Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Charitonov Vitalij
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Janda Roman
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:198TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Aleš
Dočekal Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Galatík Pavel
Mocek Jan
 
 
Brhel Richard
Brhel Tomáš
 
 
976  3020
3.Dočekal PetrBrhel Richard10-8-69113230
4.Adámek AlešBrhel Tomáš88-79 3140
5.Galatík PavelIlčík Ondřej638  3050
6.Mocek JanWO    3060
7.Adámek AlešBrhel Richard5-986 3170
8.Galatík PavelBrhel Tomáš488  3080
9.Mocek JanIlčík Ondřej669  3090
10.Dočekal PetrWO    30100
11.Galatík PavelBrhel Richard         
12.Mocek JanBrhel Tomáš         
13.Dočekal PetrIlčík Ondřej         
14.Adámek Aleš         
15.Mocek JanBrhel Richard         
16.Dočekal PetrBrhel Tomáš         
17.Adámek AlešIlčík Ondřej         
18.Galatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dočekal Petr10Brhel Richard02
Adámek Aleš20Brhel Tomáš02
Galatík Pavel20Ilčík Ondřej02
Mocek Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:27633:470TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střítežský Roman
Juroška Ivan
 
 

 
 
WO    3010
2.Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
Ryšavý Michal
Hrdlička Petr
 
 
-797-5-42311
3.Střítežský RomanRyšavý Michal-9-1-8  0312
4.Toufar JanHrdlička Petr7-12-93-72313
5.Juroška IvanKurka Milan995  3023
6.Vaculík MiloslavWO    3033
7.Toufar JanRyšavý Michal-5-69-8 1334
8.Juroška IvanHrdlička Petr-8485 3144
9.Vaculík MiloslavKurka Milan9411  3054
10.Střítežský RomanWO    3064
11.Juroška IvanRyšavý Michal2-8-59-42365
12.Vaculík MiloslavHrdlička Petr575  3075
13.Střítežský RomanKurka Milan-8-5512-92376
14.Toufar JanWO    3086
15.Vaculík MiloslavRyšavý Michal7-4-9-10 1387
16.Střítežský RomanHrdlička Petr-8-7-9  0388
17.Toufar JanKurka Milan-9-45853298
18.Juroška IvanWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Střítežský Roman03Ryšavý Michal40
Toufar Jan12Hrdlička Petr22
Juroška Ivan21Kurka Milan13
Vaculík Miloslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24552:507TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
995  3010
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
-10966 3120
3.Křepelka TomášJírek Jan1011-14-11-82321
4.Flodr TomášPluhař Jan8-5-4-8 1322
5.Šesták RadekVeselský Roman1010-75 3132
6.Táborský JiříVeselský Tomáš54-74 3142
7.Flodr TomášJírek Jan-5-5-7  0343
8.Šesták RadekPluhař Jan-69-47103253
9.Táborský JiříVeselský Roman119-84 3163
10.Křepelka TomášVeselský Tomáš168  3073
11.Šesták RadekJírek Jan367  3083
12.Táborský JiříPluhař Jan-9-6-8  0384
13.Křepelka TomášVeselský Roman7-87-1143294
14.Flodr TomášVeselský Tomáš-6-8-9  0395
15.Táborský JiříJírek Jan7-779 31105
16.Křepelka TomášPluhař Jan         
17.Flodr TomášVeselský Roman         
18.Šesták RadekVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křepelka Tomáš21Jírek Jan22
Flodr Tomáš03Pluhař Jan21
Šesták Radek30Veselský Roman03
Táborský Jiří31Veselský Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:31347:439HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Kanta František
Karel Filip
 
 
-8-2-8  0301
2.Čopián Štefan
Procházka Jiří
 
 
Jadrný Šimon
Jonáš Martin
 
 
-7-4-7  0302
3.Procházka JiříKarel Filip-88-5-8 1303
4.Hodas DavidJadrný Šimon-5-117-8 1304
5.Čopián ŠtefanJonáš Martin-6-12-8  0305
6.Kantorek JiříKanta František-6-5-7  0306
7.Hodas DavidKarel Filip786  3016
8.Čopián ŠtefanJadrný Šimon6-7-56-92317
9.Kantorek JiříJonáš Martin-4988 3127
10.Procházka JiříKanta František-5-7-5  0328
11.Čopián ŠtefanKarel Filip76-8-11-32329
12.Kantorek JiříJadrný Šimon-5-14-7  03210
13.Procházka JiříJonáš Martin         
14.Hodas DavidKanta František         
15.Kantorek JiříKarel Filip         
16.Procházka JiříJadrný Šimon         
17.Hodas DavidJonáš Martin         
18.Čopián ŠtefanKanta František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Jiří02Karel Filip21
Hodas David11Jadrný Šimon30
Čopián Štefan03Jonáš Martin11
Kantorek Jiří12Kanta František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Král Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30352:420TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-10-4-10  0301
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
658  3011
3.Král FilipPalbuchta Jiří-117-7-8 1312
4.Grmela AlešHort Pavel-119-3-8 1313
5.Plšek JosefBabák Petr-8-8-10  0314
6.Konečný LukášSágl Ondřej-6-7-12  0315
7.Grmela AlešPalbuchta Jiří8-9-7-6 1316
8.Plšek JosefHort Pavel-710-68-32317
9.Konečný LukášBabák Petr-8-94-8 1318
10.Král FilipSágl Ondřej-9-7-7  0319
11.Plšek JosefPalbuchta Jiří-8-1211-10 13110
12.Konečný LukášHort Pavel8    10  
13.Král FilipBabák Petr         
14.Grmela AlešSágl Ondřej         
15.Konečný LukášPalbuchta Jiří         
16.Král FilipHort Pavel         
17.Grmela AlešBabák Petr         
18.Plšek JosefSágl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip02Palbuchta Jiří30
Grmela Aleš02Hort Pavel20
Plšek Josef03Babák Petr20
Konečný Lukáš02Ságl Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Zelenková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Chvátal Pavel ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35494:554TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
Gajdoschík Adrián
Vašíček Jan
 
 
-77710 3110
2.Palát Jiří ml.
Čermák Marek
 
 
Koníček Michal
Bruckner Tomáš
 
 
1178  3020
3.Svoboda ZdeněkGajdoschík Adrián-8-7-2  0321
4.Kříž JaromírBruckner Tomáš-1010-9-7 1322
5.Palát Jiří ml.Vašíček Jan-97-8-6 1323
6.Čermák MarekKoníček Michal375  3033
7.Kříž JaromírGajdoschík Adrián-98-7-7 1334
8.Palát Jiří ml.Bruckner Tomáš8-8-7823244
9.Čermák MarekVašíček Jan11-5-87113254
10.Svoboda ZdeněkKoníček Michal-4-6-10  0355
11.Palát Jiří ml.Gajdoschík Adrián49-7-5-62356
12.Čermák MarekBruckner Tomáš-5-12-7  0357
13.Svoboda ZdeněkVašíček Jan-4-11-7  0358
14.Kříž JaromírKoníček Michal9-5-12-6 1359
15.Čermák MarekGajdoschík Adrián-7-8-9  03510
16.Svoboda ZdeněkBruckner Tomáš5-5   11  
17.Kříž JaromírVašíček Jan         
18.Palát Jiří ml.Koníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Zdeněk03Gajdoschík Adrián40
Kříž Jaromír03Bruckner Tomáš21
Palát Jiří ml.12Vašíček Jan21
Čermák Marek22Koníček Michal21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy