Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36585:620KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Klára
Mach Ondřej
 
 
Mikula Stanislav
Procházka Ondřej
 
 
-614-5-8 1301
2.Škvařil Petr
Vysloužil Jan
 
 
Voráč Pavel
Přikryl Jiří
 
 
-9818 3111
3.Babáková KláraPřikryl Jiří-8-910-9 1312
4.Škvařil PetrVoráč Pavel8-8-6-5 1313
5.Vysloužil JanMikula Stanislav-6-59-8 1314
6.Mach OndřejProcházka Ondřej374  3024
7.Škvařil PetrPřikryl Jiří-6-8-7  0325
8.Vysloužil JanVoráč Pavel-9-7-1  0326
9.Mach OndřejMikula Stanislav9-7-6-5 1327
10.Babáková KláraProcházka Ondřej-9598 3137
11.Vysloužil JanPřikryl Jiří-92-4873247
12.Mach OndřejVoráč Pavel879  3057
13.Babáková KláraMikula Stanislav-810-109-72358
14.Škvařil PetrProcházka Ondřej-2-667103268
15.Mach OndřejPřikryl Jiří1066  3078
16.Babáková KláraVoráč Pavel-10-8-14  0379
17.Škvařil PetrMikula Stanislav8-10-3-9 13710
18.Vysloužil JanProcházka Ondřej-2    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babáková Klára13Přikryl Jiří22
Škvařil Petr13Voráč Pavel31
Vysloužil Jan12Mikula Stanislav40
Mach Ondřej31Procházka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27632:585KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Hruška Petr
 
 
Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
6-847 3110
2.Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
Křepela Lubomír
Sekanina Jan
 
 
1296  3020
3.Zimek JaroslavKřepela Lubomír-7-78-6 1321
4.Kazdera PavelSuchý Petr-10-767-62322
5.Šalamoun LubomírKrása Petr st.365  3032
6.Hruška PetrSekanina Jan-10-66-8 1333
7.Kazdera PavelKřepela Lubomír7-710-993243
8.Šalamoun LubomírSuchý Petr8-4-6-9 1344
9.Hruška PetrKrása Petr st.788  3054
10.Zimek JaroslavSekanina Jan7-587 3164
11.Šalamoun LubomírKřepela Lubomír4-12-19-92365
12.Hruška PetrSuchý Petr12-858 3175
13.Zimek JaroslavKrása Petr st.678  3085
14.Kazdera PavelSekanina Jan68-88 3195
15.Hruška PetrKřepela Lubomír-13-5-10  0396
16.Zimek JaroslavSuchý Petr-15-13-7  0397
17.Kazdera PavelKrása Petr st.6116  30107
18.Šalamoun LubomírSekanina Jan76   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimek Jaroslav22Křepela Lubomír31
Kazdera Pavel31Suchý Petr31
Šalamoun Lubomír12Krása Petr st.04
Hruška Petr22Sekanina Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ždárná AVrchní
rozhodčí:
Polívka Martin ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36527:602TTC Koral Tišnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Milan
Polívka Roman
 
 
Nováček Libor
Dospíšil Pavel ml.
 
 
-1111-89-92301
2.Sýkora Josef
Meluzín Rostislav
 
 
Hruška Pavel
Klusák Jaromír
 
 
-1011-6653211
3.Sýkora JosefNováček Libor-2-5-8  0312
4.Meluzín RostislavHruška Pavel106-5-6-112313
5.Polívka RomanKlusák Jaromír-7-6211-22314
6.Richter MilanDospíšil Pavel ml.9710  3024
7.Meluzín RostislavNováček Libor-4-4-5  0325
8.Polívka RomanHruška Pavel-8-3-8  0326
9.Richter MilanKlusák Jaromír789  3036
10.Sýkora JosefDospíšil Pavel ml.4-49-1033246
11.Polívka RomanNováček Libor-8-810-7 1347
12.Richter MilanHruška Pavel-37-9-8 1348
13.Sýkora JosefKlusák Jaromír9-59-4-72349
14.Meluzín RostislavDospíšil Pavel ml.8-99-10103259
15.Richter MilanNováček Libor-7-6-9  03510
16.Sýkora JosefHruška Pavel-9-6-4  03  
17.Meluzín RostislavKlusák Jaromír         
18.Polívka RomanDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Josef12Nováček Libor40
Meluzín Rostislav12Hruška Pavel30
Polívka Roman03Klusák Jaromír21
Richter Milan22Dospíšil Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15459:386Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Šustáček Ondřej
 
 
Sedláček Radek
Indra Roman
 
 
8-96-733210
2.Zouhar Michal
Svoboda Jan
 
 
Bastl Pavel
Kuchtíček Jakub
 
 
639  3020
3.Šustáček OndřejBastl Pavel1078  3030
4.Svoboda JanIndra Roman-6-103673240
5.Zouhar MichalKuchtíček Jakub87-76 3150
6.Sehnal StanislavSedláček Radek9-79-2-22351
7.Svoboda JanBastl Pavel1010-84 3161
8.Zouhar MichalIndra Roman-7599 3171
9.Sehnal StanislavKuchtíček Jakub163  3081
10.Šustáček OndřejSedláček Radek-8-3-8  0382
11.Zouhar MichalBastl Pavel7-87-1093292
12.Sehnal StanislavIndra Roman4119  30102
13.Šustáček OndřejKuchtíček Jakub         
14.Svoboda JanSedláček Radek         
15.Sehnal StanislavBastl Pavel         
16.Šustáček OndřejIndra Roman         
17.Svoboda JanKuchtíček Jakub         
18.Zouhar MichalSedláček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šustáček Ondřej11Bastl Pavel03
Svoboda Jan20Indra Roman03
Zouhar Michal30Kuchtíček Jakub02
Sehnal Stanislav21Sedláček Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Šmetka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16510:402TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobolka Luboš
Šmetka Miroslav
 
 
Šplíchal Jiří
Mudroň Matyáš
 
 
337  3010
2.Müller Zdeněk st.
Procházka Miroslav
 
 
Šťastný Pavel
Štěpánek Luděk
 
 
63-82 3120
3.Kobolka LubošŠplíchal Jiří-6988 3130
4.Šmetka MiroslavŠťastný Pavel126-77 3140
5.Procházka MiroslavŠtěpánek Luděk4-98-6-32341
6.Müller Zdeněk st.Mudroň Matyáš223  3051
7.Šmetka MiroslavŠplíchal Jiří48-813 3161
8.Procházka MiroslavŠťastný Pavel68-6-8-32362
9.Müller Zdeněk st.Štěpánek Luděk898  3072
10.Kobolka LubošMudroň Matyáš767  3082
11.Procházka MiroslavŠplíchal Jiří-3-5-3  0383
12.Müller Zdeněk st.Šťastný Pavel245  3093
13.Kobolka LubošŠtěpánek Luděk-66-1514-62394
14.Šmetka MiroslavMudroň Matyáš354  30104
15.Müller Zdeněk st.Šplíchal Jiří         
16.Kobolka LubošŠťastný Pavel         
17.Šmetka MiroslavŠtěpánek Luděk         
18.Procházka MiroslavMudroň Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobolka Luboš21Šplíchal Jiří12
Šmetka Miroslav30Šťastný Pavel12
Procházka Miroslav03Štěpánek Luděk21
Müller Zdeněk st.30Mudroň Matyáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BVrchní
rozhodčí:
Rotrekl Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:30570:570TJ Cemo Mokrá B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levardi Robert
Škorpík Jan
 
 
Boček Josef
Nejedlý Pavel
 
 
-91035 3110
2.Rotrekl Michal
Rotrekl Lukáš
 
 
Kvíčala David
Kvíčala Josef
 
 
-4-97-14 1311
3.Levardi RobertKvíčala David-4-5-5  0312
4.Rotrekl LukášKvíčala Josef-9911-683222
5.Škorpík JanNejedlý Pavel-105-8843232
6.Rotrekl MichalBoček Josef977  3042
7.Rotrekl LukášKvíčala David-10-1-7  0343
8.Škorpík JanKvíčala Josef-8-106-13 1344
9.Rotrekl MichalNejedlý Pavel9-577 3154
10.Levardi RobertBoček Josef664  3064
11.Škorpík JanKvíčala David-7-10-8  0365
12.Rotrekl MichalKvíčala Josef-4-9-6  0366
13.Levardi RobertNejedlý Pavel1055  3076
14.Rotrekl LukášBoček Josef884  3086
15.Rotrekl MichalKvíčala David-3-3-6  0387
16.Levardi RobertKvíčala Josef-79-57113297
17.Rotrekl LukášNejedlý Pavel96-77 31107
18.Škorpík JanBoček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levardi Robert31Kvíčala David40
Rotrekl Lukáš31Kvíčala Josef22
Škorpík Jan12Nejedlý Pavel04
Rotrekl Michal22Boček Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy