek-2-12-6  0365
12.Urban RomanRedlich Michal-789-573275
13.Vodička JiříVávra Aleš5-8-7-7 1376
14.Dvořák PavelHeřman Miroslav5-1393 3186
15.Urban RomanNovák Marek1-8-6-9 1387
16.Vodička JiříRedlich Michal7107  3097
17.Dvořák PavelVávra Aleš-7-9-8  0398
18.Květoň JanHeřman Miroslav8-10-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodička Jiří22Novák Marek31
Dvořák Pavel22Redlich Michal13
Květoň Jan22Vávra Aleš31
Urban Roman22Heřman Miroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy