Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČejčRozhodčí:Vaněk Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Hrabcová Helena
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Malíková Alžběta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8369:247KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabcová Helena
Malíková Klára
 
 
Výmolová Marta
Šušotová Daniela
 
 
7-13-99103210
2.Hrabcová HelenaVýmolová Marta8128  3020
3.Malíková AlžbětaŠušotová Daniela-5-3-7  0321
4.Malíková KláraWO    3031
5.Malíková AlžbětaVýmolová Marta1389  3041
6.Hrabcová HelenaWO    3051
7.Malíková KláraŠušotová Daniela-108-6873261
8.Malíková AlžbětaWO    3071
9.Malíková KláraVýmolová Marta487  3081
10.Hrabcová HelenaŠušotová Daniela-88128 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabcová Helena20Výmolová Marta03
Malíková Alžběta11Šušotová Daniela12
Malíková Klára20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Morkusová Michaela
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Morkusová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19361:342nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Pikolonová Šárka
 
 
Bednářová Lenka
Havlíčková Michaela
 
 
-10367 3110
2.Pikolonová ŠárkaHavlíčková Michaela56-99 3120
3.Píšová AdélaBednářová Lenka-7-11-17  0321
4.Vondrová MichaelaBlatná Alena-6-76-7 1322
5.Píšová AdélaHavlíčková Michaela-2-87-8 1323
6.Pikolonová ŠárkaBlatná Alena786  3033
7.Vondrová MichaelaBednářová Lenka-9-11911-42334
8.Píšová AdélaBlatná Alena-2-9-7  0335
9.Vondrová MichaelaHavlíčková Michaela178  3045
10.Pikolonová ŠárkaBednářová Lenka62-4-1233255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pikolonová Šárka30Havlíčková Michaela12
Píšová Adéla03Bednářová Lenka21
Vondrová Michaela12Blatná Alena21
Vrchní rozhodčí se nedostavil. Utkání vedla Morkusová Michaela - licence B.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Pospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Návsi, Střed obce u hlavní silniceRozhodčí:Procházka Jiří
Datum dle rozpisu10. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30183:338MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lakomá Denisa
Marková Michaela
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
-4-4-9  0301
2.Lakomá DenisaŠafaříková Sandra-7-7-6  0302
3.Floriánová JulieAdamíková Dagmar-9-6-4  0303
4.Marková MichaelaTelecká Jana-3-1-6  0304
5.Floriánová JulieŠafaříková Sandra-4-2-8  0305
6.Lakomá DenisaTelecká Jana7-5-5-7 1306
7.Marková MichaelaAdamíková Dagmar-10-8-4  0307
8.Floriánová JulieTelecká Jana-4-4-4  0308
9.Marková MichaelaŠafaříková Sandra-5-8-6  0309
10.Lakomá DenisaAdamíková Dagmar-8-6-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lakomá Denisa03Šafaříková Sandra30
Floriánová Julie03Adamíková Dagmar30
Marková Michaela03Telecká Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30250:370KST Omega Olomouc GRM systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Kopfová Tereza
 
 
Tušlová Veronika
Kadlčáková Alena
 
 
-3-6-8  0301
2.Kopfová TerezaVeiglová Jarmila-79-8-6 1302
3.Véghová ViolaKadlčáková Alena8-36-11-72303
4.Králová LucieTušlová Veronika-6-5-6  0304
5.Komárková KateřinaVeiglová Jarmila-4-2-6  0305
6.Kopfová TerezaTušlová Veronika-8-8-6  0306
7.Králová LucieKadlčáková Alena-7-10-11  0307
8.Komárková KateřinaPrázdná Tereza-9-4-10  0308
9.Králová LucieVeiglová Jarmila-5-5-6  0309
10.Kopfová TerezaKadlčáková Alena9-9-10-10 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kopfová Tereza03Veiglová Jarmila30
Véghová Viola01Kadlčáková Alena30
Králová Lucie03Tušlová Veronika20
Komárková Kateřina02Prázdná Tereza10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Kmeťo Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:169SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Koplíková Klára
Látalová Lucie
 
 
332  3010
2.Blechová BarboraKotásková Michaela455  3020
3.Šprtová KarolínaKoplíková Klára587  3030
4.Šíblová SáraLátalová Lucie373  3040
5.Šprtová KarolínaKotásková Michaela586  3050
6.Novotná LucieLátalová Lucie134  3060
7.Šíblová SáraKoplíková Klára687  3070
8.Šprtová KarolínaLátalová Lucie366  3080
9.Šíblová SáraKotásková Michaela89-911 3190
10.Novotná LucieKoplíková Klára246  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blechová Barbora10Kotásková Michaela03
Šprtová Karolína30Koplíková Klára03
Šíblová Sára30Látalová Lucie03
Novotná Lucie20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS